The auctions ends in:

General Government
12198

1939 pierwszy okolicznościowy kasownik, przygotowany z okazji utworzenia GG.

40 PLN

12199
Fi.1-13

40 PLN

12200
Fi.1-13, 40-65, 89-95, 104, D1-4

1939-1943 zestaw serii kasowanych (Fi.200.-).

120 PLN

12201
Fi.1-125, D1-4, U1-36

600 PLN

12202
Fi.1-125, D1-4, U1-36

600 PLN

12203
Fi.1-125, D1-4, U1-36

1 100 PLN

12204

1939 I wydanie przedrukowe, 30 gr - frankatura pojedyncza, formularz kartkowy o sygnaturze Din A6 opłacony według podwyższonej taryfy stosowanej zaledwie przez kilka miesięcy (21.11.1939-01.04.1940) wysłany 15.I.1940 z Warszawy do Aleksandrowa Kujawskiego; kasownik prowizoryczny - polski przedwojenny wirnik.

100 PLN

12205
Fi.Cp1I

1939 niemiecka kartka obiegowa typ I z nadrukiem.

35 PLN

12206
Fi.Cp2I

1939 karta pocztowa wydania przedrukowego, 30 gr "krótkie e".

70 PLN

12207
Fi.Cp2I

50 PLN

12208
Fi.Cp2II

1939 karta pocztowa wydania przedrukowego, 30 gr "długie e", wysłana 2.2.1940 z Radomia do Biecza, prawidłowo użyta całostka z krótkiego okresu podwyższonej taryfy; idealny stan zachowania (Mi.90 euro).

100 PLN

12209
Fi.Cp2II

1939 karta pocztowa wydania przedrukowego, 30 gr "długie e", czysta.

80 PLN

12210

Mi.522

1939 prekursor, znaczek Rzeszy użyty na terenie GG w okresie poprzedzającym wprowadzeniem własnych znaków opłaty, znaczek za 25 fen (50 gr) na liście wysłanym z Częstochowy do Łodzi opłaconym według podwyższonej taryfy stosowanej zaledwie przez kilka miesięcy (21.11.1939-01.04.1940); zwraca uwagę prowizoryczny jednowierszowy kasownik (bez daty) - Tschenstochau; bardzo dobry stan zachowania.

160 PLN

12211

1939 zagraniczna karta pocztowa wysłana 26.XI z miejscowości Arad w Rumunii do Warszawy; znaczek uszkodzony.

20 PLN

12212

320 PLN

12213

15 PLN

12214
Fi.1, 3

1940 kartka z Warszawy do Krakowa.

25 PLN

12215
Fi.1, 3, Cp1

1940 kartka z Zamościa do Skierniewic.

60 PLN

12216
Fi.1, Cp1

50 PLN

12217

1940 list stemplowany kasownikiem poczty urzędowej z Niska.

60 PLN

12218
Fi.5, 12

1940 przekaz paczkowy z Krasnystaw do Warszawy.

160 PLN

12219

1940 list z urzędu skarbowego w Otwocku do Garwolina- agencyjny, prowizoryczny jednorzędowy stempel pocztowy Otwock

120 PLN

12220

1940 list na kopercie firmowej z Warszawy do Leszna.

60 PLN

12221

1940 kartka z Krakowa do polskiego żołnierza internowanego na Węgrzech.

120 PLN

12222

1940 list z Warszawy na Morawy, frankatura pojedyncza znaczka za 50 pf.

100 PLN

12223
Fi.9, 10, 12

160 PLN

12224
Fi.14-39

250 PLN

12225
Fi.14I

240 PLN

12226
Fi.15

160 PLN

12227
Fi.17, 34, Cp3II

1940 kartka z sygnaturą VI-1939 z hasłem propagandowym H z obiegu pocztowego z Bochni do Lwowa, stempel niemieckiej cenzury wojskowej.

50 PLN

12228

Fi.17B2, B4

1940 wydanie przedrukowe, lewy górny znaczek z błędem "kropka połączona z R" lewy dolny znaczek z błędem "uszkodzone pióro".

250 PLN

12229
Fi.18 B6, 30, 35
Mi.18I, 30, 35

1 200 PLN

12230
Fi.18, 42

40 PLN

12231
Fi.18B4

1940 wydanie przedrukowe, znaczek z błędem "prawa cyfra 4 zakończona szpicem".

10 PLN

12232
Fi.21, 35

240 PLN

12233
Fi.24I-II; 3

80 PLN

12234
Fi.30

1940 kartka okolicznościowa zawodów narciarskich w Zakopanem.

25 PLN

12235
Fi.30

20 PLN

12236
Fi.30; 2

40 PLN

12237
Fi.33II

160 PLN