The auctions ends in:

Overprint editions 1918-1919
10372
Fi.42
Mi.40

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.11, gwarancja Mikstein, z opisem Gryżewski.

50 PLN

10373
Fi.42
Mi.40

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy, gwarancja Ryblewski, Łaszkiewicz.

35 PLN

10374
Fi.42 B
Mi.40

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.96 (Fi.150.-), bardzo nietypowo lekko odbita środkowa część nadruku, piękny stan zachowania, gwarancja i opis Landre, Schmutz.

200 PLN

10375
Fi.42 B1
Mi.40

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 25 "cienkie Z", lekki ślad po podlepce, sygnowany esperantista filatelejo, gwarancja i oznaczenie Ryblewski.

100 PLN

10376
Fi.42 B3
Mi.40

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z zaawansowanym błędem na poz.30 "uszkodzone A", piękny stan, sygnowany KOHANE, gwarancja i opis Mikstein.

300 PLN

10377
Fi.42B1
Mi.40

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Korszeń.

55 PLN

10378
Fi.42B1
Mi.40

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 i 25 oba z błędem "cienkie Z", znaczki bez gumy, gwarancja Mikulski.

70 PLN

10379
Fi.42B1
Mi.40

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Korszeń.

80 PLN

10380
Fi.42B1
Mi.40

1919 wydanie krakowskie, parka z nadrukiem pierwszej formy z poz. 43-44, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

90 PLN

10381
Fi.42B1
Mi.40

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", praktycznie nie widoczny ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

100 PLN

10382

Fi.42B1
Mi.40

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24/35, wszystkie znaczki z błędem "cienkie Z", górne znaczki z podlepką pomiędzy znaczkami, dolne znaczki bez jej śladów, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

480 PLN

10383
Fi.42B1
Mi.40

200 PLN

10384
Fi.42B1
Mi.40

60 PLN

10385
Fi.42B1
Mi.40

60 PLN

10386

Fi.42No
Mi.40K

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 67, jedna z rzadszych odwrotek wydania krakowskiego, jedna podlepka, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

2 800 PLN

10387

Fi.42No
Mi.40K

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 98, znaczki z tym błędem są rzadkie - przedrukowano najprawdopodobniej tylko dwa arkusze, znaczek w ładnym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

3 000 PLN

10388

Fi.42No
Mi.40K

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 83, rzadkie - przedrukowano dwa arkusze znaczków z tym błędem, ładny stan zachowania, gwarancje Mikstein, Schmutz.

2 500 PLN

10389

Fi.42No B1
Mi.40K

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z nadrukiem pierwszej formy z poz. 14 z błędem "cienkie Z", rzadki znaczek przedrukowany najprawdopodobniej w dwóch arkuszach z nadrukiem odwróconym, ,B>z błędem najprawdopodobniej w ilości 20 sztuk!, piękny stan zachowania, fotoatest Schmutz.

6 000 PLN

10390
Fi.43
Mi.41

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 31, dwie plamki na gumie, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

100 PLN

10391
Fi.43
Mi.41

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 89, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

90 PLN

10392
Fi.43
Mi.41

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

40 PLN

10393
Fi.43
Mi.41

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 93, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

40 PLN

10394
Fi.43
Mi.41

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

100 PLN

10395
Fi.43
Mi.41

100 PLN

10396
Fi.43
Mi.41

50 PLN

10397
Fi.43
Mi.41

40 PLN

10398
Fi.43
Mi.41

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 29, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

100 PLN

10399
Fi.43
Mi.41

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 87, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

100 PLN

10400
Fi.43
Mi.41

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 61, gwarancja Mikstein, i z oznaczeniem Jendroszek.

40 PLN

10401
Fi.43
Mi.41

100 PLN

10402
Fi.43
Mi.41

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja i oznaczenie Korszeń.

40 PLN

10403
Fi.43
Mi.41

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 87, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

40 PLN

10404
Fi.43
Mi.41

40 PLN

10405
Fi.43
Mi.41

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.17 i 18 - znaczki z pierwszej fazy druku bez uszkodzonych liter "P" na poz.17, bardzo rzadkie, piękny stan, gwarancja z opisem Schmutz.

400 PLN

10406
Fi.43
Mi.41

35 PLN

10407
Fi.43 B
Mi.41

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.61 "mocno uszkodzony romb", ładny stan, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

160 PLN

10408

Fi.43 B+B+B
Mi.41

600 PLN

10409
Fi.43 B1
Mi.41

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz.44 "cienkie Z", kasowany na wycinku, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja i opis Schmutz.

80 PLN

10410
Fi.43 B3
Mi.41

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą z pięknie wykształconym błędem na poz.30 "uszkodzone A", bardzo ładny stan, gwarancja Koopman, z opisem Schmutz.

240 PLN

10411
Fi.43B1
Mi.41

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Korszeń.

60 PLN