The auction will end on 13.07.2020
The auction ends in:

Current auction Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
26260

1934 całostka do korespondencji zagranicznej z sygnaturą IX-1934.

Fi.Cp67
35 PLN
Bid
26261

1935 kartka (na odpowiedź) z Grodna 1.7.35 do Warszawy.

Fi.Cp65B
50 PLN
Bid
26262

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 18 - Warszawa Teatr Wielki, wysłana 6.4.36 z miejscowości Chodzież do miejscowości Mrocza; minimalnie słabszy stan zachowania (podklejone rozdarcie).

Fi.Cp68
20 PLN
Bid
26263

1935 M/S Piłsudski, całostka z ilustracją nr 20 - Opatów Brama Warszawska, wysłana 16.II.37 z Warszawy do Poznania, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym (Myślicki 36 116); bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp68
30 PLN
Bid
26264

1935 całostka z ilustracją nr 15, plamka nad sygnaturą.

Fi.Cp68
40 PLN
Bid
26265

1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i niespotykane.

Fi.Cp68
2 500 PLN
Bid
26266

1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i niespotykane.

Fi.Cp68
2 500 PLN
Bid
26267

1935 całostka z przepiękną japońską ręcznie malowaną grafiką na odwrocie, wykonaną na zlecenie polskiego ambasadora w Japonii w 1936 roku. Ciekawe i niespotykane.

Fi.Cp68
2 500 PLN
Bid
26268

1937 koperta lotnicza "Śmigły-Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-).

Fi.Ck9
30 PLN
Bid
26269

1937 koperta na przesyłki lotnicze, koperta z stemplem "WZÓR", znak opłaty unieważniony stemplem głównej składnicy pocztowej w Warszawie z datą 26.7.37, czyli przed wejściem do obiegu całostki tego wydania, tj. 6.8.38, stemple; "Ministerstwo Poczt i Telegrafów Sekcja 3 Wydział Wydań" z orłem w środku i "Ministerstwo Poczt i Telegrafów / gł. składnica mater. pocztowych / Warszawa Ludna 4, tel. 95656", rzadki egzemplarz wydany przez pocztę polską dla celów okazowo reklamowych, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck9
2 000 PLN
Bid
26270

1937 M/S Piłsudski, karta podwójna - część na odpowiedź, sygnatura M.P.i T.(I-1937)300.000., wysłana 28.VIII.37 z miejscowości Podkamień k.Brodów do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp71B
30 PLN
Bid
26271

1937 całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp74
60 PLN
Bid
26272

1937 Lwów - Uniwersytet, karta podwójna - część na odpowiedź, rzadka sygnatura VI-1938 , hasło propagandowe O - "CZYTELNY I DOKŁADNY ADRES - PRZYŚPIESZA DORĘCZENIE" (Fi.40.-).

Fi.Cp74B
25 PLN
Bid
26273

1937 Zamek w Mirze, karta za 30 gr, sygnatura XI-1936.

Fi.Cp75
40 PLN
Bid
26274

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr nr 15 - Poznań Fragment Placu Wolności (Bibljoteka Raczyńskich i Muzeum).

Fi.Cp76
100 PLN
Bid
26275

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 24 - Warszawa Gmach Centrali Telegrafu i Telefonu.

Fi.Cp76
100 PLN
Bid
26276

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją całostka z ilustracją nr 31 - Warszawa Belweder.

Fi.Cp76
100 PLN
Bid
26277

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 15 - Poznań, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp76
20 PLN
Bid
26278

1937 Lwów - Uniwersytet, całostka z ilustracją nr 4 - Poznań, ostemplowana grzecznościowo 18.IX.1939 w Lublinie.

Fi.Cp76
20 PLN
Bid
26279

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp76
80 PLN
Bid
26280

1937 uniwersytet we Lwowie, całostka z ilustracją nr 12.

Fi.Cp76
80 PLN
Bid
26281

1937 Zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 13 - wnętrze chaty góralskiej.

Fi.Cp77
200 PLN
Bid
26282

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją 13.

Fi.Cp77
180 PLN
Bid
26283

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp77
120 PLN
Bid
26284

1937 zamek w Mirze, całostka z ilustracją nr 20.

Fi.Cp77
120 PLN
Bid
26285

1938 kartka z Katowic do Niemiec, ilustracja nr 5 - Ogrodzieniec.

Fi.Cp77
200 PLN
Bid
26286

1938 kartka z Warszawy do Niemiec, kasownik Warszawa 2 Kiosk, kartka pisana w jidysz, ilustracja nr 16 - Tatry.

Fi.Cp77
200 PLN
Bid
26287

1938 kartka wysłana pocztą lotniczą z Warszawy na Litwę, nie wypisana na odwrocie.

Fi.Cp77, 284
150 PLN
Bid
26288

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 (52mm) i hasłem propagandowym I.

Fi.Cp78I
15 PLN
Bid
26289

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki, karta o ciemnym znaku opłaty, długość napisu KARTKA POCZTOWA - 55,5 mm, hasło propagandowe H - "TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE!", sygnatura (X-1937); karta wysłana 13.VIII z Bukowiny do stoczni w Nowym Dworze Mazowieckim.

Fi.Cp78I
30 PLN
Bid
26290

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym H.

Fi.Cp78II
15 PLN
Bid
26291

1938 całostka z sygnaturą VI-1938 i hasłem propagandowym I.

Fi.Cp78II
15 PLN
Bid
26292

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE! minimalnie słabszy stan zachowania.

Fi.Cp78II
10 PLN
Bid
26293

1938 Prezydent RP Ignacy Mościcki - 15 gr, długość napisu KARTA POCZTOWA - 52 mm, sygnatura VI-1938, hasło propagandowe I - TELEFON USPRAWNIA ŻYCIE, ZBLIŻA I PRZYŚPIESZA! przybrudzenia na froncie.

Fi.Cp78II
10 PLN
Bid
26294

1938 całostka z sygnaturą I-1938.

Fi.Cp79
20 PLN
Bid
26295

1938 całostka z sygnaturą X-1938 i hasłem propagandowym O.

Fi.Cp80
20 PLN
Bid
26296

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
15 PLN
Bid
26297

1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z hasłem propagandowym O i sygnaturą X-1938.

Fi.Cp80
15 PLN
Bid
26298

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 10 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe H - TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE (Fi.20.-).

Fi.Cp80
20 PLN
Bid
26299

1938 król Kazimierz Jagiellończyk - 15 gr, sygnatura X-1938, hasło propagandowe R - POCZTA PERONOWA ZAPEWNIA W PODRÓŻY ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM (Fi.20.-).

Fi.Cp81
15 PLN
Bid