22664

1919 wydanie krakowskie, całostka na odpowiedź z nadrukiem typ 137 - rozbity romb, puźne użycie 16.IV.1920.

120 PLN120 PLN
22665

1919 kartka wydania prowizorycznego z grubą belką.

450 PLN480 PLN
22672

1919 wydanie krakowskie, PODWÓJNY NADRUK - sekretnik z podwójnym nadrukiem typu 8 - liczby "25" oraz podwójnym nadrukiem szczątkowym napisu "POCZTA POLSKA", odmiana do tej pory niekatalogowana!!! brzegi z pełną oryginalną gumą, idealny stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

2 500 PLN2 550 PLN
22673

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 19 - belka zamiast ornamentu z oryginalnego obiegu z Krakowa 23.VI 1919 z pełnymi brzegami.

200 PLN200 PLN
22675

1919 wydanie krakowskie, sekretnik rzadka odmiana z napisem "POLSKA POCZTA" zamiat "POCZTA POLSKA" i dodatkowo z beleczką zamiast ozdobnika, nadruk typu 18, brzegi z pełną oryginalną gumą, idealny stan zachowania; gwarancja Ringström, gwarancja i opis Schmutz.

1 000 PLN1 000 PLN
22676

1920 całostka z oznaczenia waluty.

50 PLN50 PLN
22677

40 PLN45 PLN
22678

40 PLN40 PLN
22682

1920 całostka z hasłem propagandowym w układzie cztery wyrazy jednakowego kroju.

30 PLN30 PLN
22689

1921 kartka z napisem KARTA POCZTOWA długości 98 mm.

35 PLN35 PLN
22693

1922 kartka z Wejherowa 3.11.22 do Gdańska.

15 PLN15 PLN
22700

1926 całostka z sygnaturą 534 -5.000.000 -26.

40 PLN530 PLN
22701

1926 całostka z sygnaturą 76 z usterką "brak kropki po 26".

100 PLN90 PLN
22702

1926 całostka do korespondencji zagranicznej z usterką "brak kropki po 26".

100 PLN150 PLN
22703

1927 całostka z sygnaturą VII-1927.

30 PLN55 PLN
22704

1927 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą IX-927.

120 PLN130 PLN
22705

1928 całostka z sygnaturą VIII-1928.

30 PLN470 PLN
22706

1928 całostka z sygnaturą II-1928.

30 PLN30 PLN
22707

1928 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią bez hasła propagandowego z sygnaturą IV-1928.

150 PLN150 PLN
22708

1928 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z hasłem propagandowym.

150 PLN290 PLN
22710

1931 całostka z hasłem propagandowym F i sygnaturą I-1931.

35 PLN130 PLN
22711

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 5, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

180 PLN160 PLN
22712

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 31, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

180 PLN160 PLN
22713

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 29, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

180 PLN160 PLN
22714

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 22, sygnatura VIII-1931, stan bardzo dobry.

180 PLN160 PLN
22717

180 PLN160 PLN
22719

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4 - Mir, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

240 PLN240 PLN
22720

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa; idealny stan zachowania.

240 PLN240 PLN
22733

1932 całostka z hasłem propagandowym F i sygnaturą VI-1932.

30 PLN30 PLN
22739

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 9, sygnatura z nakładem 6.400.000, stan bardzo dobry.

80 PLN80 PLN
22740

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 17, sygnatura z nakładem 6.400.000, stan bardzo dobry.

80 PLN95 PLN
22741

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 91, sygnatura z nakładem 6.400.000, stan bardzo dobry.

80 PLN90 PLN
22745

1934 wydanie prowizoryczne, podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią.

180 PLN150 PLN
22747

1934 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą XII-1934.

150 PLN470 PLN
22748

1934 całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą XII-1934.

50 PLN320 PLN
22753

1935 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą IV-1935.

35 PLN190 PLN
22754

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 3.

25 PLN25 PLN
22760

1935 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą IX-1935.

30 PLN50 PLN
22761

20 PLN45 PLN
22763

1935 podwójna kartka z opłaconą odpowiedzią z hasłem propagandowym z sygnaturą IX-1935.

100 PLN110 PLN