The new auction will start soon

Auction 84. Postal stationery

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
25730

1950 całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
25731

1950 całostka z hasłem propagandowym 18a.

Fi.Cp124
10 PLN
25732

1951 całostka z sygnaturą XI.51 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp125
10 PLN
25733

1951 rocznik - 11 kart w tym 6 sztuk Cp125 (komplet 6 haseł propagandowych).

Fi.Cp125-30
150 PLN
25734

1951 Światowy Tydzień Młodzieży, karta czysta.

Fi.Cp126
15 PLN
25735

1951 kartka z okazji Światowego Tygodnia Młodzieży.

Fi.Cp126
10 PLN
25736

1951 Światowy Tydzień Młodzieży.

Fi.Cp126
10 PLN
25737

1951 ilustrowana karta do życzeń 1-majowych.

Fi.Cp127
10 PLN
25738

1951 całostka z życzeniami 1-majowymi.

Fi.Cp127
10 PLN
25739

1951 kartka z życzeniami z okazji 1-go Maja.

Fi.Cp127
10 PLN
25740

1951 III Światowy Festiwal Młodych Bojowników o Pokój, karta czysta.

Fi.Cp128
15 PLN
25741

1951kartka z okazji Światowego Festiwalu Młodzieży w Berlinie.

Fi.Cp128
10 PLN
25742

1951 całostka z okazji Światowego Festiwalu Młodych Bojowników o Pokój.

Fi.Cp128
10 PLN
25743

1951 VII. rocznica powstania Polski Ludowej.

Fi.Cp129
10 PLN
25744

1951 propaganda PKO.

Fi.Cp130
15 PLN
25745

1951 całostka propagandowa PKO.

Fi.Cp130
10 PLN
25746

1951 całostka z hasłem propagandowym banku PKO z usterką "kreska nad pierwszym Z w OSZCZĘDZAJ".

Fi.Cp130s
40 PLN
25747

1952 koperty "Bierut", komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, sygnatura XI-51, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.180.-).

Fi.Ck13
140 PLN
25748

1952 koperty "Plan 6-letni Elektryfikacja", zakończenie klapy ostre, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck14a
220 PLN
25749

1952 koperta na papierze szarawo-białym, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe H.

Fi.Ck14ya
35 PLN
25750

1952 wycofane koperty 12I drukowane z X walca z hasłami propagandowymi A i B (komplet), ponownie dopuszczone do obiegu po oklejeniu w Centralnej Składnicy Zaopatrzenia P.i T. znaczkami opłaty nr.606 i nadrukowane stempelkiem gumowym w kolorze fioletowym tekstu: "CENA 70 gr./ łącznie ze znaczkiem 45 + 15 gr."; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck15Ib
220 PLN
25751

1952 całostka z sygnaturą V.52 i hasłem propagandowym 18b.

Fi.Cp131
10 PLN
SOLD
25752

1952 całostka z sygnaturą II.52 i hasłem propagandowym 19.

Fi.Cp131
10 PLN
25753

1952 całostka z hasłem propagandowym 20b i sygnaturą V.52.

Fi.Cp131
10 PLN
25754

1952 Budownictwo mieszkaniowe, 30+15 gr, sygnatura V.52, hasło propagandowe 23 (Fi.36.-).

Fi.Cp131
20 PLN
25755

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 21c-23 (Fi.30.-).

Fi.Cp132
20 PLN
25756

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-18b (Fi.30.-).

Fi.Cp132
20 PLN
25757

1952 Budownictwo mieszkaniowe, karta podwójna, sygnatura III.52, układ haseł 19-23 (Fi.30.-).

Fi.Cp132
20 PLN
25758

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 22-23.

Fi.Cp132
20 PLN
25759

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-20b.

Fi.Cp132
20 PLN
25760

1952 podwójna całostka z opłaconą odpowiedzią z sygnaturą III.52 i układem haseł 19-23.

Fi.Cp132
20 PLN
25761

1952 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą III.52 i hasłami propagandowymi 22 i 23.

Fi.Cp132
20 PLN
25762

1952 całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą III.52 i hasłami propagandowymi 21b i 23

Fi.Cp132
20 PLN
25763

1952 podwójna całostka z opłacona odpowiedzią z sygnaturą III.52 i hasłami propagandowymi 19 i20b.

Fi.Cp132
20 PLN
25764

1952 całostka z hasłem propagującym książeczki PKO i hasłem propagandowym 23.

Fi.Cp133
10 PLN
25765

1952 całostka z hasłem propagandowym 20b.

Fi.Cp133
10 PLN
25766

1952 Kongres Obrońców Pokoju we Wiedniu, karta z ilustracją autorstwa Jana Marcina Szancera (Fi.30.-).

Fi.Cp134
15 PLN
25767

1953 wydanie pomocnicze, nadruk stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR" na kopercie na której w związku z podwyższeniem taryfy pocztowej zarządzeniem Ministra P.i T. z 5.I.1953 obowiązkowo doklejono znaczek pocztowy o wartości 20 groszy, papier szarawo-biały, zakończenie klapy ostre, hasło propagandowe D.

Fi.Ck14Iya
200 PLN
25768

1953 koperty z nadrukiem stempelka gumowego typu 1 "CENA 75. GR", dwie linie na ostro zakończonej klapie, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Ck16I
500 PLN
25769

1953 koperty "Elektrownia w Jaworznie", napis "CENA 95 GR" antykwą, komplet 6 sztuk ze wszystkimi hasłami propagandowymi, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.432.-).

Fi.Ck18a
270 PLN