The auction will start on 15.11.2024

46705

1959 grzyby, narożna parka z numerem walca na prawym marginesie.

40 PLN40 PLN
46707

1959 65-lecie polskiego ruchu filatelistycznego, znaczek z błędem "kropka pomiędzy A i M w ZAMEK" pomiędzy przywieszkami 2 na papierze z położeniem znaku wodnego W.III.6, gwarancja.

40 PLN40 PLN
46716

1959 Międzynarodowy Kongres Esperantystów, czworoblok znaczków za 1,50 zł ze znakiem wodnym III.7, prawy górny z błędem na poz.6 "kreska przy cyfrze 0 nominału"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Walocha.

60 PLN117 PLN
46730

1959 loty kosmiczne, seria w ciętych arkuszach sprzedażnych, znaczek za 2,50 zł z rzadkim znakiem wodnym III.2, arkusz znaczka za 40 gr. Gwarancja lub atest na życzenie.

900 PLN900 PLN
46758

1960 100-lecie polskiego znaczka pocztowego, seria w narożnych czworoblokach.

50 PLN50 PLN
46771

1960 Igrzyska Olimpijskie w Rzymie, seria cięta i ząbkowana w czworoblokach.

150 PLN170 PLN
46777

1960 karnet - "550 ROCZNICA BITWY POD GRUNWALDEM" ze stemplami okolicznościowymi z pola bitwy.

50 PLN50 PLN
46790

1960 ptaki chronione w Polsce, arkusz sprzedażny znaczka za 10 gr., w arkuszu znaczek z błędem "niebieska obroża na szyi", gwarancja.

50 PLN50 PLN
46814

1961 300 lat prasy polskiej, prawy znaczek z błędem "plama pomiędzy cyframi 6 i 6", gwarancja i opis Walocha.

40 PLN115 PLN
46817

1961 pierwszy lot człowieka w kosmos, lewy znaczek z błędem "kreska nad lewym ramieniem kosmonauty", gwarancja i opis Walocha.

50 PLN60 PLN
46819

1961 XXX Międzynarodowe Targi Poznańskie, znaczek z niespasowanym drukiem barwy niebieskiej.

120 PLN108 PLN
46825

1961 polski przemysł okrętowy, znaczek z pustopolem na dolnym marginesie.

220 PLN200 PLN
46833

1961 miesiąc oszczędności, znaczek za 2,50 zł. ze znakiem wodnym w rzadszym położeniu - III.4, gwarancja i opis.

80 PLN70 PLN
46843

1961 owady chronione, znaczek z błędem "przerwane L i k".

10 PLN10 PLN
46861

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata FIS w Zakopanem, znaczek za 60 gr z błędem na poz.48 "ogonek na dolnym łuku w literze Ś wyrazu ŚWIATA"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

40 PLN40 PLN
46865

1962 50. rocznica pobytu Lenina w Polsce, rzadki czarnodruk serii znaczków wydany w formie zaproszenia z okazji wystawy filatelistycznej "Lenin jego idea", nakład 300 sztuk, bardzo rzadkie zaproszenie wypisane dla "Zdzisław Dąbkowski" o numerze 256, doskonały stan zachowania.

9 000 PLN9 000 PLN
46867

1962 Wielcy Polacy (II) - Adam Mickiewicz, znaczek legitymacyjny za 60 gr ze znakiem wodnym III.2 z oznaczeniem walca (1 walec, 1 nakład) i sektora drukarskiego, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

40 PLN40 PLN
46868

1962 wielcy Polacy, marginesowa parka, górny prawy znaczek z rzadkim błędem "Konopnicka z broszką", gwarancja i opis Walocha.

800 PLN700 PLN
46870

1962 VII Lekkoatletyczne Mistrzostwa Europy w Belgradzie, 60 gr ząbkowane, parka pozioma, lewy znaczek z błędem "plama pod P w POLSKA", bardzo dobry stan zachowania (perforacja między znaczkami zgięta); gwarancja i opis Walocha.

60 PLN60 PLN
46881

1962 Rok Korczakowski, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie.

1 600 PLN1 800 PLN
46884

1962 bajki Marii Konopnickiej, seria w poszukiwanych arkuszach w bardzo dobrym stanie.

1 800 PLN1 800 PLN
46892

1962 Narciarskie Mistrzostwa Świata w Zakopanem - FIS, komplet bloków.

320 PLN320 PLN
46896

1962 walka z malarią, blok z błędem "A zamiast Ą w MALARIĄ", blok na papierze ze znakiem wodnym III.5, dwa zagniecenia widoczne po stronie gumowanej, gwarancja i opis Walocha.

10 PLN10 PLN
46898

30 PLN30 PLN
46900

1962-65 zestaw znaczków na papierze białym, gwarancja i opis Weźranowski.

50 PLN50 PLN
46901

1962-65 zestaw znaczków na papierze szarym, gwarancja i opis Weźranowski.

70 PLN70 PLN
46911

1963 100. rocznica Powstania Styczniowego, czworoblok znaczków na papierze ze znakiem wodnym III.4, gwarancja i oznaczenie Walocha.

160 PLN160 PLN
46974

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, parka z pustopolami na górnym marginesie i nazwą wydania.

40 PLN35 PLN
46976

1963 zdobywanie kosmosu, prawy dolny znaczek z błędem "dodatkowy obiekt", gwarancja i opis Walocha.

80 PLN110 PLN
47005

170 PLN170 PLN
47010

1963 Zdobywanie kosmosu, blok czysty z nie perforowanym górnym marginesem.

320 PLN320 PLN
47036

1964 20-lecie PRL, seria w arkuszach sprzedażnych zagiętych w połowie.

50 PLN50 PLN
47038

1964 20-lecie PRL, seria w arkuszach sprzedażnych.

80 PLN80 PLN
47045

1964 koty, znaczek z przesuniętym drukiem barwy żółtej.

100 PLN100 PLN
47051

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, karnet.

25 PLN25 PLN
47067

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, arkusz sprzedażny zagięty w połowie.

50 PLN50 PLN
47068

1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny.

50 PLN50 PLN
47069

1964 III Kongres ZBoWiD, arkusz sprzedażny.

50 PLN80 PLN
47070

1964 100. rocznica Pierwszej Międzynarodówki, arkusz sprzedażny zagięty przez dwie perforacje.

50 PLN50 PLN
47073

1964 walka i męczeństwo Narodu Polskiego, przywieszka z podwójnym moletowaniem litery W w słowie WALKA, gwarancja i oznaczenie.

20 PLN20 PLN