9949

120 PLN120 PLN
9951

120 PLN120 PLN
9953

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25 - GNIEZNO, I nakład, sygnatura VIII-1931; czysta w minimalnie słabszym stanie zachowania (karta w dwóch miejscach nadgięta).

80 PLN80 PLN
9954

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 20, sygnatura VIII-1931.

30 PLN30 PLN
9965

1934 wydanie przedrukowe, całostka z ilustracją 8 z obiegu pocztowego.

40 PLN40 PLN
9967

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 19.

25 PLN25 PLN
9968

1935 wydanie ilustrowane, całostka z ilustracją 20.

25 PLN35 PLN
9969

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 16 - Tatry Dolina Strążyska, wysłana 28.XII.37 z Zakopanego do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania.

30 PLN30 PLN
9970

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 28 - Łowickie Panna młoda w czepcu, wysłana 7.VI.37 z Dąbrowy Górniczej do Warszawy; dobry stan zachowania.

30 PLN30 PLN
9971

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 10 - Gdynia Okręt szkolny "Dar Pomorza" (Fi.150.-); na odwrocie punktowe przebarwienia.

120 PLN120 PLN
9975

1937 kartka z sygnaturą XI-1938 i hasłem propagandowym 5.

50 PLN50 PLN
9977

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 z obiegu pocztowego.

40 PLN40 PLN
9978

300 PLN300 PLN
9979

300 PLN300 PLN
9980

1938 20-lecie odzyskania niepodległości, koperta do obrotu krajowego.

20 PLN20 PLN
9982

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym H.

15 PLN15 PLN
9983

1938 całostka z hasłem propagandowym H i sygnaturą X-1938.

20 PLN20 PLN
9984

1938 całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

20 PLN20 PLN
9985

10 PLN10 PLN
9986

1938 kartka z hasłem propagandowym 3.

20 PLN20 PLN
9987

1938 kartka z hasłem propagandowym 10.

20 PLN20 PLN
9994

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią.

30 PLN30 PLN
10002

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 18 - Jan Kasprowicz; bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN65 PLN
10003

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26 - Aleksander Fredro; bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN
10010

1938 wydanie ilustrowane - król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 13.

120 PLN120 PLN
10012

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 1 - Jan Długosz; dobry stan zachowania.

50 PLN55 PLN
10013

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 16 - Bolesław Prus.

200 PLN200 PLN
10016

1939 prezydent Ignacy Mościcki, całostka pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", fotoatest Rzadkosz.

900 PLN700 PLN
10017

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 23 pochodząca z archiwum wzorów stemplowana datownikiem Głównej Składnicy Materiałów Pocztowych w Warszawie w przededniu wprowadzenia całostek do obiegu, dodatkowo stempel "WZÓR", fotoatest Rzadkosz.

1 000 PLN800 PLN
10018

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 9.

50 PLN80 PLN
10020

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 5.

130 PLN120 PLN
10021

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 39.

130 PLN130 PLN
10023

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 16.

110 PLN110 PLN
10024

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 53.

110 PLN110 PLN
10025

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 17.

110 PLN110 PLN
10029

1945 całostka typu II z hasłem propagandowym f.

140 PLN140 PLN
10034

1946 całostka z sygnaturą IX.46.

25 PLN25 PLN
10035

1946 Belweder, całostka z sygnaturą IX.46 w układzie pionowym.

80 PLN147 PLN
10036

1947 wydanie dla upamiętnienia ofiar obozu w Oświęcimiu.

25 PLN25 PLN
10039

80 PLN80 PLN