Auction 99. Postal stationery

26138

1921 dowód nadania telegramu z obiegu pocztowego z Posady Olchowskiej.

Fi.Ct9b
20 PLN
26139

1922 miejscowa kartka ze Lwowa.

Fi.Cp39I
20 PLN
26140

1922 dowód nadania telegramu z obiegu pocztowego z Włodzimierza Wołyńskiego.

Fi.Ct10a, 118
50 PLN
26141

1923 pokwitowanie telegraficzne z obiegu pocztowego z Krakowa.

Fi.Ct13
70 PLN
26142

60 PLN
26143

1925 kartka z kasownikiem Bielsko 2 (na Śląsk) 23.III.25 do Czechosłowacji.

Fi.Cp42
15 PLN
26144

1925 całostka wydania obiegowego.

Fi.Cp42
50 PLN
26145

1925 kolumna Zygmunta, całostka wydania bez sygnatury.

Fi.Cp42
50 PLN
26146

Fi.Cp43I
10 PLN
26147

1926 Kolumna Zygmunta, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura (P.Z.G.No 753/2-500000-25), wysłana 4.V.27 ze Lwowa do Warszawy; bardzo dobry stan zachowania (Fi.70.-).

Fi.Cp44IA
50 PLN
26148

Fi.Cp45
15 PLN
26149

1926 całostka do obrotu z zagranicą, minimalne zagniecenia.

Fi.Cp45I
50 PLN
26150

1926 całostka z Mysłowic do Niemiec.

Fi.Cp45I
20 PLN
26151

1926 kartka wysłana z Lędzin

Fi.Cp45I
20 PLN
26152

Fi.Cp46
10 PLN
26153

1928 kartka z sygnaturą II-1928.

Fi.Cp48
10 PLN
26154

1928 kartka z sygnaturą VIII.1928.

Fi.Cp48
10 PLN
26155

1928 kartka Jadownik z sygnaturą VIII-1928.

Fi.Cp48
10 PLN
26156

1928 Henryk Sienkiewicz, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią, sygnatura M.P.i T.(XI-1931)1.000.000., wysłana 31.VIII.32 z Warszawy do Muszyny, na odwrocie znaczek opłaty sądowej za 50 gr unieważniony przez przekreśleniem; niecodzienny walor w bardzo dobrym stanie zachowania (Fi.70.-).

Fi.Cp49IA
50 PLN
26157

80 PLN
26158

Fi.Cp48I
10 PLN
26159

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 7 - Poznań, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

Fi.Cp50II
160 PLN
26160

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 4 - Mir, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

Fi.Cp50IIb
160 PLN
26161

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 6 - Wilno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

Fi.Cp50IIb
160 PLN
26162

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 8 - Wilno, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

Fi.Cp50IIb
160 PLN
26163

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 11 - Kraków, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

Fi.Cp50IIb
160 PLN
26164

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 13 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

Fi.Cp50IIb
160 PLN
26165

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 16 - Gdynia, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

Fi.Cp50IIb
160 PLN
26166

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 24 - Wilanów, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

Fi.Cp50IIb
160 PLN
26167

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 23 - Warszawa, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

Fi.Cp50IIb
160 PLN
26168

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 26 - Dunajec w Pieninach, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

Fi.Cp50IIb
160 PLN
26169

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 32 - Orłowo Morskie, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

Fi.Cp50IIb
160 PLN
26170

1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją nr 27 - Hel, II nakład, linie rotograwiurą, sygnatura XI-1931 krótka.

Fi.Cp50IIb
160 PLN
26171

1931 wydanie ilustrowane - Henryk Sienkiewicz, całostka o większym formacie z ilustracją nr 24 bez sygnatury z stemplem "WZÓR" na znaku opłaty, kartki z tym nadrukiem wydała poczta polska dla celów okazowo reklamowych, lekko zdwojony druk rotograwiurą.

Fi.Cp50IIb WZÓR
1 900 PLN
26172

Fi.Cp50IIc
50 PLN
26173

Fi.Cp50IIc
50 PLN
26174

Fi.Cp50IIc
120 PLN
26175

Fi.Cp50IIc
100 PLN
26176

Fi.Cp50IIc
100 PLN
26177

Fi.Cp50IIc
100 PLN