22765

1936 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą I-1936.

20 PLN180 PLN
22767

1936 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą XI-1936.

20 PLN30 PLN
22768

1936 całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą XI-1936.

30 PLN30 PLN
22769

1937 całostka z hasłem propagandowym L i sygnaturą I-1937.

20 PLN18 PLN
22770

1937 całostka z hasłem propagandowym M i sygnaturą I-1937.

20 PLN20 PLN
22776

1937 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą X-1937, długość KARTA POCZTOWA 55,5 mm.

15 PLN15 PLN
22777

1937 całostka z hasłem propagandowym I i sygnaturą X-1937, długość KARTA POCZTOWA 55,5 mm.

20 PLN20 PLN
22778

1937 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1937, długość KARTA POCZTOWA 55,5 mm.

15 PLN13 PLN
22779

1938 kartka w sprawach żywnościowych z sygnaturą X-1938.

30 PLN25 PLN
22780

1938 całostka z hasłem propagandowym L i sygnaturą VI-1938.

40 PLN45 PLN
22782

1938 całostka z hasłem propagandowym J i sygnaturą VI-1938, długość KARTA POCZTOWA 55,5 mm.

20 PLN25 PLN
22793

1938 całostka z hasłem propagandowym R i sygnaturą X-1938.

10 PLN10 PLN
22822

150 PLN150 PLN
22826

1945 karta makulaturowa z nieodbitym napisem "NADAWCA" i niedobitą sygnaturą.

100 PLN90 PLN
22838

1948 Wiosna Ludów, całostka z ilustracją nr 5 - Zajączek malujący pisankę

100 PLN90 PLN
22839

1949 koperta ze znakiem opłaty.

60 PLN54 PLN
22841

1949 Bolesław Bierut, karta z napisem propagandowym 15, sygnatura VI.49 - czwarty nakład, druk z I walca, jedynie w tym nakładzie poszczególne walce oznaczone są kropkami pod pierwszymi literami sygnatury nakładu (tu 1 kropka); walor w doskonałym stanie zachowania.

120 PLN108 PLN
22842

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 2.

60 PLN60 PLN
22843

60 PLN60 PLN
22844

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 13.

60 PLN60 PLN
22848

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 4.

60 PLN60 PLN
22859

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 8 z nadrukiem typu 14.

50 PLN60 PLN
22860

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 12 z nadrukiem typu 14.

50 PLN45 PLN
22861

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 13 z nadrukiem typu 14.

50 PLN45 PLN
22862

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 z ilustracją 12 - Cyprian Kamil Norwid z nadrukiem typu 14; bardzo dobry stan zachowania.

80 PLN72 PLN
22863

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 9 z nadrukiem typu 14.

50 PLN45 PLN
22864

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 4 z nadrukiem typu 14.

50 PLN45 PLN
22865

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 16 z nadrukiem typu 14.

50 PLN45 PLN
22866

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 18 z nadrukiem typu 14.

50 PLN45 PLN
22867

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 14 z nadrukiem typu 14.

50 PLN60 PLN
22868

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 19 z nadrukiem typu 14.

50 PLN45 PLN
22869

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 7 z nadrukiem typu 14.

50 PLN45 PLN
22870

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 5 z nadrukiem typu 14.

50 PLN45 PLN
22871

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 3 z nadrukiem typu 14.

50 PLN50 PLN
22873

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 17 z nadrukiem typu 14.

50 PLN45 PLN
22874

50 PLN45 PLN
22875

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 6 z nadrukiem typu 14.

50 PLN60 PLN
22876

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 21 z nadrukiem typu 14.

50 PLN45 PLN
22877

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 15 z nadrukiem typu 14.

50 PLN50 PLN
22878

1949 wydanie prowizoryczne, karta z ilustracją 1 z nadrukiem typu 14.

50 PLN170 PLN