10047

60 PLN60 PLN
10050

40 PLN40 PLN
10051

20 PLN20 PLN
10052

20 PLN20 PLN
10058

1948 miesiąc przyjaźni polsko - radzieckiej.

40 PLN40 PLN
10067

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z nadrukiem typ 4.

40 PLN40 PLN
10076

40 PLN40 PLN
10077

40 PLN40 PLN
10083

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11.

40 PLN40 PLN
10089

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10.

45 PLN45 PLN
10104

1950 "groszy" koperta "Alegoria Wiosny Ludów" z czerwonym stempelkiem typu 22, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

150 PLN150 PLN
10109

1950 całostka z hasłem propagandowym 18a.

10 PLN10 PLN
10110

10 PLN10 PLN
10111

1950 Bolesław Bierut, całostka z hasłem propagandowym 21a.

12 PLN32 PLN
10113

1951 całostka z sygnaturą XI.51 i hasłem propagandowym 18b.

10 PLN10 PLN
10116

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

20 PLN20 PLN
10117

1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży.

10 PLN10 PLN
10118

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

20 PLN20 PLN
10119

1951 całostka z życzeniami 1-majowymi.

10 PLN10 PLN
10122

1951kartka z okazji Światowego Festiwalu Młodzieży w Berlinie.

10 PLN10 PLN
10123

1951 całostka z okazji Światowego Festiwalu Młodych Bojowników o Pokój.

10 PLN10 PLN
10125

1951 VII. rocznica powstania Polski Ludowej.

10 PLN10 PLN
10126

1951 Propaganda PKO, na odwrocie prawie niewidoczne ślady podlepek).

15 PLN15 PLN
10127

1951 całostka propagandowa PKO.

10 PLN10 PLN
10134

1952 Bolesław Bierut, koperta II nakładu z hasłem propagandowym E.

40 PLN40 PLN
10141

1952 wycofana koperta 12I drukowana z XI walca z hasłem propagandowym A "Przed wsią polską ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; bardzo dobry stan zachowania - plama z kleju nad znaczkiem w rzeczywistości, praktycznie niewidoczna (Fi.120.-).

120 PLN120 PLN
10142

1952 wycofana koperta 12I drukowana z X walca z hasłem propagandowym A "Przed wsią polską ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; dobry stan zachowania - górna część przebarwiona od światła (Fi.120.-).

100 PLN100 PLN
10143

1952 wycofana koperta 12I drukowana z X walca z hasłem propagandowym B "Umacniajmy jedność ...", ponownie dopuszczona do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkiem opłaty nr.606 i nadrukowaniu stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; dobry stan zachowania - minimalne naddarcie na górnej krawędzi (Fi.120.-).

100 PLN100 PLN
10144

1952 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą V.52.

10 PLN10 PLN
10146

1952 drugi nakład sygn. IX-52, budownictwo mieszkaniowe, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią i hasłami propagandowymi 22 i 18b.

250 PLN250 PLN
10147

1952 drugi nakład sygn. IX-52, podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z hasłami propagandowymi 22 i 23.

250 PLN250 PLN
10155

1953 Nowa Huta, hasło propagandowe 22, sygnatura II.53.

15 PLN15 PLN
10156

1953 całostka z hasłem propagandowym 18b i sygnaturą II.53.

10 PLN10 PLN
10157

1953 całostka z sygnaturą II.53 i hasłem propagandowym 22.

10 PLN10 PLN
10168

160 PLN160 PLN
10171

80 PLN80 PLN
10184

1958 Karty pocztowe - kompletny rocznik 12 sztuk, czyste.

80 PLN80 PLN
10200

750 PLN675 PLN
10206

20 PLN20 PLN
10207

20 PLN20 PLN