8306

1970 finał rozgrywek o Puchar Zdobywców Pucharów w piłce nożnej, arkusz sprzedażny (2 sektor).

40 PLN40 PLN
8310

1970 stacja automatyczna Łuna 16 na orbicie, arkusik z przywieszkami.

30 PLN30 PLN
8329

1971 badanie kosmosu - Apollo 15, arkusik z gwiazdką rozdzielającą napisy APOLLO 15 i LIPIEC 1971 szpicem do góry, gwarancja i oznaczenie.

85 PLN85 PLN
8352

1972 odsłonięcie pomnika żołnierza polskiego i antyfaszysty niemieckiego w Berlinie, znaczki rozdzielone przywieszką z dodatkowym rzędem znaczków poniżej.

60 PLN80 PLN
8357

1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, znaczek za 3,40 zł z błędem na poz.13 w 3 sektorze "kropka przed 3", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

50 PLN50 PLN
8362

1972 Mikołaj Kopernik, pasek znaczków z rolki do automatu z numerami drukowanymi na odwrocie.

25 PLN25 PLN
8381

1973 Badanie kosmosu, Copernicus - znaczek za 4,90 zł. z błędem na poz.4 "przerwane z w zł", gwarancja Krawczyk.

30 PLN30 PLN
8389

1973 koperta służbowa poczty, między innymi kasownik ambulansu na trasie Chojnice - Szczecin nr 903.

15 PLN15 PLN
8395

500 PLN500 PLN
8435

1976 Mistrzostwa Świata i Europy w hokeju na lodzie w Katowicach, znaczek za 1 zł z błędem na poz.40 "wcięcie w A w POLSKA", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

40 PLN40 PLN
8461

50 PLN50 PLN
8488

1978 50. Międzynarodowe targi Poznańskie, karnet okolicznościowy.

40 PLN36 PLN
8513

1979 polska grafika współczesna, znaczek w kolorze niebieskozielonym katalogowany jako próba, dla porównania po prawej normalny znaczek w kolorze zielonym, gwarancja Kalinowski.

160 PLN160 PLN
8521

1979 150-lecie żeglugi parowej na Wiśle, znaczek za 1,50 zł z błędem na poz.49 w 4 sektorze "plamka w literze A wyrazu NA", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

50 PLN50 PLN
8522

1979 Kopalnia soli w Wieliczce, pasek 3 znaczków za 1,50 zł, pierwszy z lewej strony na poz.61 "litera z w Wieliczka uszkodzona"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

50 PLN80 PLN
8599

500 PLN500 PLN
8622

1983 60-lecie Polskiego Związku Bokserskiego, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN130 PLN
8626

1983 kobiece stroje ludowe, znaczek z błędem "uszkodzone m w słowie warmińsko".

15 PLN15 PLN
8639

1984 architektura sakralna, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie.

200 PLN180 PLN
8652

100 PLN100 PLN
8671

60 PLN60 PLN
8730

1989 głowy wawelskie (VIII) znaczki za 20 zł do automatów drukowane w postaci rolki, dwa paski sześciu sztuk: bez numeru i z numerem na odwrocie wydrukowanym "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, znaczki drukowano w ten sposób, że co 5 lub co 10 znaczek ma numer trzy- lub czterocyfrowy na odwrocie, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste.

100 PLN100 PLN
8766

1993 750-lecie nadania praw miejskich Szczecinowi, znaczki z pustopolem na dolnym i górnym marginesie.

20 PLN20 PLN
8818

1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, nieperforowany sześcioblok obejmujący całą serię bez druku barwy srebrnej - brak nominału i nazwy emitenta, sześcioblok pochodzący z górnej części arkusza z tytułem wydania na górnym marginesie, fotoatest Walocha.

2 400 PLN2 400 PLN
8832

1992 historia orła białego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie, w arkuszu znaczka za 3000 zł znaczek z błędem "uszkodzona siatka na prawym udzie orła".

200 PLN200 PLN
8846

1993 ptaki ogrodów, seria w arkuszach sprzedażnych.

320 PLN621 PLN
8847

1993 Sanktuaria Maryjne I i II - Leśna Podlaska i Święta Lipka, arkusze czyste (Fi.115.-).

80 PLN72 PLN
8865

1994 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Lillehammer, seria w arkuszach, czyste (Fi.180.-), bardzo dobry stan zachowania.

160 PLN144 PLN
8887

1995 Sanktuaria Maryjne - Leżajsk, arkusik sprzedażny.

25 PLN25 PLN
8893

1995 XVII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, arkusz czysty.

70 PLN70 PLN
8894

1995 XI Światowy Kongres Uczestników Lotów Kosmicznych, znaczki za 80 gr w parce poziomej, prawy z błędem "dodatkowy obiekt pod O w POLSKA (1) i dodatkowy obiekt pod baterią (2)" na poz.16; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

60 PLN60 PLN
8899

1995 Mistrzostwa Świata w akrobatyce sportowej we Wrocławiu, arkusz czysty.

40 PLN40 PLN
8902

1995 pisklęta ptaków, arkusik.

15 PLN15 PLN
8906

1996 Polskie jachty pełnomorskie, arkusz czysty.

50 PLN50 PLN
8951

1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, arkusz zawierający serię w paskach poziomych; bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN45 PLN
8956

1999 15. rocznica śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, arkusz czysty.

80 PLN80 PLN
8960

2000 Polacy na świecie, seria w arkuszach sprzedażnych.

220 PLN220 PLN
8972

2001 Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich w Lahti, komplet znaczków w arkuszach sprzedażnych w trzech różnych wersjach wydawniczych.

120 PLN120 PLN
8990

2004 100. rocznica urodzin Witolda Gombrowicza, arkusz sprzedażny z znaczkami w układzie tete-beche.

60 PLN70 PLN
9004

2009 ocaleni z zagłady, seria w arkuszu wprowadzonym w miejsce wycofanego ze sprzedaży z poprawionym napisem "Władysław Józef Wolski" zamiast "Władysław Wolski".

60 PLN54 PLN