19511

1938 całostka do korespondencji zagranicznej.

40 PLN40 PLN
19518

60 PLN60 PLN
19519

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5 - Stanisław Konarski; doskonały dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN
19520

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 15 - Stefan Żeromski; dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN
19521

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 28 - Michał Kleofas Ogiński; doskonały dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN
19522

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 40 - Prehistoria BISKUPIN; doskonały dobry stan zachowania.

100 PLN100 PLN
19524

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 51.

40 PLN40 PLN
19525

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 38.

50 PLN50 PLN
19526

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 5.

50 PLN50 PLN
19527

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 26.

50 PLN50 PLN
19528

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 27.

50 PLN50 PLN
19533

40 PLN50 PLN
19534

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 11.

50 PLN50 PLN
19535

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 12.

50 PLN50 PLN
19536

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 4.

50 PLN70 PLN
19537

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 6.

50 PLN50 PLN
19538

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 21.

50 PLN60 PLN
19539

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 20.

50 PLN50 PLN
19540

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 14.

50 PLN50 PLN
19541

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 15.

50 PLN50 PLN
19542

1939 25. rocznica wymarszu I Kompanii Kadrowej Legionów, całostka z ilustracją 28.

50 PLN60 PLN
19552

1945 całostka z hasłem propagandowym c.

150 PLN150 PLN
19558

1945 całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

20 PLN20 PLN
19560

1945 całostka z sygnatura w układzie pionowym.

80 PLN80 PLN
19568

1946 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym.

100 PLN105 PLN
19584

1949 Wiosna Ludów, koperta z wydrukowanym znakiem opłaty.

70 PLN70 PLN
19591

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym nr 13 i nadrukiem typ 13, karton kremowoszary gładki, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

100 PLN100 PLN
19593

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3 z obiegu.

30 PLN30 PLN
19594

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3.

40 PLN40 PLN
19595

40 PLN40 PLN
19598

1949 wydanie prowizoryczne, karty 101 z nadrukiem typu 3 - komplet czterech ilustracji, czyste; dobry stan zachowania.

200 PLN200 PLN
19599

1949 całostka wydania prowizorycznego.

40 PLN40 PLN
19612

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z bardzo rzadko spotykanym nadrukiem podwójnym, nadruki typ 8 przesunięte względem siebie w poziomie o około 1,5 mm, gwarancja Pelczar.

1 500 PLN1 500 PLN
19615

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracja nr 14 i nadrukiem typ 14, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

100 PLN100 PLN
19616

1950 Bolesław Bierut, koperta z sygnaturą III-49, hasłem propagandowym B i nadrukiem groszy typ 18.

35 PLN35 PLN
19618

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10.

90 PLN90 PLN
19624

1950 całostka z hasłem propagandowym 22.

30 PLN30 PLN
19625

1950 całostka z hasłem propagandowym 20a.

30 PLN30 PLN
19650

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 23.

10 PLN10 PLN
19659

30 PLN30 PLN