The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 84. General Government

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
20998

1943 urodziny A.Hitlera, seria w czworoblokach.

Fi.101-3
40 PLN
20999

1943 urodziny A.Hitlera, seria narożnikowa.

Fi.101-3
50 PLN
21000

1943 54. urodziny Adolfa Hitlera, znaczek z nie katalogowanym pustopolem na górnym marginesie.

Fi.102
350 PLN
21001

1943 54. urodziny Adolfa Hitlera, znaczek z nie katalogowanym pustopolem na górnym marginesie.

Fi.103
350 PLN
21002

1943 Mikołaj Kopernik - 400 rocznica śmierci, znaczek z dolnym marginesem (częściowe pustopole) z pełną gumą, skasowany okolicznościowo.

Fi.104
20 PLN
21003

1943 Mikołaj Kopernik - 400 rocznica śmierci, karta maksimum; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.104; 31
150 PLN
21004

1943 Mikołaj Kopernik - 400 rocznica śmierci, znaczek skasowany okolicznościowo na specjalnej karcie; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.104; 31
100 PLN
21005

1943 Mikołaj Kopernik - 400 lecie śmierci, arkusik - sektor II/3 w ładnym stanie.

Fi.104I
150 PLN
21006

1943 Mikołaj Kopernik - 400 lecie śmierci, arkusik - sektor I/2 z pustopolami na górnym marginesie, poza kilkoma lekkimi zgięciami widocznymi na skanie w ładnym stanie.

Fi.104I
250 PLN
21007

1943 Mikołaj Kopernik - 400 lecie śmierci, arkusik z błędem "złamana oś - sektor I/4", pęknięta perforacja po prawej stronie, po za tym w ładnym stanie - wystawiony w cenie znaczka ze "złamaną osią".

Fi.104II
100 PLN
21008

1943 400. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika, arkusz z błędem "złamana oś" i pustopolami na górnym marginesie.

Fi.104II ark.
250 PLN
21009

1943 400. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika, arkusz.

Fi.104I ark.
120 PLN
SOLD
21010

1943 400. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika, arkusik z pustopolami na górnym marginesie.

Fi.104I ark.
240 PLN
21011

1943 3 rocznica NSDAP, seria czysta z gapami.

Fi.105-09 Pw1
60 PLN
21012

1943 3 rocznica NSDAP, seria znaczków na karcie ostemplowana okolicznościowo 26.X w Krakowie kasownikiem z okazji IV rocznicy utworzenia GG.

Fi.105-09; 34
30 PLN
21013

1943 3. rocznica NSDAP w Generalnym Gubernatorstwie, seria w narożnych czworoblokach.

Fi.105-9
130 PLN
SOLD
21014

1943 3. rocznica NSDAP w generalnym Gubernatorstwie, seria w arkusza sprzedażnych w bardzo dobrym stanie.

Fi.105-9 ark.
700 PLN
21015

1943 3 rocznica NSDAP w Generalnym Gubernatorstwie, specjalna ilustrowana karta, ostemplowana okolicznościowo 13.VIII w Krakowie.

Fi.106; 32
20 PLN
21016

1943 portret A.Hitlera, seria w arkuszach sprzedażnych w bardzo dobrym stanie, arkusz znaczka za 60 gr. z niewielkim ubytkiem na marginesie po zszywaczu.

Fi.110-2 ark.
400 PLN
21017

1943 portret A.Hitlera, seria w czworoblokach.

Fi.110-12
25 PLN
21018

1943 portret Hitlera na jednolitym tle, czysta seria z gapami.

Fi.110-12 Pw1
40 PLN
21019

1943 portret Hitlera na jednolitym tle, seria z gapami kasowana okolicznościowo.

Fi.110-12 Pw1; 36
30 PLN
21020

1943 portret Hitlera, marginesowy znaczek za 60 gr. z oznaczeniem drukarni, walca i sektora.

Fi.111 Pw2
15 PLN
21021

1943 widoki zabytkowych budowli, makulaturowe znaczki cięte w marginesowych parkach.

Fi.113-5nz
240 PLN
21022

1943 widoki zabytkowych budowli, znaczki cięte.

Fi.113-5nz
120 PLN
21023

1943 widoki zabytkowych budowli, znaczki cięte.

Fi.113-5nz
180 PLN
21024

1943 widoki zabytkowych budowli (IV), czysta seria z gapami.

Fi.113-16 Pw1
60 PLN
21025

1943 widoki zabytkowych budowli (IV), seria z gapami skasowana na wycinkach 21.VII.44 w Radzyniu Podlaskim.

Fi.113-16 Pw1
40 PLN
21026

1943 znaczek na karcie ostemplowany okolicznościowo 26.X w Krakowie z okazji 4-lecia utworzenia Generalnego Gubernatorstwa.

Fi.116; 34
20 PLN
21027

1943 list z Rawy Mazowieckiej do Niemiec.

Fi.Ck2
80 PLN
21028

1943 koperta z sygnaturą X.43.

Fi.Ck2z
120 PLN
21029

1943 kartka nadana w agencji pocztowej w Kobyłce przez Warszawę do Lwowa.

Fi.Cp9
40 PLN
21030

1943 widoki zabytkowych budowli, 12 gr karta fioletowa o sygnaturze III.42, wysłana z agencji pocztowej w Krzeszowie, czerwony trzywierszowy w ramce stempelek "Krzeszow über Nisko (Dist.Krakau)" odciśnięto prawidłowo obok znaku opłaty, który skasowano 26.6 w urzędzie pocztowym w Nisku; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Cp9b
Mi.P12/02 
50 PLN
21031

1943 znaczki urzędowe, godło III Rzeszy na tle Wawelu, znaczek za 6 gr. z przesuniętą cyfrą wartości, gwarancja.

Fi.U25
150 PLN
21032

1943 godło III Rzeszy na tle Wawelu, seria czysta znaczków urzędowych.

Fi.U25-36
30 PLN
21033

1943 znaczek makulaturowy z drukiem na pomarszczonym papierze, gwarancja.

Fi.U27MK
90 PLN
21034

1943 znaczki urzędowe, godło III Rzeszy na tle Wawelu, 12 gr - frankatura wielokrotna, list urzędowy w specjalnej kopercie "Technisches Hauptamt LEMBERG" wysłany 11.3.44 ze Lwowa do Krakowa; doskonały stan zachowania.

Fi.U28
120 PLN
21035

1943 znaczki urzędowe, godło III Rzeszy na tle Wawelu, znaczek za 16 gr z błędem na poz.94 "daszek litery T w DEUTSCHES uszkodzony z prawej strony", czyste; gwarancja.

Fi.U29 s6
50 PLN
21036

1943 (?) "Nächtraglich entwertet" rzadki stempel pocztowy na miejscowym liście urzędowym przesłanym w Warszawie, w urzędzie nadawczym znaczek nie został skasowany, a w urzędzie odbiorczym - aby uniemożliwić jego powtórne użycie - unieważniono go stempelkiem "Nächtraglich entwertet"; ładna całość w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.U31
200 PLN
21037

1943 znaczki urzędowe, godło III Rzeszy na tle Wawelu, 24 gr - frankatura pojedyncza, list urzędowy w specjalnej kopercie "DEVISENSTELLE KRAKAU GENEHMIGUNGS-ABTEILUNG KRAKAU 20" o sygnaturze 1668/40014/XI.43/25000 przesłany miejscowo 20.4.44 w Krakowie; nadany w urzędzie Kraków 20; doskonały stan zachowania.

Fi.U31
100 PLN