Auction 87. Overprint editions 1918-1919

1272

Fi.45IB1
Mi.43
400 PLN
1273

Fi.45IB1
Mi.43
100 PLN
1274

Fi.45IB3
Mi.43
500 PLN
1275

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszą formą z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", bardzo ładny stan z jedną podlepką, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.45IB3
Mi.43
300 PLN
1276

Fi.45IB3
Mi.43
450 PLN
1277

Fi.45IB10
Mi.43
100 PLN
1278

Fi.45II
Mi.43
1 530 PLN
1279

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 69, stan bardzo dobry, mini fotoatest.

Fi.45II
Mi.43
1 300 PLN
1280

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem formy IIB z poz. 63/74, górne znaczki z poz. 63-64 z wyższymi nadrukami występującymi w tej formie na znaczkach z poz. 61-6, piękny stan zachowania, gwarancja Kronenberg, Mikulski.

Fi.45II
Mi.43
5 500 PLN
1281

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem formą IIB z poz. 6/7, prawy z błędem "uszkodzone CZT" (Fi. 12.825,-); tu dodatkowo w bardzo atrakcyjnej postaci - na wycinku ze skartu unieważniony rzadkim kasownikiem rusztowym z Krakowa, nakład znaczka z tym błędem około dwudziestu sztuk!, to może być jedyny znany egzemplarz z oryginalnego obiegu pocztowego, gwarancja i oznaczenie Gryżewski.

Fi.45IIB4 + 45II
Mi.43
15 000 PLN
1282

1919 wydanie krakowskie, stan gabinetowy, gwarancja Schmutz.

Fi.46
Mi.44
80 PLN
1283

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB typ 5, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.46
Mi.44
40 PLN
1284

Fi.46
Mi.44
80 PLN
1285

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
1286

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
1287

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków z nadrukiem formy IVZ, gwarancja Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
120 PLN
1288

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Berbeka.

Fi.46a
Mi.44a
80 PLN
1289

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Schmutz.

Fi.46a
Mi.44a
80 PLN
1290

Fi.46a
Mi.44a
40 PLN
1291

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Jungjohann.

Fi.46a
Mi.44
40 PLN
1292

Fi.46aB
Mi.44
180 PLN
1293

Fi.46aB
Mi.44
160 PLN
1294

Fi.46aB
Mi.44
240 PLN
1295

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja i oznaczenie.

Fi.46aa
Mi.44a
25 PLN
1296

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze jasno szarawoniebieskim, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.46aa
Mi.44a
100 PLN
1297

Fi.46b
Mi.44b
200 PLN
1298

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze szaroniebieskim na papierze szarawym z nadrukiem typ 3, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.46ba
Mi.44
360 PLN
1299

1919 wydanie krakowskie, znaczek na papierze jasnoszarym z nadrukiem formy IVB z poz. 22, gwarancja i opis z oznaczeniem Schmutz.

Fi.46bb
Mi.44
400 PLN
1300

1919 wydanie krakowskie, pięć znaczków na papierze jasnoszarym z kompletem typów nadruku; kolejno typ 5, 1, 2, 3 i 4, wszystkie znaczki z opisami i oznaczeniami Schmutz.

Fi.46bb typ1-5
Mi.44
2 400 PLN
1301

Fi.47
Mi.45
320 PLN
1302

1919 wydanie krakowskie, znaczek z litograficznym nadrukiem formą IVA w kolorze różowoczerwonym, gwarancja Ryblewski.

Fi.47b
Mi.45
300 PLN
1303

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze różowoczerwonym z nadrukiem pierwszej formy IVA typ 1, minimalny ślad po podlepce, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.47b
Mi.45
380 PLN
1304

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze różowawoczerwonym z nadrukiem formy IVA typ 5, stan gabinetowy, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.47b
Mi.45
900 PLN
1305

Fi.47b
Mi.45
900 PLN
1306

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja i oznaczenie odmiany Berbeka.

Fi.47b
Mi.45
280 PLN
1307

1919 wydanie krakowskie, znaczek w kolorze różowoczerwonym z litograficznym nadrukiem formą IVA, minimalny trudno zauważalny ślad podlepki, sygnowany, gwarancja Ryblewski.

Fi.47b
400 PLN
1308

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 17, gwarancja i oznaczenie Jungjohann.

Fi.48
Mi.46
500 PLN
1309

Fi.48B7
Mi.46
1 200 PLN
1310

Fi.48aB6
Mi.46
1 500 PLN
1311

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 19 z błędem "wcięcie w S", niewielki ślad po podlepce, bardzo ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.48bB8
Mi.46
1 800 PLN