Num# | Photos | Description | Start price | Buy price |
8306 |
1970 finał rozgrywek o Puchar Zdobywców Pucharów w piłce nożnej, arkusz sprzedażny (2 sektor). | 40 PLN | 40 PLN | |
8310 |
1970 stacja automatyczna Łuna 16 na orbicie, arkusik z przywieszkami. | 30 PLN | 30 PLN | |
8329 |
1971 badanie kosmosu - Apollo 15, arkusik z gwiazdką rozdzielającą napisy APOLLO 15 i LIPIEC 1971 szpicem do góry, gwarancja i oznaczenie. | 85 PLN | 85 PLN | |
8352 |
1972 odsłonięcie pomnika żołnierza polskiego i antyfaszysty niemieckiego w Berlinie, znaczki rozdzielone przywieszką z dodatkowym rzędem znaczków poniżej. | 60 PLN | 80 PLN | |
8357 |
1972 500. rocznica urodzin Mikołaja Kopernika, znaczek za 3,40 zł z błędem na poz.13 w 3 sektorze "kropka przed 3", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | 50 PLN | 50 PLN | |
8362 |
1972 Mikołaj Kopernik, pasek znaczków z rolki do automatu z numerami drukowanymi na odwrocie. | 25 PLN | 25 PLN | |
8381 |
1973 Badanie kosmosu, Copernicus - znaczek za 4,90 zł. z błędem na poz.4 "przerwane z w zł", gwarancja Krawczyk. | 30 PLN | 30 PLN | |
8389 |
1973 koperta służbowa poczty, między innymi kasownik ambulansu na trasie Chojnice - Szczecin nr 903. | 15 PLN | 15 PLN | |
8395 |
1974 rośliny w twórczości Stanisława Wyspiańskiego, znaczek z niekatalogowanym błędem w postaci nie dodruku dolnego znaczka z ostatniego rzędu w arkuszu, tak zwany suchy druk minimalną ilością farby, błąd przypadkowy występujący być może tylko w jednym arkuszu na 10 znaczkach, gwarancja i oznaczenie Walocha. | 500 PLN | 500 PLN | |
8435 |
1976 Mistrzostwa Świata i Europy w hokeju na lodzie w Katowicach, znaczek za 1 zł z błędem na poz.40 "wcięcie w A w POLSKA", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | 40 PLN | 40 PLN | |
8461 |
1977 60. rocznica Rewolucji Październikowej, arkusz z górnego sektora z rzędem kropek w kolorach znaczka, czysty, nieco słabszy stan zachowania. | 50 PLN | 50 PLN | |
8488 |
1978 50. Międzynarodowe targi Poznańskie, karnet okolicznościowy. | 40 PLN | 36 PLN | |
8513 |
1979 polska grafika współczesna, znaczek w kolorze niebieskozielonym katalogowany jako próba, dla porównania po prawej normalny znaczek w kolorze zielonym, gwarancja Kalinowski. | 160 PLN | 160 PLN | |
8521 |
1979 150-lecie żeglugi parowej na Wiśle, znaczek za 1,50 zł z błędem na poz.49 w 4 sektorze "plamka w literze A wyrazu NA", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | 50 PLN | 50 PLN | |
8522 |
1979 Kopalnia soli w Wieliczce, pasek 3 znaczków za 1,50 zł, pierwszy z lewej strony na poz.61 "litera z w Wieliczka uszkodzona"; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | 50 PLN | 80 PLN | |
8599 |
1982 polscy laureaci nagrody Nobla - Władysław Reymont, parka z silnie przesuniętą perforacją poziomą z górnym marginesem (w tym przesunięciu ciekawsze niż dolny margines). | 500 PLN | 500 PLN | |
8622 |
1983 60-lecie Polskiego Związku Bokserskiego, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania. | 60 PLN | 130 PLN | |
8626 |
1983 kobiece stroje ludowe, znaczek z błędem "uszkodzone m w słowie warmińsko". | 15 PLN | 15 PLN | |
8639 |
1984 architektura sakralna, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | 200 PLN | 180 PLN | |
8652 |
1985 100. rocznica urodzin Stanisława Ignacego Witkiewicza, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | 100 PLN | 100 PLN | |
8671 |
1987 III wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem po prawej stronie i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA). | 60 PLN | 60 PLN | |
8730 |
1989 głowy wawelskie (VIII) znaczki za 20 zł do automatów drukowane w postaci rolki, dwa paski sześciu sztuk: bez numeru i z numerem na odwrocie wydrukowanym "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, znaczki drukowano w ten sposób, że co 5 lub co 10 znaczek ma numer trzy- lub czterocyfrowy na odwrocie, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste. | 100 PLN | 100 PLN | |
8766 |
1993 750-lecie nadania praw miejskich Szczecinowi, znaczki z pustopolem na dolnym i górnym marginesie. | 20 PLN | 20 PLN | |
8818 |
1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, nieperforowany sześcioblok obejmujący całą serię bez druku barwy srebrnej - brak nominału i nazwy emitenta, sześcioblok pochodzący z górnej części arkusza z tytułem wydania na górnym marginesie, fotoatest Walocha. | 2 400 PLN | 2 400 PLN | |
8832 |
1992 historia orła białego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie, w arkuszu znaczka za 3000 zł znaczek z błędem "uszkodzona siatka na prawym udzie orła". | 200 PLN | 200 PLN | |
8846 |
1993 ptaki ogrodów, seria w arkuszach sprzedażnych. | 320 PLN | 621 PLN | |
8847 |
1993 Sanktuaria Maryjne I i II - Leśna Podlaska i Święta Lipka, arkusze czyste (Fi.115.-). | 80 PLN | 72 PLN | |
8865 |
1994 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Lillehammer, seria w arkuszach, czyste (Fi.180.-), bardzo dobry stan zachowania. | 160 PLN | 144 PLN | |
8887 |
1995 Sanktuaria Maryjne - Leżajsk, arkusik sprzedażny. | 25 PLN | 25 PLN | |
8893 |
1995 XVII Ogólnopolska Wystawa Filatelistyczna w Warszawie, arkusz czysty. | 70 PLN | 70 PLN | |
8894 |
1995 XI Światowy Kongres Uczestników Lotów Kosmicznych, znaczki za 80 gr w parce poziomej, prawy z błędem "dodatkowy obiekt pod O w POLSKA (1) i dodatkowy obiekt pod baterią (2)" na poz.16; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | 60 PLN | 60 PLN | |
8899 |
1995 Mistrzostwa Świata w akrobatyce sportowej we Wrocławiu, arkusz czysty. | 40 PLN | 40 PLN | |
8902 |
1995 pisklęta ptaków, arkusik. | 15 PLN | 15 PLN | |
8906 |
1996 Polskie jachty pełnomorskie, arkusz czysty. | 50 PLN | 50 PLN | |
8951 |
1999 VI wizyta Papieża Jana Pawła II w Polsce, arkusz zawierający serię w paskach poziomych; bardzo dobry stan zachowania. | 50 PLN | 45 PLN | |
8956 |
1999 15. rocznica śmierci ks. Jerzego Popiełuszki, arkusz czysty. | 80 PLN | 80 PLN | |
8960 |
2000 Polacy na świecie, seria w arkuszach sprzedażnych. | 220 PLN | 220 PLN | |
8972 |
2001 Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich w Lahti, komplet znaczków w arkuszach sprzedażnych w trzech różnych wersjach wydawniczych. | 120 PLN | 120 PLN | |
8990 |
2004 100. rocznica urodzin Witolda Gombrowicza, arkusz sprzedażny z znaczkami w układzie tete-beche. | 60 PLN | 70 PLN | |
9004 |
2009 ocaleni z zagłady, seria w arkuszu wprowadzonym w miejsce wycofanego ze sprzedaży z poprawionym napisem "Władysław Józef Wolski" zamiast "Władysław Wolski". | 60 PLN | 54 PLN |