Auction 87. Overprint editions 1918-1919

1152

Fi.36
Mi.35
2 600 PLN
1153

Fi.36B2
Mi.35
1 500 PLN
1154

Fi.37II
Mi.36
5 000 PLN
1155

Fi.37II
Mi.36
6 000 PLN
1156

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
1157

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy III, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
1158

Fi.38
Mi.48
80 PLN
1159

1919 wydanie krakowskie, brzegowy znaczek za 25/80 hal., gwarancja Krawczyk.

Fi.38
Mi.48
30 PLN
1160

Fi.38
Mi.48
25 PLN
1161

1919 wydanie krakowskie, znaczek z niespotykanie dużym przesunięciem nadruku i dodatkowo unieważniony bardzo rzadką stemplownicą mechaniczną rusztową, spotykanym tylko na skarcie, sygnowany, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
1 000 PLN
1162

Fi.38 B
Mi.48
1 600 PLN
1163

Fi.38No
Mi.48K
360 PLN
1164

1919 wydanie krakowskie, kasowany na wycinku znaczek z nadrukiem formą IIB z poz. 42 z uszkodzonymi literami A, podobny błąd katalogowany na tej wartości na pozycjach 52, 57, 72, 82 i 92 (Fi.1800.-), w kolejnych fazach przedrukowywania II formą błąd ten jest katalogowany także na innych znaczkach 2 kolumny (poz. 32 i 42) oraz na wszystkich znaczkach 7 kolumny poniżej poz.37, gwarancja i opis pozycji Schmutz.

Fi.39a B14
Mi.37
2 000 PLN
1165

Fi.40
Mi.38
90 PLN
1166

Fi.40
Mi.38
220 PLN
1167

Fi.40
Mi.38
150 PLN
1168

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z obiegu pocztowego z Łańcuta z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7-8, znaczek z poz. 7 z niekatalogowaną jeszcze usterką druku w postaci braku dolnej części litery P w POCZTA, gwarancja i oznaczenie.

Fi.40
Mi.38
280 PLN
1169

Fi.40
Mi.38
140 PLN
1170

Fi.40
Mi.38
130 PLN
1171

Fi.40
Mi.38
370 PLN
1172

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 z jeszcze nie katalogowanym błędem w postaci silnych uszkodzeń liter P, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.40
Mi.38
160 PLN
1173

Fi.40
Mi.38
120 PLN
1174

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z błędem na poz. 15 "cienkie Z", lekki ślad podlepki, gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.40 B1
Mi.38
220 PLN
1175

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszą formą i błędem na poz. 44 "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i opis Ways.

Fi.40 No B1
Mi.38
8 000 PLN
1176

Fi.40, 75B
Mi.38, 79
250 PLN
1177

Fi.40B3
Mi.38
600 PLN
1178

1919 wydanie krakowskie, znaczek z podwójnym nadrukiem pierwszej formy z poz. 92, przedrukowano jeden stu znaczkowy arkusz z podwójnym nadrukiem znaczków opłatnych za 40 hal., bardzo rzadko spotykany znaczek w idealnym stanie bez podlepek i ich śladów, gwarancja Mikstein, Mikulski.

Fi.40Np
Mi.38DD
24 000 PLN
1179

Fi.41
Mi.39
50 PLN
1180

Fi.41
Mi.39
80 PLN
1181

Fi.41
Mi.39
70 PLN
1182

Fi.41
Mi.39
40 PLN
1183

Fi.41
Mi.39
80 PLN
1184

Fi.41
Mi.39
70 PLN
1185

Fi.41
Mi.39
60 PLN
1186

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 64, gwarancja i oznaczenie.

Fi.41
Mi.39
60 PLN
1187

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 65, minimalny ślad podlepki, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.41
Mi.39
70 PLN
1188

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 50, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.41
Mi.39
60 PLN
1189

Fi.41
Mi.39
40 PLN
1190

Fi.41
Mi.39
50 PLN
1191

Fi.41
Mi.39
60 PLN