42173 |
| 120 PLN | |
42174 |
1987 SOLIDARNOŚĆ - INICJATYWA WALKI CZYNNEJ - 120 rocznica urodzin Józefa Piłsudskiego, dwa pamiątkowe bloczki przedstawiające Marszałka w różnych okresach jego życia. | |
| 50 PLN | |
42175 |
1988 rocznik kopert FDC (bez bl.137(93); Fi.53.-). | Fi.2986-3041 Mi.3134-89 |
| 40 PLN | |
42176 |
1988 rocznik znaczków czystych (Fi.123,40). | Fi.2986-3041 Mi.3134-89 |
| 90 PLN | |
42177 |
1988-1989 TOM XVII JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 217 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2986-3104 Mi.3134-3252 |
| 170 PLN | |
42178 |
| 15 PLN | |
42179 |
1988 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny. | Fi.3016 ark. Mi.3163 |
| 90 PLN | |
42180 |
| 20 PLN | |
42181 |
1988 Światowy Dzień Poczty i 60. rocznica utworzenia P.P. "POLSKA POCZTA TELEGRAF I TELEFON", arkusz czysty, dobry stan zachowania (dolny margines minimalnie słabszy). | Fi.3016a Mi.3163 |
| 80 PLN | |
42182 |
1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, znaczek za 20 zł w czworobloku z dolnym marginesem, lewy górny z błędem "czerwona plamka obok buławy" na poz.28; gwarancja. | Fi.3020 B1 Mi.3167 |
| 40 PLN | |
42183 |
1988 70. rocznica odzyskania niepodległości Polski, pasek z bloku z marginesami, czyste (Fi.70.-). | Fi.A3026-28 Mi.3174-6 |
| 55 PLN | |
42184 |
| 50 PLN | |
42185 |
1988 "70 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI", karta pocztowa skasowana okolicznościowo 11.11 w Sulejówku stemplem z wizerunkiem Marszałka Piłsudskiego. | Fi.Cp984 |
| 20 PLN | |
42186 |
| 35 PLN | |
42187 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok unieważniony stemplem okolicznościowym z pierwszego dnia obiegu. | Fi.bl.137 Mi.Bl.107 |
| 70 PLN | |
42188 |
1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty. | Fi.bl.137 Mi.Bl.107 |
| 70 PLN | |
42189 |
| 70 PLN | |
42190 |
| 100 PLN | |
42191 |
| 100 PLN | |
42192 |
1988 SOLIDARNOŚĆ - 125 rocznica Powstania Styczniowego, pamiątkowy bloczek przedstawiający Romualda Traugutta, Dionizego Czachowskiego, herb powstańczy i Krzyż pamiątkowy 70-lecia Powstania Styczniowego. | |
| 30 PLN | |
42193 |
1988 seria znaczków podziemnej poczty Solidarności. | |
| 50 PLN | |
42194 |
1989 Konie, arkusze czyste znaczków; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.3042-47 Mi.3190-95 |
| 250 PLN | |
42195 |
1989 rocznik kopert FDC (bez bl.: 138I(94I), 138II(94II), 139A(95A), 139B(95B); Fi.65,30). | Fi.3042-3104 Mi.3190-3252 |
| 70 PLN | |
42196 |
1989 rocznik znaczków czystych (Fi.104,60). | Fi.3042-3104 Mi.3190-3252 |
| 65 PLN | |
42197 |
1989 Konie, 30 zł - drugi najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny, czysty (Fi.70.-). | Fi.3046 Mi.3194 |
| 30 PLN | |
42198 |
1989 Konie, 70 zł - najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny, czysty (Fi.140.-). | Fi.3047 Mi.3195 |
| 60 PLN | |
42199 |
1989 Psy myśliwskie, seria czystych znaczków w arkuszach bez marginesów (same znaczki Fi.350.-), bardzo dobry stan zachowania (arkusze w połowie pionowo zgięte, jeden znaczek za 25 zł uszkodzony). | Fi.3049-54 Mi.3197-3202 |
| 200 PLN | |
42200 |
1989 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Philaexfrance '89" w Paryżu, arkusz znaczków z przywieszkami, czysty. | Fi.3056 Mi.3204 |
| 80 PLN | |
42201 |
1989 20. rocznica pierwszego lądowania na Księżycu, arkusz czysty, złamany poziomo. | Fi.3062 Mi.3206IA |
| 60 PLN | |
42202 |
1989 20. rocznica pierwszego lądowania na Księżycu, nieząbkowany znaczek z bloku, czysty. | Fi.A3062 Mi.3206IIB |
| 30 PLN | |
42203 |
| 25 PLN | |
42204 |
1989 Światowy Dzień Poczty, komplet znaczków w układzie: przywieszka pomiędzy znaczkami i znaczka pomiędzy przywieszkami, czyste. | Fi.3076 Mi.3224 |
| 20 PLN | |
42205 |
1989 poczet królów i książąt polskich, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3079-80 ark. Mi.3227-8 |
| 120 PLN | |
42206 |
| 40 PLN | |
42207 |
| 750 PLN | |
42208 |
1989 głowy wawelskie (IX) znaczki za 60 zł do automatów drukowane w postaci rolki, pasek siedmiu sztuk w tym dwa z numerami na odwrocie wydrukowanymi "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste. | Fi.3088 Mi.3236 |
| 40 PLN | |
42209 |
1989 głowy wawelskie (IX) znaczki za 60 zł do automatów, drukowane w postaci taśmy bieżącej o długości 1000 i szerokości 10 znaczków plus marginesy, następnie taśmę perforowano (znaczki w rolce połączone były krótszymi bokami), nadrywano wzdłuż linii perforacji i zwijano w zestawy 10 rolek 1000-znaczkowych, dla ułatwienia kontroli ilości sprzedanych znaczków co 5 posiadał na odwrocie numer; wskutek mechanicznego rozdzielania ząbkowanie pionowe ulegało często uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu - tu oferowana parka pozioma z nierozerwanej wstęgi z numerami na odwrocie!!!, wydrukowanymi "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka; bardzo rzadki walor w doskonałym stanie zachowania; czyste. | Fi.3088 Mi.3236 |
| 200 PLN | |
42210 |
1989 rośliny lecznicze, fałszerstwo na szkodę poczty znaczka za 1000 zł, gwarancja Kapkowski. | Fi.3098FP Mi.3246PFä |
| 80 PLN | |
42211 |
1989 Fałszerstwo na szkodę poczty - fałszywy znaczek za 1000 zł na kopercie listu ekspresowego przesłanego miejscowo 29.12.1992 w Warszawie, gwarancja. | Fi.3098FPt Mi.PFa3246 |
| 500 PLN | |
42212 |
| 225 PLN | |