15007

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 25.

90 PLN90 PLN
15009

1933 całostka wydania przedrukowego.

80 PLN110 PLN
15011

1934 całostka do korespondencji z zagranicą z sygnaturą IX-1934.

70 PLN70 PLN
15014

1937 całostka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym N.

20 PLN18 PLN
15016

1937 kartka z sygnaturą X-1937 i hasłem propagandowym J.

15 PLN13 PLN
15019

1938 całostka z sygnaturą I-1938.

30 PLN30 PLN
15020

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

20 PLN20 PLN
15023

1938 całostka na przesyłki zagraniczne.

40 PLN36 PLN
15028

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 15.

40 PLN40 PLN
15032

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 39.

100 PLN100 PLN
15033

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 36.

100 PLN90 PLN
15046

1947 "MUZEUM - PAŃSTWOWE OŚWIĘCIM" komplet kart pocztowych wydanych dla uczczenia ofiar hitleryzmu pomordowanych w Oświęcimiu; bardzo dobry stan zachowania.

70 PLN60 PLN
15115

1964 wykopaliska archeologiczne w Biskupinie, znaczne przesunięcie barwy brązowooliwkowej, doskonały stan zachowania; gwarancja Schmutz.

250 PLN250 PLN
15123

1969 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą VI.70.

10 PLN10 PLN
15199

1937 IX Krajowe Zawody Balonów Wolnych o Puchar Przechodni im. A.Wańkowicza w Toruniu, widokówka przesłana balonem "Gopło", stempel okolicznościowy w kolorze czarnym; przewieziono tylko 91 sztuk poczty! bardzo dobry stan zachowania.

600 PLN600 PLN
15206

1939 list z lotu z okazji XX lecia polskiej komunikacji lotniczej z Gdyni do Warszawy.

80 PLN80 PLN
15207

1939 list z lotu z okazji XX lecia polskiej komunikacji lotniczej z Katowic do Warszawy.

80 PLN80 PLN
15237

1962 XIV lot szybowca "Bocian" z okazji Narciarskich Mistrzostw Świata FIS w Zakopanem, dekoracyjna koperta z dodatkowym znaczkiem opłaty szybowcowej z przywieszką.

35 PLN35 PLN
15302

1958 lot rakietowy Koszalin - Bernau i znaczek z okazji rocznicy ustanowienia granicy na Odrze i Nysie Łużyckiej.

25 PLN25 PLN
15303

1960 Ignacy Jan Paderewski, znaczek amerykański na ilustrowanej kopercie FDC.

30 PLN27 PLN
15344

1916 widokówka Lublin, czysta.

35 PLN35 PLN
15353

1918 widokówka Grudziądz, czysta.

50 PLN50 PLN
15355

1919 widokówka Częstochowa, czysta.

40 PLN40 PLN
15379

1973 widokówka Westerplatte - różne widoki, czysta.

20 PLN20 PLN
15380

1940 Wojciech Kossak - jeden z najsłynniejszych polskich malarzy batalistów przełomu XIX/XX wieku, bardzo popularny i lubiany ze względu na malowaną tematykę, autograf artysty na miejscowej karcie pocztowej wysłanej przez malarza 26.VIII w Warszawie.

300 PLN300 PLN