The new auction will start soon

Auction 99. Communist Poland 1945-1952

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
23156

1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie.

Fi.421A
Mi.456B 
20 PLN
23157

1947 Kultura polska I wydanie, cięty znaczek za 2 zł. z błędem na poz.50 "plamka na brodzie", gwarancja i oznaczenie.

Fi.421A B2
Mi.456B
60 PLN
23158

1947 Kultura Polska, czworoblok znaczków z numerem walca na marginesie.

Fi.421B
Mi.456A
25 PLN
23159

1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny.

Fi.421B
Mi.456A
25 PLN
23160

1947 Kultura Polska, parka z numerem walca na marginesie.

Fi.421B
Mi.456A
25 PLN
23161

1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie.

Fi.421B
Mi.456A 
15 PLN
23162

1947 Kultura Polska, czworoblok z numerem walca na marginesie.

Fi.421B
Mi.464A
25 PLN
23163

1947 Kultura Polska (II) - 3 zł Fryderyk Chopin, parka pozioma blok legitymacyjny z oznaczeniem walca N1.W.II. - znajdującym się pod 100 znaczkiem w arkuszu, czyste.

Fi.422A
Mi.457B
40 PLN
23164

1947 Kultura Polska, parka znaczków z numerem walca na marginesie.

Fi.422A
Mi.457B
30 PLN
23165

1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie, podlepka.

Fi.422B
Mi.457A
10 PLN
23166

1947 Kultura Polska, narożnikowa pasek z numerem walca na marginesie.

Fi.422B
Mi.457A
30 PLN
23167

1947 Kultura polska (I), Fryderyk Chopin, marginesowy czworoblok znaczków za 3 zł. bez perforacji poziomej między znaczkami, gwarancja.

Fi.422B MK1
Mi.457A 
250 PLN
23168

1947 Kultura Polska (II) - 5 zł, blok legitymacyjny z oznaczeniem walca N1.W.I. - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czysty.

Fi.423A
Mi.458B
30 PLN
23169

1947 Kultura Polska (I) - 5 zł nieząbkowane parka pionowa blok legitymacyjny z oznaczeniem najrzadszego walca, którym drukowano ten znaczek N.1.W.I. (5100 arkuszy) - znajdującym się pod 91 znaczkiem w arkuszu, czyste, słabszy stan zachowania.

Fi.423A
Mi.458B
300 PLN
23170

1947 kultura polska, blok legitymacyjny.

Fi.423A
Mi.458B 
20 PLN
23171

1947 Kultura polska (I + II), 5 zł + 20 zł - frankatura dwukolorowa, miejscowy list polecony przesłany 16.6.48 w miejscowości Starachowice-Wierzbnik, stempelek polecenia, na odwrocie kasownik odbiorczy z 17.6; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.423A, 436A
Mi.458B, 470B
30 PLN
23172

1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie, podlepka.

Fi.423B
Mi.458A
10 PLN
23173

1947 Kultura polska (I), 5 zł + 20 zł - frankatura dwukolorowa, list polecony, wysłany 18.8 z miejscowości Sędziszów k.Ropczyc do Warszawy, kasownik odbiorczy.

Fi.423B, 427B
Mi.458A, 462A 
20 PLN
23174

1947 Kultura Polska, makulaturowy znaczek ze smugą, gwarancja Walocha.

Fi.423BMK
Mi.458A
80 PLN
23175

1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie, podlepka.

Fi.424A
Mi.459B
25 PLN
23176

1947 Kultura Polska, znaczek z numerem walca na marginesie.

Fi.424B
Mi.459A
25 PLN
23177

1947 Kultura Polska, narożnikowy znaczek z numerem walca na marginesie.

Fi.425B
Mi.460A
20 PLN
23178

1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie, podlepka.

Fi.426A
Mi.451B
10 PLN
23179

1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie, podlepka.

Fi.426B
Mi.461A
10 PLN
23180

1947 Kultura polska (I) - Adam Mickiewicz, parka znaczków za 20 zł., lewy z błędem na poz.81 "połączone Z i Ł", gwarancja.

Fi.427 B1
Mi.462
80 PLN
23181

1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie, podlepka.

Fi.427A
Mi.452B
10 PLN
23182

1947 Kultura Polska, narożnikowa parka z numerem walca na marginesie.

Fi.427A
Mi.470B
50 PLN
23183

1947 Kultura Polska, narożnikowa parka prób znaczka za 20 zł w kolorze czarnym z charakterystycznym dla tej próby numerem walca N.2.W.I., na odwrocie bez wtórnej odbitki maszynowej, w tej postaci z numerem walca unikalne, gwarancja Schmutz.

Fi.427A P1
Mi.462P
5 000 PLN
23184

1947 Kultura polska (I) - Adam Mickiewicz, narożna parka znaczków za 20 zł., blok legitymacyjny N.1.W.I.

Fi.427B
Mi.460A 
40 PLN
23185

1947 Kultura Polska, znaczek z numerem walca na marginesie.

Fi.427B
Mi.462A
25 PLN
23186

1947 Kultura Polska, narożnikowa parka z numerem walca na marginesie.

Fi.427B
Mi.470A
35 PLN
23187

1947 wydanie z dopłatą na Polski czerwony Krzyż, znaczek stemplowany grzecznościowo na całostce, na odwrocie gwarancja Walocha.

Fi.428
Mi.471
50 PLN
23188

1947 wydanie z dopłatą na Polski Czerwony Krzyż, parka znaczków za 5+5 zł., lewy z błędem z poz.33 "przedłużona poprzeczka A", gwarancja z oznaczeniem Kalinowski.

Fi.428 B1
Mi.471
80 PLN
23189

1947 wydanie z dopłatą na Polski Czerwony Krzyż, parka znaczków za 5+5 zł., lewy z błędem z poz.6 "dwie kreski pod lewym ramieniem krzyża", gwarancja z oznaczeniem Kalinowski.

Fi.428 B3
Mi.471
80 PLN
23190

1947 Kultura Polska, narożnikowa parka z numerem walca na marginesie.

Fi.429A
Mi.463B
25 PLN
23191

1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny.

Fi.429A
Mi.463B 
30 PLN
23192

1947 Kultura Polska, blok legitymacyjny.

Fi.429A
Mi.463B 
30 PLN
23193

1947 kultura polska, znaczek z numerem walca na marginesie.

Fi.429A
Mi.463B 
15 PLN
23194

1947 Kultura polska (II) - J.Matejko, J.Malczewski, J.Chełmoński, narożna parka znaczków za 1 zł., blok legitymacyjny N.2.W.II.

Fi.429B
Mi.463A
30 PLN
23195

1947 Kultura Polska, parka znaczków z numerem walca na marginesie.

Fi.429B
Mi.463A
30 PLN