The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 99. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
26218

1932 karta w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp54
50 PLN
26219

1932 druk w sprawach żywnościowych - wieśniaczka (Fi.60.-).

Fi.Cp54
50 PLN
26220

1932 kartka w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp54
45 PLN
26221

1932 kartka w sprawach żywnościowych.

Fi.Cp 54
40 PLN
26222

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 3.

Fi.Cp55
30 PLN
SOLD
26223

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 4.

Fi.Cp55
80 PLN
26224

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 5.

Fi.Cp55
80 PLN
26225

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 6.

Fi.Cp55
80 PLN
26226

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 7.

Fi.Cp55
80 PLN
26227

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 8.

Fi.Cp55
80 PLN
26228

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 9.

Fi.Cp55
80 PLN
26229

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 10.

Fi.Cp55
80 PLN
26230

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 13.

Fi.Cp55
80 PLN
26231

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 14.

Fi.Cp55
80 PLN
26232

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 16.

Fi.Cp55
80 PLN
26233

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 18.

Fi.Cp55
80 PLN
26234

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 19.

Fi.Cp55
80 PLN
26235

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 21.

Fi.Cp55
80 PLN
26236

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 22.

Fi.Cp55
80 PLN
26237

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 28.

Fi.Cp55
80 PLN
26238

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 30.

Fi.Cp55
80 PLN
26239

1933 400-lecie śmierci Wita Stwosza, całostka z ilustracją nr 31.

Fi.Cp55
80 PLN
26240

1933 całostka wydania z nadrukiem nowej wartości typ I.

Fi.Cp58I
70 PLN
26241

1933 wydanie prowizoryczne, karta nr.45 z czarnym nadrukiem nowej wartości wykonanym w PWPW (cyfra 0 o mniejszym świetle otworu, kreski cieńsze); karta dofrankowana i wysłana 6.X.1935 z urzędu Warszawa 2 do Kielc (opłata niezgodna z taryfą - 20 gr. zamiast 15 gr.), znaki opłaty unieważnione wirnikiem propagandowym "TYDZIEŃ SZKOŁY POWSZECHNEJ/ 2-8.X.35r./ ZŁÓŻ GROSZ NA BUDOWĘ/ PUBLICZNYCH SZKÓŁ POWSZECHNYCH" (Myślicki 35 118).

Fi.Cp58IIa
50 PLN
26242

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, karta 15/20 gr, hasło propagandowe J - "TELEFON MIĘDZYMIASTOWY USUWA ODLEGŁOŚĆ!", sygnatura (III-1934); nadruk w kolorze ciemnoniebieskim, matowy z prześwitującym rysunkiem; karta wysłana 10.1 ze Skarżyska-Kamiennej do Warszawy; minimalnie słabszy stan zachowania (lewy górny narożnik złamany, nadgięcia).

Fi.Cp59
40 PLN
26243

1934 wydanie prowizoryczne w związku z obniżeniem taryfy pocztowej, rzadka karta podwójna 10+10/20+20 gr; dobry stan zachowania - na odwrocie karty na odpowiedź na całej długości w pasie szerokości ok 1 cm punktowe ślady kleju od wklejenia na stronę albumową (Fi.200.-).

Fi.Cp60
120 PLN
26244

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 19, nadruk typ I.

Fi.Cp61I
320 PLN
26245

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 21, nadruk typ II.

Fi.Cp61II
270 PLN
SOLD
26246

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 27, nadruk typ II.

Fi.Cp61II
270 PLN
SOLD
26247

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 18, nadruk typ I.

Fi.Cp62I
280 PLN
SOLD
26248

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 26.

Fi.Cp63
280 PLN
26249

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 23.

Fi.Cp63
280 PLN
26250

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 20, niewielkie plamki.

Fi.Cp63
280 PLN
26251

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 14, prawie niewidoczne złamanie w prawym dolnym narożniku.

Fi.Cp63
280 PLN
26252

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 13.

Fi.Cp63
280 PLN
26253

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 7.

Fi.Cp63
280 PLN
26254

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 8.

Fi.Cp63
280 PLN
26255

1934 wydanie prowizoryczne z nadrukiem nowej obniżonej taryfy, całostka z ilustracją 5.

Fi.Cp63
280 PLN
26256

1934 kartka z Torunia z sygnaturą XII-1934 i hasłem propagandowym K.

Fi.Cp65A
40 PLN
26257

1934 godło państwowe, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią za 15 gr, sygnatura M.P.i T.(VIII-1934)500.000., wysłana 20.II.35 z miejscowości Frysztak do Lwowa, bardzo dobry stan zachowania (Fi.65.-).

Fi.Cp65A
40 PLN