Auction 98. General Government

12289

Fi.104; 31
100 PLN
12290

Fi.104I
150 PLN
12291

Fi.104I
250 PLN
12292

Fi.104I ark.
240 PLN
12293

1943 3 rocznica NSDAP w Generalnym Gubernatorstwie, czworobloki znaczków z pełną oryginalną gumą ostemplowane okolicznościowo 26.X kasownikiem okolicznościowym z okazji 4 rocznicy powstania GG; doskonały stan zachowania.

Fi.105-09
150 PLN
12294

Fi.105-9 ark.
400 PLN
12295

Fi.106; 32
20 PLN
12296

Fi.110-2nz ark.
3 000 PLN
12297

1943 widoki zabytkowych budowli, znaczki cięte.

Fi.113-5nz
180 PLN
12298

Fi.113-5nz ark.
1 900 PLN
12299

Fi.113-6
60 PLN
12300

1943 widoki zabytkowych budowli (IV), czysta seria z gapami.

Fi.113-16 Pw1
60 PLN
12301

Fi.113-16 Pw1
40 PLN
12302

1943 widoki zabytkowych budowli, arkusz w bardzo dobrym stanie.

Fi.114 ark.
60 PLN
12303

Fi.115 ark.
100 PLN
12304

Fi.116 ark.
80 PLN
12305

Fi.116; 34
20 PLN
12306

1943 kartka nadana w agencji pocztowej w Kobyłce przez Warszawę do Lwowa.

Fi.Cp9
35 PLN
12307

Fi.Cp9b, 73, 74, 86a
Mi.P12/02
200 PLN
12308

1943 przesyłka zagraniczna, dofrankowana karta pocztowa o sygnaturze III.42, wysłana 5.V jako ekspresowa z Warszawy do Lizbony; kasowniki odbiorcze 16.5 i 17.V, stempelki cenzur niemieckich i portugalskim; dekoracyjna całość w dobrym stanie zachowania (karta pionowo złożona).

Fi.Cp9b, 77, 86
Mi.P12/02
200 PLN
12309

1943 znaczki urzędowe, godło III Rzeszy, 24 + 60 gr - frankatura mieszana różnych wydań, list urzędowy wysłany 6.8 z sądu w Drohobyczu do Truskawca, koperta przycięta z lewej strony.

Fi.U11, 21
30 PLN
12310

Fi.U13, 17
50 PLN
12311

1943 znaczki urzędowe - godło III Rzeszy na tle Wawelu, seria czysta w czworoblokach z górnymi marginesami; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.U25-36
150 PLN
12312

1943 seria znaczków urzędowych godło II Rzeszy na tle Wawelu w 12 arkuszach sprzedażnych, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.U25-36 ark.
3 000 PLN
12313

1943 znaczek makulaturowy z drukiem na pomarszczonym papierze, gwarancja.

Fi.U27MK
90 PLN
12314

1943 kartka pocztowa z Urzędu Statystycznego w Krakowie do Austrii.

Fi.U28
40 PLN
12315

Mi.7
800 PLN
12316

150 PLN
12317

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Łukownicy do Limanowej.

40 PLN
12318

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji w Tymbarku do Limanowej.

40 PLN
12319

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z Jordanowa do Nowego Targu.

40 PLN
12320

40 PLN
12321

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Labowa do Nowego Sącza.

40 PLN
12322

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Ryglice przez Tarnów do Muszyny.

40 PLN
12323

40 PLN
12324

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Rożnów do Nowego Sącza.

40 PLN
12325

40 PLN
12326

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Męcina do Limanowej.

40 PLN
12327

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Jabłonka.

40 PLN
12328

40 PLN