The auction will start on 15.11.2024

49461

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 16.

100 PLN100 PLN
49462

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 17.

100 PLN100 PLN
49463

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 18.

100 PLN105 PLN
49464

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 19.

100 PLN105 PLN
49465

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 20.

100 PLN100 PLN
49466

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 21.

100 PLN105 PLN
49468

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją 23.

100 PLN100 PLN
49476

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 3 z nadrukiem typ II.

260 PLN260 PLN
49478

1934 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią w idealnym stanie.

150 PLN150 PLN
49480

1934 całostka do korespondencji zagranicznej.

60 PLN60 PLN
49481

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa Gmach Centrali Telegrafu i Telefonu, wysłana 17.XII z urzędu Warszawa-Sejm do miejscowości Przybyłowice; dobry stan zachowania (dwa rogi słabsze).

30 PLN30 PLN
49488

1935 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią w idealnym stanie.

150 PLN150 PLN
49490

1937 koperta Belweder, koperta z sygnaturą VI-1938 z oryginalnym papierem listowym w środku, stan idealny.

180 PLN190 PLN
49491

1937 koperta z obiegu pocztowego z Rożniatowa.

15 PLN15 PLN
49500

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14.

180 PLN180 PLN
49505

1938 koperta Kazimierz Jagiellończyk, koperta z oryginalnym papierem listowym w środku, bardzo dobry stan zachowania.

80 PLN80 PLN
49536

300 PLN270 PLN
49555

1944 wydanie prowizoryczne lubelskie, całostka z ilustracją 12, nadruk typ I, gwarancja Pelczar.

150 PLN150 PLN
49567

200 PLN211 PLN
49658

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 2.

60 PLN60 PLN
49744

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym.

80 PLN80 PLN
49748

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 3, z nadrukiem typ 14, i z hasłem propagandowym.

80 PLN80 PLN
49753

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 16, z nadrukiem typ 14, z hasłem propagandowym.

80 PLN80 PLN
49755

1950 "groszy" koperta z czerwonym nadrukiem typu 22, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN150 PLN
49758

1950 groszy, koperta z nadrukiem groszy typ 18 w barwie fioletowej.

60 PLN60 PLN
49768

1950 groszy, całostka wydania przedrukowego z nadrukiem groszy typ 8 w barwie fioletowej.

120 PLN120 PLN
49771

1950 groszy, całostka z nadrukiem prowizorycznym typ 14 i z nadrukiem groszy typ 23 w barwie czarnej.

220 PLN220 PLN
49779

1951 kartka z reklamą banku PKO, kreska nad pierwszym "Z" w "OSZCZĘDZAJ".

25 PLN25 PLN
49783

1953 wydanie prowizoryczne, koperta obiegowa ze stemplem typu 3.

100 PLN100 PLN
49796

1956 pomnik Mikołaja Kopernika, całostka z sygnaturą V.58.

40 PLN45 PLN
49822

50 PLN50 PLN
49823

50 PLN50 PLN
49832

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Warszawa, karta o sygnaturze VI.60, bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
49862

1968 1000-lecie Pułtuska, kartka bez druku barwy brązowej, dla porównania właściwie wydrukowana całostka.

500 PLN450 PLN
49960

1984 Zabytki kultury Wrocławia, niekatalogowana makulaturowa kartka z odwróconym drukiem barwy bordowej, kupiona w okienku pocztowym; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

600 PLN540 PLN
49969

1987 kartka z dodrukiem z okazji wystawy filatelistycznej w Warszawie.

15 PLN15 PLN
49977

1988 100. rocznica urodzin Marii Grzegorzewskiej, całostka z sygnaturą VII.1988 i abklaczem na odwrocie.

30 PLN30 PLN
49980

1989 70 lat SEP, całostka z abklaczem barwy czarnej.

65 PLN65 PLN
50000

1923 CFRNA połączenie lotnicze na trasie Warszawa - Praga - Strasburg -Paryż, ekspresowy lotniczy list polecony wysłany z Warszawy 1.09.23 do Wielkiej Brytanii, stempelek gotówkowej dopłaty za przesyłkę lotniczą z wpisaną liczbą "450", stempelek "Par avion", na odwrocie stempel tranzytowy z Paryża.

400 PLN400 PLN
50005

1925 Wydanie Zarządu Głównego i Komitetów Wojewódzkich - Wilno - alegoria Ikar i samolot, jednostronnie cięty znaczek za 10 gr. w kolorze niebieskim z rzadką pieczęcią urzędową (NADLEŚNI)CTWO JEZIORSKIE.

120 PLN120 PLN