Auction 96. Inter-war Poland 1919-1939

37356

Fi.Cp50
40 PLN
37357

1932 "ROBUR Związek Kopalń Górnośląskich" - 25 gr frankatura mechaniczna H7 Katowice, karta firmowa wysłana 16.II do Kielc; bardzo dobry stan zachowania.

100 PLN
37358

1933 list polecony z Katowic do Warszawy.

Fi.240
50 PLN
37359

1933 list polecony z Radomia do Warszawy.

Fi.242, 252
40 PLN
37360

1933 list polecony z Bydgoszczy do Warszawy.

Fi.242, 256, 258
45 PLN
37361

1933 miejscowy list polecony z Warszawy 21.X.33.

Fi.242, 258
Mi.272, 279
25 PLN
37362

1933 ekspres polecony z Łodzi do Warszawy.

Fi.245, 252
40 PLN
37363

Fi.254, 256, 258
40 PLN
37364

1933 miejscowy list polecony z Warszawy.

Fi.254, 263
40 PLN
37365

1933 list polecony z Sławatycz 6.I.33 do Piszczac, obcięta lewa strona koperty.

Fi.257
Mi.278
10 PLN
37366

1933 700-lecie założenia Torunia, czworoblok doskonałym stanie.

Fi.258
Mi.279
1 000 PLN
37367

1933 700-lecie Torunia, rzadka próba znaczka za 60 gr. na żółtawym prążkowanym poziomo papierze i z pełną oryginalną gumą, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.258 P4
Mi.279
3 600 PLN
37368

1933 700-lecie założenia Torunia, frankatura pojedyncza - list wysłany 17.6 z Bydgoszczy do Kassel.

Fi.258G
Mi.279
40 PLN
37369

1933 700-lecie Torunia, znaczek za 60 gr. z położeniem znaku wodnego W.II.G. (Fi.350.-)

Fi.258G
Mi.279
280 PLN
37370

1933 F.Żwirko i S.Wigura, marginesowy znaczek czysty (Fi.185.-).

Fi.259
Mi.280
120 PLN
37371

1933 F.Żwirko i S.Wigura, czysty znaczek za 30 gr. w czworobloku (Fi.740.-).

Fi.259
Mi.280
440 PLN
37372

1933 zwycięzcy Challengu.

Fi.259
Mi.280
30 PLN
37373

1933 zwycięzcy Challengu, znaczek w ładnym stanie.

Fi.259
Mi.280
100 PLN
37374

1933 zwycięzcy Challenge'u, czworoblok.

Fi.259
Mi.280
500 PLN
37375

1933 F.Żwirko i S.Wigura - frankatura mieszana, prawidłowo opłacony zamiejscowy list ekspresowy w kopercie okienkowej wysłany 11 VII z Bydgoszczy, koperta firmowa "STANDARD - NOBEL W POLSCE SPÓŁKA AKCYJNA BIURO SPRZEDAŻY W BYDGOSZCZY"; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.259, 252
Mi.280, 273
80 PLN
37376

1933 II Wszechsłowiańska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu.

Fi.260
Mi.281
70 PLN
37377

1933 Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, czworoblok.

Fi.260
Mi.281
300 PLN
37378

1933 II Wszechpolska wystawa filatelistyczna w Toruniu, czworoblok.

Fi.260
Mi.281
300 PLN
37379

Fi.260
Mi.281
100 PLN
37380

Fi.260D
Mi.281
130 PLN
37381

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna, znaczek na papierze ze znakiem wodnym Zn.W.D, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.260D
Mi.281
150 PLN
37382

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna w Toruniu, znaczek za 60 gr. z rzadkim położeniem znaku wodnego - W.II.D trąbki w dół (Fi.150.-) na wycinku z karnetu ze stemplem okolicznościowym, przed ratuszem pomnik Mikołaja Kopernika.

Fi.260D
Mi.281Y
120 PLN
37383

1933 II Wszechpolska Wystawa Filatelistyczna, znaczek za 60(+40) gr. ze znakiem wodnym w rzadkim i świetnie widocznym położeniu W.II.D - trąbki w dół (Fi.150.-), czysty z pełną oryginalną gumą.

Fi.260D
Mi.281Y
140 PLN
37384

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, czworoblok.

Fi.261
Mi.282
400 PLN
37385

Fi.261
Mi.282
300 PLN
37386

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, znaczek czysty (Fi.140.-).

Fi.261
Mi.282
100 PLN
37387

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza.

Fi.261
Mi.282
100 PLN
37388

1933 400. rocznica śmierci Wita Stwosza, frankatura mieszana - list polecony wysłany 4.12 z Radomska do miejscowości Gidle, datownik odbiorczy na odwrocie.

Fi.261, 242
Mi.282, 261
40 PLN
37389

1933 250. rocznica wiktorii wiedeńskiej.

Fi.262
Mi.283
120 PLN
37390

1933 250. rocznica zwycięstwa Jana III Sobieskiego pod Wiedniem, czworoblok.

Fi.262
Mi.283
700 PLN
37391

1933 250. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, znaczki w narożnym czworobloku z marginesami, ząbkowanie liniowe ZL11½, czyste; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.262
Mi.283
1 000 PLN
37392

1933 250. rocznica zwycięstwa pod Wiedniem, znaczek czysty (Fi.240.-).

Fi.262
Mi.283
200 PLN
37393

1933 15. rocznica odzyskania niepodległości, czworoblok.

Fi.263
Mi.284
100 PLN
37394

1933 15. rocznica odzyskania niepodległości, znaczek za 30 gr na papierze ze znakiem wodnym II.G. z górnym marginesem z liczbą rozrachunkową "24 zł." w obramowaniu z 4 + 11 kresek pionowych; czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.263
Mi.284
120 PLN
37395

Fi.263
Mi.284
100 PLN