Auction 98. Polish People's Republic 1952-1989

15176

1963 Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, dwa znaczki z bloku.

Fi.1259A, 1261A
Mi.1407B, 1409B
35 PLN
15177

Fi.1260 B1
Mi.1408
50 PLN
15178

Fi.1260B1
Mi.1408
15 PLN
15179

Fi.1261B2
Mi.1409
20 PLN
15180

1963 wielcy Polacy, seria w czworoblokach rozdzielonych międzypolem.

Fi.1263-6
Mi.1411-4
90 PLN
15181

1963 wielcy Polacy, stemplowana seria w parkach rozdzielonych pustopolem.

Fi.1263-6
Mi.1411-4
40 PLN
15182

1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami, kasowane z pełną oryginalną gumą (Fi.40.-).

Fi.1263-66
Mi.1411-14
30 PLN
15183

1963 Wielcy Polacy (III), seria w parkach rozdzielonych międzypolami (Fi.64.-), czyste.

Fi.1263-66
Mi.1411-14
60 PLN
15184

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, seria w arkuszach sprzedażnych, arkusik znaczka za 6,50 zł z pustopolami na górnym marginesie, w arkusikach znaczki z błędami: 1267 B1, B2, 1268 B1, B2, B3, 1269 B1.

Fi.1267-9 ark
Mi.1415-7
350 PLN
15185

Fi.1268 B1
Mi.1416
40 PLN
15186

1963 Drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek za 60 gr z błędem "E jak Ł w KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie skasowanej okolicznościowo; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1268 B2
Mi.1416
40 PLN
15187

Fi.1268 B3
Mi.1416
50 PLN
15188

Fi.1268 B4
Mi.1416
40 PLN
15189

1963 CIĘTY CZWOROBLOK - drugi zespołowy lot kosmiczny, jedna z największych rzadkości nowych polskich wydań - czworoblok ciętych znaczków za 60 gr. z poz.2/7 (Fi.40000.-), na poz.7 katalogowany błąd "trzy gwiazdki", UWAGA - to prawdziwy znaczek cięty z początkowej fazy druku z pełną oryginalną gumą, brak jedynie perforacji, UWAGA nie mylić z też rzadko spotykaną, niegumowaną makulaturą, której kilka czworobloków sprezentowano VIP-om podczas wizyty Walentyny Tierieszkowej w Polsce, piękny stan, gwarancja Falkowski.

Fi.1268 nz (B1)
Mi.1416
42 000 PLN
15190

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "3 gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416
10 PLN
15191

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, dolny prawy znaczek z błędem "3 gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416
15 PLN
15192

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1268B1
Mi.1416
10 PLN
15193

1963 drugi zespołowy lot kosmiczny, lewy dolny znaczek z błędem "KOSMOSIŁ".

Fi.1268t
Mi.1416
25 PLN
15194

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr z błędem "krótka stopa" z poz.2 w 2 sektorze na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1270 B1
Mi.1418
40 PLN
15195

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 40 gr. z błędem na poz.2 "krótka stopa", gwarancja Krawczyk.

Fi.1270 B1
Mi.1418
30 PLN
15196

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, seria znaczków w arkuszach, w arkuszach znaczków: za 40 gr błąd na poz.2 "krótsza stopa", za 60 gr błąd na poz.1 "1863 zamiast 1963", za 5,60 zł wczesna faza kształtowania się błędu na poz.12 "uszkodzone O w EUROPY"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1270-75
Mi.1418-23
800 PLN
15197

Fi.1270B1
Mi.1418
15 PLN
15198

Fi.1270B1
Mi.1418
25 PLN
15199

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 60 gr z błędem "1863 zamiast 1963" z poz.1 w 1 sektorze na kopercie FDC; gwarancja i opis.

Fi.1272 B1
Mi.1420
40 PLN
15200

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "1863 zamiast 1963".

Fi.1272B1
Mi.1420
10 PLN
15201

Fi.1273 B
Mi.1421
40 PLN
15202

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczki z błędami: za 5.60 zł z katalogowanym na poz.12 "uszkodzone O w EUROPY", za 2.50 zł z niekatalogowanym "medal na piersi zawodnika" - na kopercie FDC, gwarancja.

Fi.1275 B1
Mi.1423
100 PLN
15203

Fi.1275 B1
Mi.1423
50 PLN
15204

1963 Mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek za 5.60 zł. z błędem na poz.12 "uszkodzone O w EUROPY", gwarancja Krawczyk.

Fi.1275 B1
Mi.1423
30 PLN
15205

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr z błędem na poz.20 "dwóch pilotów", gwarancja i opis.

Fi.1279 B2
Mi.1427
50 PLN
15206

1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 60 gr. z błędem na poz.20 "dwóch pilotów", gwarancja.

Fi.1279 B2
Mi.1427
60 PLN
15207

Fi.1283B1
Mi.1431
30 PLN
15208

1963 Wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek za 60 gr z błędem "E jak Ł w KOSMOSIŁ" z poz.17 na kopercie FDC; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis.

Fi.1287 B2
Mi.1416
40 PLN
15209

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "trzy gwiazdki".

Fi.1287B1
15 PLN
15210

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
Mi.1435
25 PLN
15211

Fi.1287B2
Mi.1435
25 PLN
15212

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, lewy znaczek z błędem "KOMOSIŁ".

Fi.1287B2
20 PLN
15213

1963 wizyta radzieckich kosmonautów w Polsce, pierwszy znaczek z błędem "uszkodzone 0 w nominale".

Fi.1287B4
Mi.1435
25 PLN
15214

Fi.1295 B1
Mi.1443
40 PLN
15215

1963 zdobywanie kosmosu, lewy znaczek z błędem "wklęsła kopuła".

Fi.1295s
Mi.1443
25 PLN