19817

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą XII.66.

40 PLN50 PLN
19818

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą III.67.

60 PLN60 PLN
19819

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą VI.67.

60 PLN70 PLN
19820

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą I.68.

60 PLN60 PLN
19821

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą VIII.68.

60 PLN60 PLN
19822

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą VI.69.

60 PLN70 PLN
19823

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą III.69.

60 PLN60 PLN
19824

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą IX.69.

60 PLN60 PLN
19825

1967 most Poniatowskiego w warszawie, koperta z sygnaturą I.70.

60 PLN60 PLN
19827

1967 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą III.67.

10 PLN20 PLN
19828

1967 15-lecie FSC w Lublinie, całostka bez druku barw szarej i brunatnej.

500 PLN500 PLN
19856

1973 koperta na przesyłki lotnicze z sygnaturą IX. 74.

50 PLN50 PLN
19859

1974 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

35 PLN35 PLN
19861

40 PLN40 PLN
19865

20 PLN20 PLN
19867

50 PLN50 PLN
19868

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą XII 78.

50 PLN50 PLN
19869

1977 orzeł z sali audiencyjnej Zamku Królewskiego w Warszawie, koperta z sygnaturą III kw. 1979.

50 PLN50 PLN
19881

1978 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

40 PLN40 PLN
19884

1979 35. rocznica utworzenia MO i SB, całostka z dodatkowym nadrukiem z okazji wystawy.

80 PLN80 PLN
19887

1980 ratusz w Sandomierzu, koperta z sygnaturą 1981.

25 PLN25 PLN
19890

40 PLN40 PLN
19892

1980 Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna bratnich miast; Kraków - Bratysława - Kijów, karnet z dodrukowanym wewnątrz zaproszeniem na wystawę, kasownik okolicznościowy wystawy.

40 PLN40 PLN
19893

40 PLN40 PLN
19898

1981 Dzień Olimpijczyka, kartka z wydrukowanymi życzeniami na odwrocie.

35 PLN35 PLN
19899

1981 1000-lecie Kłodzka, całostka z nadrukiem z okazji Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej.

70 PLN70 PLN
19904

1982 całostka z tak zwanym przewartościowaniem bytomskim, nadruk typ 1, na odwrocie ślady 5 podlepek.

35 PLN35 PLN
19925

1985 ratusz we Wrocławiu, koperta z sygnaturą XI-85.

40 PLN40 PLN
19934

1991 Atlas kataloński, koperta z sygnaturą II nakładu.

80 PLN80 PLN
19936

1993 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą II nakładu.

50 PLN50 PLN
19939

1994 poczet królów i książąt polskich, koperta z sygnaturą II nakładu.

50 PLN50 PLN
19942

1996 poczet królów i książąt polskich, całostka z sygnaturą I.1997 IV nakład.

150 PLN150 PLN
19944

1996 poczet królów i książąt polskich, całostka z sygnaturą I.1997 V nakład.

150 PLN150 PLN
19946

1997 poczet królów i książąt polskich, całostka z sygnaturą XI.1997.

80 PLN80 PLN
19972

1926 nalepka balonowa Zawodów balonów Wolnych.

60 PLN65 PLN
19973

40 PLN40 PLN
19978

1927 Wydanie Zarządu Głównego i Komitetów Wojewódzkich - Poznań - trzy z czterech znaczków (czwarty za 5 zł. w Katalogu Znaczków i Nalepek LOPP i FOM W.Ługowskiego i J.Kosmali - cena amatorska), używanych od 1932 roku jako dobrowolna dopłata do listu lotniczego, bez gumy w ładnym stanie.

320 PLN320 PLN
20003

1934 wydanie na przesyłki lotnicze, 45 + 5 gr - frankatura mieszana, międzykontynentalny list lotniczy wysłany 15 XI z miejscowości Mikaszewicze do Buenos Aires, przesyłkę opłacono prawidłowo znaczkami w wysokości 4,65 zł: 55 gr opłata podstawowa za list + 4,10 zł opłata za przewóz drogą lotniczą (przez Paryż); na odwrocie datownik tranzytowy WARSZAWA 19 PORT LOTNICZY 16 XI i stemple odbiorcze z 9 i 10 grudnia; co ciekawe do 3 XI można było wysłać taki list drogą przez Niemcy, co było o 10 gr tańsze; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

600 PLN600 PLN
20007

1934 Międzynarodowe Zawody Balonów Wolnych o puchar Gordon-Benetta w Warszawie, znaczek Aeroklubu RP.

30 PLN30 PLN
20008

1935 nalepka wydania na cele budowy obiektów lotniczych LOPP - Warszawa - samolot nad budynkami, Budowa Szkoły Lotniczej Pracowników KKO - Komunalna Kasa Oszczędności.

70 PLN70 PLN