45916

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 2 w bardzo dobrym stanie.

50 PLN50 PLN
45917

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 39 w bardzo dobrym stanie.

50 PLN50 PLN
45918

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31 w bardzo dobrym stanie.

50 PLN50 PLN
45919

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 4 w bardzo dobrym stanie.

50 PLN50 PLN
45920

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 53 w bardzo dobrym stanie.

50 PLN50 PLN
45922

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 24 w bardzo dobrym stanie.

100 PLN100 PLN
45925

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 19 w bardzo dobrym stanie.

50 PLN50 PLN
45926

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 10 w bardzo dobrym stanie.

50 PLN50 PLN
45927

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 45, stan bardzo dobry.

50 PLN50 PLN
45928

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 54, stan bardzo dobry.

50 PLN50 PLN
45929

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 8 - Ignacy Krasicki; bardzo dobry stan zachowania.

50 PLN50 PLN
45931

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 31 - Karol Szymanowski; bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN
45933

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z rzadką ilustracją nr 53 - Klasycyzm (wnętrze): WARSZAWA. Sala balowa w Łazienkach; bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN100 PLN
45982

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 59.

150 PLN150 PLN
45983

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60.

150 PLN150 PLN
45987

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 60 w bardzo dobrym stanie.

150 PLN150 PLN
45991

50 PLN50 PLN
45993

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 33.

120 PLN120 PLN
45997

1945 całostka z hasłem propagandowym 2.

120 PLN120 PLN
45998

20 PLN20 PLN
46015

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3.

40 PLN40 PLN
46030

1950 groszy, całostka z nadrukiem groszy typ 10 w barwie fioletowej.

30 PLN35 PLN
46041

1952 list z Ciechanowa do Warszawy, koperta ze stemplem nowej wartości typ 1.

30 PLN30 PLN
46045

250 PLN250 PLN
46052

1954 koperta z nadrukiem nowej wartości z obiegu pocztowego.

70 PLN70 PLN
46056

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z opłacona odpowiedzią z nadrukiem typ 13, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

80 PLN131 PLN
46058

1955 całostka z sygnaturą XII.55.

50 PLN50 PLN
46059

1955 Pomnik Kopernika w Warszawie, karta o sygnaturze III.55. z dodatkowym dwuwierszowym stemplem propagandowym "Czy jesteś już członkiem zespołu samokształcenia rolniczego i czytelniczego" (PZP t.III katalogowane po nr.1828).

50 PLN50 PLN
46062

1956 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu całostka z ręcznym stemplem prowizorycznym z Katowic, gwarancja Pelczar.

180 PLN180 PLN
46087

1960 zabytkowe budowle miast polskich, kartka makulaturowa bez druku barwy niebieskiej na odwrocie, dla porównania normalnie wydrukowana całostka.

400 PLN400 PLN
46100

1963 15-lecie zespołu Mazowsze, kartka makulaturowa bez druku barwy czarnej, dla porównania poniżej prawidłowo wydrukowana całostka, gwarancja i opis Pelczar.

500 PLN500 PLN
46109

1965 VII Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina, koperta bez druku barwy niebieskiej, gwarancja Pelczar.

600 PLN600 PLN
46112

1965 200-lecie Teatru Narodowego w Warszawie, całostka z przesuniętym drukiem barwy fioletowej, gwarancja Pelczar.

100 PLN100 PLN
46140

1971 500-lecie urodzin Mikołaja Kopernika, całostka z przesuniętym drukiem barwy czerwonej, gwarancja Pelczar.

100 PLN100 PLN
46149

1973 karnet - X Kongres SD, według katalogu KSZPZP z 1990 roku: "Wykorzystując projekt karty Min. Łączności zleciło wykonanie 5 tys. szt. karnetów dla delegatów Kongresu jako mandat uczestnictwa. Układ graficzny karnetu taki jak karty lecz bez sygn. nakł.", skasowany okolicznościowo, bardzo dobry stan zachowania.

400 PLN400 PLN
46155

1973 walny zjazd delegatów PZF, całostka ze zdwojonym drukiem barwy czerwonej, gwarancja Pelczar.

100 PLN100 PLN
46166

1975 30-lecie Dnia Zwycięstwa, karta z napisem 5-wierszowym "XXX ROCZNICA ZWYCIĘSTWA NAD FASZYZMEM WYSTAWA FILATELISTYCZNA 9-18 V.1975 Warszawa", czysta; bardzo dobry stan zachowania.

60 PLN60 PLN
46174

1977 karta o sygnaturze (IX.77) z prywatnym dodrukiem - "REALIZUJEMY IDEE/ WIELKIEGO PAŹDZIERNIKA/ WYSTAWA FILATELISTYCZNA/ WARSZAWA 4-10 LISTPOAD 1977"; czysta.

20 PLN20 PLN
46177

1978 Ochrona Zabytków - Bydgoszcz, karta o sygnaturze V.1979, bardzo dobry stan zachowania.

30 PLN30 PLN
46179

1978 30-lecie WKS Gwardia, karnet.

60 PLN60 PLN