Auction 84. Postal stationery

25610

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp95AII
30 PLN
25611

Fi.Cp95AIz
50 PLN
25612

1945 Belweder 3(5)zł, dwie karty ilustrowane: niebieska Leszno Wlkp.-ratusz, brązowa Warszawa-UPT na ul.Nowogrodzkiej; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp99-100
120 PLN
25613

1946 całostka z sygnaturą IX.46.

Fi.Cp96IA
25 PLN
25614

Fi.Cp97
30 PLN
25615

Fi.Cp97
40 PLN
25616

1947 wydanie dla upamiętnienia ofiar obozu w Oświęcimiu.

Fi.Cp97
25 PLN
25617

Fi.Cp97, 431B
30 PLN
25618

Fi.Cp97-98
80 PLN
25619

Fi.Cp97-98
50 PLN
25620

Fi.Cp98
80 PLN
25621

1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu.

Fi.Cp98
30 PLN
25622

Fi.Cp98
30 PLN
25623

Fi.Cp98
25 PLN
25624

1947 karta ilustrowana Belweder.

Fi.Cp99
30 PLN
25625

1947 całostka z ilustracją.

Fi.Cp100
30 PLN
25626

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp102I
40 PLN
25627

1947 całostka z obiegu pocztowego z Kamiennej Góry.

Fi.Cp102I
10 PLN
25628

1947 całostka z obiegu pocztowego.

Fi.Cp102I
10 PLN
25629

Fi.Cp102I, 431A
40 PLN
25630

Fi.Cp102II
45 PLN
25631

1947 całostka z ilustracja i napisem z okazji kongresu PPS.

Fi.Cp102II
50 PLN
25632

Fi.Cp102II
15 PLN
25633

1947 całostka z sygnaturą VIII 47.

Fi.Cp103
25 PLN
25634

1948 SZCZĄTKOWY PODWÓJNY DRUK KOLORU CZERWONEGO do tej pory niekatalogowany, widoczny szczególnie dobrze na literach napisów, "KONGRES JEDNOŚCI MŁODZIEŻY POLSKIEJ WROCŁAW 19-22.VII.1948" Wrocław 1, dofrankowana całostka "Polacy walczący w Hiszpanii" z dodatkowym napisem, skasowana okolicznościowo 20.7 wysłana do Warszawy; dobry stan zachowania (Myślicki 48 071).

Fi.Cp102II, 462, 465
Mi.493, 496
400 PLN
25635

1948 całostka z obiegu pocztowego z Pruszcza Gdańskiego.

Fi.Cp98
30 PLN
25636

1948 całostka z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp98
30 PLN
25637

1948 całostka z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
20 PLN
25638

Fi.Cp103
60 PLN
25639

1948 całostka z sygnaturą VIII 47 z obiegu pocztowego z Wrocławia, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp103
10 PLN
25640

1948 całostka z sygnaturą VIII 47 z obiegu pocztowego z Pniew.

Fi.Cp103
10 PLN
25641

1948 całostka z sygnaturą VIII 47 z obiegu pocztowego z Andrzejowa, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp103
10 PLN
25642

1948 całostka z sygnaturą VIII 47 z obiegu pocztowego z Warszawy, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp103
10 PLN
25643

1948 zamek w Będzinie.

Fi.Cp104
30 PLN
25644

1948 karta ilustrowana zamek w Będzinie.

Fi.Cp104
30 PLN
25645

1948 całostka z sygnaturą z obiegu pocztowego z Łodzi, dziury po archiwizacji, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp104w
10 PLN
25646

1948 całostka z sygnaturą z obiegu pocztowego z Jasła, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp104y
15 PLN
25647

1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana.

Fi.Cp105
90 PLN
25648

1948 zamek w Lanckronie, rzadka kartka ilustrowana w super stanie zachowania.

Fi.Cp105
250 PLN
25649

1948 zamek w Lanckoronie, rzadka całostka z obiegu pocztowego z Błaszek.

Fi.Cp105
200 PLN