The auction will start on 15.11.2024

45118

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie my6z ząbkowaniem ZL 11C, gwarancja i oznaczenie Walocha.

25 PLN25 PLN
45122

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie tx2 z ząbkowaniem ZL 10¾B, gwarancja i oznaczenie Walocha.

35 PLN45 PLN
45123

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie wx2 z ząbkowaniem ZL 10¾B, gwarancja i oznaczenie Walocha.

35 PLN42 PLN
45124

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie wx2 z ząbkowaniem ZL 11B, gwarancja i oznaczenie Walocha.

35 PLN35 PLN
45125

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie wx2 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha.

35 PLN40 PLN
45127

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie ay5 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha.

15 PLN20 PLN
45128

15 PLN15 PLN
45129

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie by5 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha.

15 PLN15 PLN
45131

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie iy5 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha.

25 PLN75 PLN
45132

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie jy5 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha.

25 PLN46 PLN
45133

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie jy5 z ząbkowaniem ZL 10¾B, gwarancja i oznaczenie Walocha.

25 PLN45 PLN
45139

1946 wydanie lotnicze - samolot nad Warszawą, 30 zł z błędem na poz.44 (W.1.) "łuk pod L w LOTNICZA"; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

80 PLN80 PLN
45140

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie by2 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha.

20 PLN20 PLN
45141

15 PLN15 PLN
45143

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie fy2 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha.

15 PLN15 PLN
45144

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie gy3 z ząbkowaniem ZL 10¾A, papier żeberkowany od strony rysunku, gwarancja i oznaczenie Walocha.

15 PLN55 PLN
45145

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie hy4 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha.

15 PLN65 PLN
45146

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie ky4 z ząbkowaniem ZL 10¾A, zdjęta podlepka, gwarancja z G i oznaczenie Walocha.

15 PLN120 PLN
45147

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie py5 z ząbkowaniem ZL 10¾B, gwarancja i oznaczenie Walocha.

25 PLN25 PLN
45148

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie py5 z ząbkowaniem ZL 10¾A, gwarancja i oznaczenie Walocha.

25 PLN80 PLN
45149

1946 wydanie lotnicze, znaczek w odmianie py5 z ząbkowaniem ZL 11B, gwarancja i oznaczenie Walocha.

25 PLN55 PLN
45150

1946 Polacy w wojnie domowej w Hiszpanii, znaczek za 3+5 zł. kasowany okolicznościowo na wycinku, gwarancja.

80 PLN80 PLN
45152

1946 Polacy w wojnie domowej w Hiszpanii, znaczek za 3+5 zł. czytelnie skasowany w Piotrkowie Trybunalskim datownikiem z epoki, znaczki z dopłatą rzadko były używane pocztowo, gwarancja.

40 PLN40 PLN
45157

1946 600-lecie Bydgoszczy, oryginalnie kasowany znaczek za 3+2 zł., znaczki z dopłatą rzadko były używane pocztowo, gwarancja Krawczyk.

60 PLN50 PLN
45161

1946 Obóz śmierci w Majdanku, rekonstrukcja arkusza (dwa 25-bloki) z 5 katalogowanymi i 4 niekatalogowanymi (powtarzalnymi) błędami: na poz.10 "dwie kreski na ramce", na poz.11 "gruba kreska na ramieniu (pod pachą)", na poz.16 "ukośna kreska przechodząca z lewej strony napisu MAJDANEK", na poz.21 "druga litera O w KOMORY przerwana z lewej strony", na poz.23 ""łuk" nad dachami", na poz.41 "kropka poza obrazem znaczka z lewej strony na wysokości puszki z Cyklonem B", na poz.44 "uszkodzona górna ramka i plama nad cyfrą 3", na poz.49 "czarna plama pod ścianą pierwszego budynku z lewej strony", na poz.50 "jasna plamka na wysokości prawego oka postaci"; dobry stan zachowania (Fi.1890.-).

1 500 PLN1 500 PLN
45165

15 PLN15 PLN
45203

1946 kartka z Rembertowa do Stanów Zjednoczonych.

30 PLN27 PLN
45204

1946 płyta nagrobna ks.Henryka IV Probusa, 6 zł z błędem na poz.94 "kropka w literze S w POLSKA" (N.1.W.III.) ; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Schmutz.

80 PLN80 PLN
45209

70 PLN70 PLN
45229

1946 list urzędowy z Świątnik Górnych do Wieliczki, prowizoryczny kasownik Świątnik Górnych z ręcznie dopisana datą nadania.

120 PLN108 PLN
45239

50 PLN45 PLN
45256

1947 list lotniczy z Ościsłowa do Stanów Zjednoczonych.

40 PLN36 PLN
45258

1947 lotniczy list polecony z Gdańska Wrzeszcza do Stanów Zjednoczonych, na odwrocie stemple odbiorcze.

40 PLN34 PLN
45259

1947 ekspresowy list polecony z Białej Podlaskiej do Warszawy, na odwrocie stempel odbiorczy.

40 PLN40 PLN
45264

1947 firmowy list polecony z Rzeszowa do Przeworska, na odwrocie stempel odbiorczy.

40 PLN40 PLN
45271

1947 lotniczy list polecony z Nowosielce Gniewosz do Stanów Zjednoczonych, na odwrocie stemple odbiorcze.

60 PLN54 PLN
45291

1947 XXII Narciarskie Mistrzostwa Polski, znaczek za 5+15 zł z najwyraźniejszym w tym wydaniu błędem znaczka podstawowego "kropka przy A w POCZTA" na poz.100 i lekką drugostronną przebitką nadruku (abklatsch); dobry stan zachowania (delikatne przebarwienie na odwrocie); gwarancja i opis.

100 PLN100 PLN
45309

1947 Emil Zegadłowicz, znaczek z nadrukiem groszy typ 22, gwarancja Ćwiertnia.

30 PLN30 PLN
45332

1947 poświadczenie odbioru wypłaty z Gdyni.

30 PLN27 PLN
45336

1947 kultura polska, narożna parka z numerem walca na dolnym marginesie.

35 PLN35 PLN