The new auction will start soon

Auction 84. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
25690

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem nowej wartości typ 7 i sygnaturą VIII.48.

Fi.Cp119
40 PLN
25691

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
15 PLN
25692

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
25693

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
40 PLN
25694

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z sygnaturą VIII47.

Fi.Cp119
20 PLN
25695

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z sygnaturą VIII47.

Fi.Cp119
20 PLN
25696

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
25697

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
25698

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
25699

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
25700

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
25701

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
25702

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
20 PLN
25703

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowym 16.

Fi.Cp119I
30 PLN
25704

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7 z hasłem propagandowym 16.

Fi.Cp119I
30 PLN
25705

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a.

Fi.Cp119I
25 PLN
25706

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119II
10 PLN
25707

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16a.

Fi.Cp119Ia
30 PLN
25708

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z hasłem propagandowym 16b.

Fi.Cp119Ib
30 PLN
25709

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp120
20 PLN
25710

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp120
20 PLN
25711

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 9.

Fi.Cp120
20 PLN
25712

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8.

Fi.Cp120
20 PLN
25713

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8.

Fi.Cp120
20 PLN
25714

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10.

Fi.Cp120
20 PLN
25715

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10.

Fi.Cp120
20 PLN
25716

1949 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11.

Fi.Cp120
20 PLN
25717

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (ilustracja 4 - Aleksander Gierymski) z czarnym nadrukiem typu 14, czysta, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp121
100 PLN
25718

1949 wydanie prowizoryczne, karta 106 (Mikołaj Rej) z nadrukiem typu 15, ostemplowana 13.10.1949 w Warszawie kasownikiem okolicznościowym "IV MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" (Myślicki 49 090).

Fi.Cp121
30 PLN
25719

1949 wydanie prowizoryczne, zestaw 14 kart z nadrukiem typ 15 na kartkach z różnymi ilustracjami.

Fi.Cp121I
350 PLN
25720

1949 wydanie prowizoryczne, zestaw 14 kart z nadrukiem typ 14 na kartkach z różnymi ilustracjami.

Fi.Cp121I
290 PLN
25721

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 17 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c.

Fi.Cp121II
50 PLN
25722

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 9 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c.

Fi.Cp121II
50 PLN
25723

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 7 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c.

Fi.Cp121II
50 PLN
25724

1949 wydanie prowizoryczne, kartka z ilustracją nr 10 z obiegu pocztowego z karminowym nadrukiem typ 14 i z hasłem propagandowym 16c.

Fi.Cp121II
50 PLN
25725

1949 wydanie prowizoryczne, karta 108 na kartonie szarobiałym szorstkim grubym (w) z nadrukiem typu 12.

Fi.Cp122
40 PLN
25726

1949 wydanie prowizoryczne, kartki w różnych odmianach papieru z obiegu pocztowego.

Fi.Cp122
35 PLN
25727

1950 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 7.

Fi.Cp119
25 PLN
25728

1950 karta "walka o pokój" dofrankowana znaczkiem obowiązkowej dopłaty 5 zł na odbudowę Warszawy, wysłana 19.07 z Pruszkowa do Mikołajek; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp123, 513
40 PLN
25729

1950 Bolesław Bierut, 10 zł, z hasłem propagandowym 19, sygnatura VI.50.

Fi.Cp124
10 PLN