992 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria kasowana w czworoblokach (Fi.180.-), gwarancja Krawczyk. | Fi.17-19 |
| 160 PLN | |
993 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria kasowana na wycinkach, gwarancja Ryblewski. | Fi.17-19 |
| 50 PLN | |
994 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, seria znaczków z odwróconymi nadrukami (Fi.470.-), gwarancja podwójna Roszkowski, Kwaśniewski i Ryblewski, Schmutz. | Fi.17-19 No |
| 450 PLN | |
995 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, kasowana seria znaczków z odwróconymi nadrukami, gwarancja Schmutz. | Fi.17-19 No |
| 280 PLN | |
996 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z przesuniętym nadrukiem, gwarancja. | Fi.18 Mi.18 |
| 50 PLN | |
997 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczki za 25 i 45 h. z odwróconymi nadrukami (Fi.660.-), gwarancja Ćwiertnia, podwójna Falkowski, Kwaśniewski. | Fi.18, 19 No |
| 520 PLN | |
998 |
1918 pierwsze wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja. | Fi.18No Mi.18K |
| 100 PLN | |
999 |
| 50 PLN | |
1000 |
| 100 PLN | |
1001 |
| 70 PLN | |
1002 |
| 180 PLN | |
1003 |
| 90 PLN | |
1004 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z mieszanym ząbkowaniem; poziomym 11 1/2 i pionowym 12 1/2, mieszanka ząbkowań jak dla dwóch typów tego znaczka a i b, nie katalogowane i unikalne, gwarancja i opis ząbkowania Schmutz. | Fi.20 Mi.20 |
| 6 000 PLN | |
1005 |
1918 drugie wydanie lubelskie, podstawowa seria z dwoma odmianami znaczka za 10/30 hal. z nadrukiem czarnym i fioletowobrązowym, wartość Fischer ponad 9.500,- zł, wszystkie znaczki gwarancja. | Fi.20-9 (22a, 22b) Mi.20-8 |
| 6 000 PLN | |
1006 |
| 1 350 PLN | |
1007 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria kasowana (Fi.350.-), znaczek za 50/60 hal z błędem "brak kropki po HAL", sygnatury Rachmanow, Witkowski, gwarancja Schmutz, Krawczyk, Mikstein. | Fi.20-29 (27a B6) Mi.20-28 |
| 330 PLN | |
1008 |
1918 drugie wydanie lubelskie, seria czysta, każdy znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku, kilka tańszych z prawie niewidocznym cieniem śladu po podlepce, reszta w bardzo ładnym stanie, gwarancja Gryżewski. | Fi.20-29 B Mi.20-28 |
| 1 500 PLN | |
1009 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Falkowski. | Fi.20a Mi.20A |
| 70 PLN | |
1010 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja i oznaczenie. | Fi.20a Mi.20A |
| 90 PLN | |
1011 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.20a Mi.20A |
| 180 PLN SOLD | |
1012 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.20a B |
| 80 PLN | |
1013 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/3 hal., odmiana z ząbkowaniem liniowym 11,5 ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.20b Mi.20 |
| 100 PLN | |
1014 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11½, gwarancja mały fotoatest Wiatrowski. | Fi.20b Mi.20B |
| 350 PLN | |
1015 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z perforacją ZL 11½, gwarancja Schmutz. | Fi.20b Mi.20B |
| 300 PLN | |
1016 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 260 PLN | |
1017 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
1018 |
| 15 PLN | |
1019 |
1918 drugie wydanie lubelskie, duże podlepki, gwarancja. | Fi.21 Mi.21 |
| 20 PLN | |
1020 |
1918 drugie wydanie lubelskie, pionowe złamanie widoczne od strony gumowanej, gwarancja Perzyński. | Fi.21 Mi.21 |
| 10 PLN SOLD | |
1021 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kompletny arkusz znaczka za 3/15 hal., komplet katalogowanych błędów i usterek, doskonały materiał badawczy, 7 znaczków złamanych, wartość podstawowych znaczków Fischer 4.500,- zł. | Fi.21 Mi.21 |
| 1 500 PLN | |
1022 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.21 Mi.21 |
| 60 PLN | |
1023 |
| 20 PLN | |
1024 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 3/15 hal. z przesuniętym w lewo nadrukiem i błedem "cyfra 3 przerwana na górnym łuku", ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.21 B |
| 30 PLN | |
1025 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
1026 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
1027 |
| 30 PLN | |
1028 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnym abklaczem, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 60 PLN SOLD | |
1029 |
| 60 PLN | |
1030 |
| 20 PLN | |
1031 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. ze znacznym brzegowym uszkodzeniem lewej strony nadruku, ładny stan zachowania, gwarancja. | Fi.22a B |
| 30 PLN | |