35642

1919 seria znaczków dopłaty.

60 PLN60 PLN
35655

1920 porto lokalne BEŁZ, przekaz paczkowy z Jarosławia do Bełza, na odwrocie znaczek opłaty z lokalnym nadrukiem Porto typ 9 z Bełza.

200 PLN200 PLN
35659

1921 przekaz pieniężny z Głębokiego do Poznania, opłaty doręczeniowe znaczkami znaczkami dopłaty.

100 PLN85 PLN
35723

1931 kartka z Związku Radzieckiego do Warszawy, stempelek T i dopłata znaczkiem dopłaty pobrana od adresata.

20 PLN20 PLN
35942

1935 wydanie na przesyłki lotnicze, 10 Pf - frankatura pojedyncza, list w obszarze Wolnego Miasta Gdańska wysłany 28.3.38 z urzędu Gdański 1 do miejscowości Siedlce (Schidlitz), znaczek skasowany datownikiem DANZIG 1 z wyróżnikiem "a"; dekoracyjna ilustrowana kopert firmowa "Briefmarkenfreunde Freie Stadt Danzig e.V. Verein für Briefmarkensammler"; bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN100 PLN
36019

1943 polecony list urzędowy wysłany 24.7 z biura pełnomocnika Ministerstwa Uzbrojenia i Amunicji w Gdańsku za pośrednictwem urzędu Gdańsk-Wrzeszcz 2, datownik nadawczy (Wolff 41.0), fioletowa okrągła pieczęć listowa nadawcy z godłem "Der Gaubevollmächtigte d.Reichsministeriums Speer i.Bz.d.Rüstungsinsp.XX" i stempelek zwalniający korespondencję urzędową od opłaty pocztowej "Frei durch Ablösung Reich"; kasownik odbiorczy Danzig 1 z wyróżnikiem "g" (Wolff 047.0) z dnia 24.7 na odwrocie; walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

120 PLN120 PLN
36032

1918 wydanie lubelskie, grzecznościowo stemplowana i zaadresowana, na odwrocie nie wypisana, na odwrocie podlepki, gwarancja.

80 PLN80 PLN
36102

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 14 częściowo na doklejonym znaczku, znaczek naklejony przez pocztę austriacką po podwyższeniu taryfy pocztowej.

400 PLN400 PLN
36103

1919 wydanie krakowskie, sekretnik z nadrukiem typ 1, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

450 PLN450 PLN
36104

280 PLN280 PLN
36146

100 PLN115 PLN
36147

100 PLN100 PLN
36150

100 PLN100 PLN
36151

100 PLN100 PLN
36159

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, bardzo ładny stan zachowania.

100 PLN100 PLN
36160

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 25, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, bardzo ładny stan zachowania.

100 PLN100 PLN
36161

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 6, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 długa, bardzo ładny stan zachowania.

100 PLN100 PLN
36168

80 PLN80 PLN
36181

1934 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym J.

80 PLN80 PLN
36184

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 31.

300 PLN300 PLN
36185

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 13, nadruk typ II.

320 PLN320 PLN
36200

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 1 - Kraków Wawel (krużganki), wysłana 3.VIII.38 z miejscowości Hucisko k.Żywca do Katowic; bardzo dobry stan zachowania (lekko odciśnięte 2 ślady spinacza).

40 PLN40 PLN
36259

1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 27 - Marcin Leopolita.

50 PLN55 PLN
36269

1944 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją nr 26.

100 PLN100 PLN
36278

30 PLN30 PLN
36282

40 PLN40 PLN
36283

50 PLN50 PLN
36289

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

40 PLN40 PLN
36295

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 4.

35 PLN35 PLN
36296

1948 trzy walczące orły, całostka z ilustracją nr 14.

35 PLN35 PLN
36304

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją 5.

120 PLN120 PLN
36309

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją 17.

100 PLN100 PLN
36311

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją 3.

120 PLN120 PLN
36313

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typu krakowskiego z ilustracją 20.

120 PLN120 PLN
36322

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13, gwarancja i opis Rzadkosz.

80 PLN80 PLN
36335

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7, hasło propagandowe 16a z usterka O w "POZOSTANIE", kartka na kartonie szarobiałym szorstkim grubym, gwarancja i oznaczenie Rzadkosz.

120 PLN120 PLN
36385

1951 Bolesław Bierut, całostka z sygnaturą trzeciego nakładu VII.52 i hasłem propagandowym 22.

50 PLN50 PLN
36391

1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, sygnatura XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi. 150,-).

120 PLN120 PLN
36392

1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi. 210,-).

180 PLN180 PLN
36394

1952 wydanie prowizoryczne, przywrócona do obiegu koperta z ręcznym stemplem z nową obniżoną ceną z obiegu pocztowego, gwarancja Pelczar.

120 PLN120 PLN