19666

1953 elektrownia w Jaworznie, koperta z hasłem propagandowym H, zakończenie klapy zaokrąglone.

80 PLN80 PLN
19673

1953 całostka z hasłem propagandowym 23 i sygnaturą II.53.

10 PLN10 PLN
19674

1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą II.53.

10 PLN10 PLN
19675

1953 całostka z hasłem propagandowym 21c i sygnaturą II.53.

10 PLN10 PLN
19676

1953 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą II.53.

10 PLN10 PLN
19677

1953 całostka z hasłem propagandowym 19 i sygnaturą II.53.

10 PLN10 PLN
19679

1953 całostka z hasłem propagandowym 22 i sygnaturą VII.53.

10 PLN10 PLN
19683

1954/6 wydanie prowizoryczne, nadruk nowej wartości typ 19a, znak unieważniający znak opłaty z Katowic, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz,

80 PLN80 PLN
19690

1957 samolot nad Krakowem, koperta z sygnaturą X-1958.

25 PLN25 PLN
19692

1957 samolot nad Krakowem, koperta z sygnaturą I-1963.

40 PLN40 PLN
19693

1957 koperta ze znakiem opłaty z pomnikiem Adama Mickiewicza.

25 PLN25 PLN
19705

1959 łuczniczka, koperta z sygnaturą IX.59.

40 PLN85 PLN
19706

1959 łuczniczka, koperta z sygnaturą III.60.

40 PLN45 PLN
19718

1960 zabytkowe budowle miast polskich, kartka z błędem w napisie "ŻÓRAW" zadrukowanym czarną belką.

100 PLN100 PLN
19719

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą V.62.

50 PLN50 PLN
19721

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VIII.61.

50 PLN50 PLN
19723

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą XII.60.

50 PLN50 PLN
19725

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą III.60.

50 PLN60 PLN
19731

50 PLN50 PLN
19732

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą I.62.

50 PLN50 PLN
19733

50 PLN50 PLN
19734

50 PLN50 PLN
19735

50 PLN50 PLN
19736

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą IV.61.

50 PLN50 PLN
19737

1960 Zabytkowe budowle miast polskich, Poznań, karta o sygnaturze X.-60, bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
19738

50 PLN50 PLN
19739

50 PLN50 PLN
19740

50 PLN50 PLN
19741

50 PLN50 PLN
19743

50 PLN50 PLN
19745

50 PLN50 PLN
19748

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.62.

50 PLN50 PLN
19749

50 PLN50 PLN
19753

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą VI.60.

50 PLN50 PLN
19754

1960 zabytkowe budowle miast polskich, całostka z sygnaturą X.60.

50 PLN50 PLN
19756

50 PLN50 PLN
19759

50 PLN50 PLN
19766

1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą XII.60.

40 PLN50 PLN
19768

1961 panorama Kalisza, koperta z sygnaturą V.61.

50 PLN50 PLN
19789

1963 skandynawski statek, całostka z sygnaturą III.63.

50 PLN50 PLN