Num# | Photos | Description | Start price | Buy price |
45916 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 w bardzo dobrym stanie. | 50 PLN | 50 PLN | |
45917 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39 w bardzo dobrym stanie. | 50 PLN | 50 PLN | |
45918 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31 w bardzo dobrym stanie. | 50 PLN | 50 PLN | |
45919 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4 w bardzo dobrym stanie. | 50 PLN | 50 PLN | |
45920 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 53 w bardzo dobrym stanie. | 50 PLN | 50 PLN | |
45922 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 w bardzo dobrym stanie. | 100 PLN | 100 PLN | |
45925 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 19 w bardzo dobrym stanie. | 50 PLN | 50 PLN | |
45926 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10 w bardzo dobrym stanie. | 50 PLN | 50 PLN | |
45927 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 45, stan bardzo dobry. | 50 PLN | 50 PLN | |
45928 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 54, stan bardzo dobry. | 50 PLN | 50 PLN | |
45929 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8 - Ignacy Krasicki; bardzo dobry stan zachowania. | 50 PLN | 50 PLN | |
45931 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31 - Karol Szymanowski; bardzo dobry stan zachowania. | 60 PLN | 60 PLN | |
45933 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 53 - Klasycyzm (wnętrze): WARSZAWA. Sala balowa w Łazienkach; bardzo dobry stan zachowania. | 100 PLN | 100 PLN | |
45982 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 59. | 150 PLN | 150 PLN | |
45983 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60. | 150 PLN | 150 PLN | |
45987 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60 w bardzo dobrym stanie. | 150 PLN | 150 PLN | |
45991 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 19, lekkie ukośne złamanie. | 50 PLN | 50 PLN | |
45993 |
1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 33. | 120 PLN | 120 PLN | |
45997 |
1945 całostka z hasłem propagandowym 2. | 120 PLN | 120 PLN | |
45998 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura typu 1 (31,7 mm) w układzie poziomym; karta wysłana 30.X z Lublina do Warszawy. | 20 PLN | 20 PLN | |
46015 |
1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3. | 40 PLN | 40 PLN | |
46030 |
1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10 w barwie fioletowej. | 30 PLN | 35 PLN | |
46041 |
1952 list z Ciechanowa do Warszawy, koperta ze stemplem nowej wartości typ 1. | 30 PLN | 30 PLN | |
46045 |
1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie", napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi. 360,-). | 250 PLN | 250 PLN | |
46052 |
1954 koperta z nadrukiem nowej wartości z obiegu pocztowego. | 70 PLN | 70 PLN | |
46056 |
1954 wydanie prowizoryczne, całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 13, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz. | 80 PLN | 131 PLN | |
46058 |
1955 całostka z sygnaturą XII.55. | 50 PLN | 50 PLN | |
46059 |
1955 Pomnik Kopernika w Warszawie, karta o sygnaturze III.55. z dodatkowym dwuwierszowym stemplem propagandowym "Czy jesteś już członkiem zespołu samokształcenia rolniczego i czytelniczego" (PZP t.III katalogowane po nr.1828). | 50 PLN | 50 PLN | |
46062 |
1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Katowic, gwarancja Pelczar. | 180 PLN | 180 PLN | |
46087 |
1960 zabytkowe budowle miast polskich, kartka makulaturowa bez druku barwy niebieskiej na odwrocie, dla porównania normalnie wydrukowana całostka. | 400 PLN | 400 PLN | |
46100 |
1963 15-lecie zespołu Mazowsze, kartka makulaturowa bez druku barwy czarnej, dla porównania poniżej prawidłowo wydrukowana całostka, gwarancja i opis Pelczar. | 500 PLN | 500 PLN | |
46109 |
1965 VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, koperta bez druku barwy niebieskiej, gwarancja Pelczar. | 600 PLN | 600 PLN | |
46112 |
1965 200-lecie Teatru Narodowego w Warszawie, całostka z przesuniętym drukiem barwy fioletowej, gwarancja Pelczar. | 100 PLN | 100 PLN | |
46140 |
1971 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, całostka z przesuniętym drukiem barwy czerwonej, gwarancja Pelczar. | 100 PLN | 100 PLN | |
46149 |
1973 karnet - X Kongres SD, według katalogu KSZPZP z 1990 roku: "Wykorzystując projekt karty Min. Łączności zleciło wykonanie 5 tys. szt. karnetów dla delegatów Kongresu jako mandat uczestnictwa. Układ graficzny karnetu taki jak karty lecz bez sygn. nakł.", skasowany okolicznościowo, bardzo dobry stan zachowania. | 400 PLN | 400 PLN | |
46155 |
1973 walny zjazd delegatów PZF, całostka ze zdwojonym drukiem barwy czerwonej, gwarancja Pelczar. | 100 PLN | 100 PLN | |
46166 |
1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, karta z napisem 5-wierszowym "XXX ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM WYSTAWA FILATELISTYCZNA 9-18 V.1975 Warszawa", czysta; bardzo dobry stan zachowania. | 60 PLN | 60 PLN | |
46174 |
1977 karta o sygnaturze (IX.77) z prywatnym dodrukiem - "REALIZUJEMY IDEE/ WIELKIEGO PAŹDZIERNIKA/ WYSTAWA FILATELISTYCZNA/ WARSZAWA 4-10 LISTPOAD 1977"; czysta. | 20 PLN | 20 PLN | |
46177 |
1978 Ochrona Zabytków - Bydgoszcz, karta o sygnaturze V.1979, bardzo dobry stan zachowania. | 30 PLN | 30 PLN | |
46179 |
1978 30-lecie WKS Gwardia, karnet. | 60 PLN | 60 PLN |