Auction 93. Overprint editions 1918-1919

10292

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem formą IIE poz.23(73), lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, sygnowany WITKOWSKI, gwarancja Bruba, z opisem Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
360 PLN
10293

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 78, ładny stan zachowania, fotoatest Petriuk.

Fi.33
Mi.32
1 200 PLN
10294

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 84, nadruk przesunięty w dół występujący na tym nominale w jednym arkuszu, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Schmutz.

Fi.33
Mi.32
1 800 PLN
10295

Fi.33
Mi.32
1 400 PLN
10296

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.68 (Fi.1600.-), piękny stan, sygnowany Michel, ZAF KATOWICE, gwarancja i opis Mikstein, Mikulski.

Fi.33
Mi.34
1 500 PLN
10297

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.36 "bardzo mocno uszkodzone P w POLSKA i kropka w rombie", gwarancja i opis pozycji Landre, Schmutz.

Fi.33
Mi.32
1 700 PLN
10298

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikstein, Mikulski.

Fi.33 B1
Mi.32
1 800 PLN
10299

Fi.34
Mi.33
180 PLN
10300

Fi.34
Mi.33
120 PLN
10301

Fi.34
Mi.33
200 PLN
10302

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z niekatalogowanym błędem w postaci "urwanej nogi litery P w POCZTA", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.34
Mi.33
250 PLN
10303

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, z opisem Jungjohann BPP.

Fi.34
Mi.33
200 PLN
10304

Fi.34 B2
Mi.33
1 200 PLN
10305

Fi.34 B3
Mi.33
700 PLN
10306

Fi.34B1
Mi.33
700 PLN
10307

1919 wydanie krakowskie - BOCHNIA, oryginalnie użyty dnia 24.1.19 w Bochni znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.89, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.35
Mi.33
360 PLN
10308

Fi.35
Mi.34
180 PLN
10309

Fi.35
Mi.34
200 PLN
10310

Fi.36
Mi.35
2 600 PLN
10311

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.49 na wycinku, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.36
Mi.35
450 PLN
10312

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.14 "cienkie Z", unieważniony rzadszym na tej wartości kasownikiem TARNÓW, gwarancja i opis Mikstein, Kalinowski.

Fi.36 B1
Mi.35
900 PLN
10313

Fi.36B2
Mi.35
1 500 PLN
10314

Fi.37II
Mi.36
4 800 PLN
10315

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.39, piękny stan zachowania, lekki ślad po podlepce, delikatne stempelki i oznaczenia, sygnatura PHILATELIA KRAKÓW, gwarancja z oznaczeniem Koopman, Petriuk BPP, z fotoatestem Mikulski.

Fi.37II
Mi.36
7 000 PLN
10316

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
10317

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy III, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
10318

Fi.38
Mi.48
25 PLN
10319

1919 wydanie krakowskie, duże podlepki, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
10320

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
10321

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal na opłaconym zgodnie z taryfą liście wysłanym 3.II z Bielska do Czech; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Falkowski.

Fi.38
Mi.48
500 PLN
10322

Fi.38 B
Mi.48
1 000 PLN
10323

Fi.38 B
Mi.48
1 000 PLN
10324

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 30 hal. w kolorze szarofioletowym z nadrukiem formą IIB, z błędem na poz.66 "mocno uszkodzone obie litery P", ładny stan, gwarancja i opis Mikstein, Schmutz.

Fi.39a
Mi.37
2 000 PLN
10325

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 64 w bardzo ładnym stanie, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.39a
Mi.37
2 200 PLN
10326

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 18, znaczek bez podlepki z niewielkim ubytkiem gumy w górnej części znaczka, fotoatest Schmutz.

Fi.39a
Mi.37
2 800 PLN
10327

Fi.40
Mi.38
200 PLN
10328

Fi.40
Mi.38
90 PLN
10329

Fi.40
Mi.38
140 PLN
10330

Fi.40
Mi.38
130 PLN
10331

Fi.40
Mi.38
120 PLN