42093 |
| 25 PLN | |
42094 |
1981 60-lecie Polskiego Związku Tenisowego, dolny lewy znaczek z błędem "plama nad skarpetą na lewej nodze". | Fi.2613B1 Mi.2756 |
| 25 PLN | |
42095 |
1981 Sport modelarski, arkusze czyste znaczków drukowanych w NRD; na dolnym marginesie oznaczenia drukarni "VEB Wertpapierdruckerei der DDR"; dobry stan zachowania (arkusze pionowo zgięte). | Fi.2614-19 Mi.2757-62 |
| 200 PLN | |
42096 |
1981 pomniki ofiar Grudnia 1970, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2634-5 ark. Mi.2782-3 |
| 60 PLN | |
42097 |
1981 pomniki Ofiarom Grudnia 1970 roku, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie. | Fi.2634-35 Mi.2782-83 |
| 40 PLN | |
42098 |
1981 Kwiaty sukulentów-kaktusy, arkusze czyste znaczków drukowanych w NRD; oznaczenia drukarni "VEB Wertpapierdruckerei der DDR"; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.2636-43 Mi.2784-91 |
| 300 PLN | |
42099 |
1981 telegram z cenzurą Stanu Wojennego. | |
| 15 PLN | |
42100 |
1982 fałszerstwo dywersyjno-propagandowe "13.XII.1981 r. WOJNA WRON Z NARODEM 13.XII.1982 r.", gwarancja Walisch. | Fi.2644 FP |
| 200 PLN | |
42101 |
1982 rocznik kopert FDC (bez bl.119(75); Fi.54,50). | Fi.2644-99 Mi.2792-2647 |
| 30 PLN | |
42102 |
1982 rocznik znaczków czystych (Fi.60,20). | Fi.2644-99 Mi.2792-2847 |
| 30 PLN | |
42103 |
1982 kompletny podstawowy rocznik, dodatkowo znaczek 2654 z błędem "wcięcie w dolnym łuku cyfry 3". | Fi.2644-2699, bl.73-6, 2654B1 Mi.2792-2847, Bl.88-90 |
| 60 PLN | |
42104 |
1982-1984 TOM XV JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to 160 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.2644-2811 Mi.2792-2959 |
| 90 PLN | |
42105 |
1982 fałszerstwo dywersyjno-propagandowe "13.XII.1981r. WOJNA WRON Z NARODEM 13.XII.1982r." nadruk z 21 pozycji, miejscowy list wysłany 14.II.1983 w Warszawie, niewielki nakład, rzadko oryginalnie użyte, jest to prawdopodobnie jedna z niewielu zachowanych przesyłek, gwarancja i fotoatest Schmutz. | Fi.2644FP |
| 2 400 PLN | |
42106 |
1982 600 lat obecności Obrazu Jasnogórskiego w Częstochowie, koperty FDC, znaczek za 65 zł z błędem "kropka nad lewą brwią". | Fi.2660-2672B1 Mi.2818-20 |
| 20 PLN | |
42107 |
| 250 PLN | |
42108 |
1982 wydanie przedrukowe, znaczek za 10/6,50 zł z błędem nadruku "ukośnie ścięta dolna część cyfry 1", czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.2669 B1 Mi.2817 |
| 20 PLN | |
42109 |
1982 wydanie przedrukowe, pasek z czterema znaczkami z błędem "ukośnie ścięta dolna część cyfry 1". | Fi.2669B1 Mi.2817 |
| 100 PLN | |
42110 |
| 35 PLN | |
42111 |
1982 ojciec Maksymilian Kolbe, znaczek z błędem "uszkodzona podstawa litery Ł z lewej w skrócie ZŁ". | Fi.2683B1 Mi.2831 |
| 25 PLN | |
42112 |
| 20 PLN | |
42113 |
1982 list z Szwajcarii do Polski z różowymi dla korespondencji z zagranicy stemplami cenzury stanu wojennego; OCENZUROWANO i URZĄD CENZURY 668. | |
| 15 PLN | |
42114 |
1982 seria wydawnictwa poczty podziemnej Solidarności. | |
| 40 PLN | |
42115 |
1982 znaczki podziemnej poczty Solidarności. | |
| 15 PLN | |
42116 |
1983 list opłacony znaczkiem wydania dywersyjno - propagandowego wykonanego przez Solidarność nauczycieli z Łodzi, list prawidłowo opłacony wysłany z Łodzi 16.2.83 do Pabianic, bardzo rzadkie, fotoatest Walocha. | Fi.2466 dyw. |
| 2 000 PLN | |
42117 |
1983 rocznik kopert FDC (bez bl.122(78); Fi.52,20). | Fi.2700-50 Mi.2848-98 |
| 35 PLN | |
42118 |
1983 rocznik znaczków czystych (Fi.50,70). | Fi.2700-50 Mi.2848-98 |
| 35 PLN | |
42119 |
1983 kompletny rocznik w parkach. | Fi.2700-50, bl.121-123 Mi.2848-98, Bl.91-93 |
| 120 PLN | |
42120 |
1983 40-lecie LWP, parka - znaczek makulaturowy z dużym zaplamieniem farbą czerwoną oraz znaczek normalny. Mimo,że bład ma charakter przypadkowej usterki druku jest on znany i wystąpił prawdopodobnie w kilku arkuszach. | Fi.2737MK Mi.2885 |
| 65 PLN | |
42121 |
1983, 60 lecie Polskiego Związku Bokserskiego. znaczek za 6 zł. z błędem "brak barwy czarnej - napisy, i czerwonej - spodenki", ładny stan zachowania, gwarancja Krawczyk. | Fi.2740 MK2 Mi.2887 |
| 450 PLN SOLD | |
42122 |
| 150 PLN | |
42123 |
| 250 PLN | |
42124 |
| 10 PLN | |
42125 |
1983 "ODSŁONIĘCIE HARCERSKIEGO POMNIKA" Katowice 1, karta pocztowa maksimum, ostemplowana okolicznościowo 4.09; temat - HARCERSTWO. | Fi.Cp844 |
| 20 PLN | |
42126 |
1984 "MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ SZACHOWY MŁODYCH SZACHISTÓW" Bydgoszcz 1, znaczek na dekoracyjnej kopercie ostemplowany okolicznościowo 5.02; temat - SZACHY. | Fi.2722 Mi.2870 |
| 20 PLN | |
42127 |
1984 rocznik znaczków czystych (Fi.49,60). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 30 PLN | |
42128 |
1984 rocznik kopert FDC (bez bl.125; Fi.55,60). | Fi.2751-2811 Mi.2899-2959 |
| 60 PLN | |
42129 |
1984 kompletny rocznik. | Fi.2751-2811, bl.124-5 Mi.2899-2959, Bl.94-95 |
| 50 PLN | |
42130 |
1984 Światowa Wystawa Filatelistyczna Hiszpania 84 w Madrycie, znaczek w dwóch odmianach barw niebieskich. | Fi.2764 Mi.2912 |
| 10 PLN | |
42131 |
| 350 PLN | |
42132 |
| 300 PLN | |