The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 82. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
6238

1964 Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, marginesowa parka najdroższych w serii znaczków za 6,50 zł., prawy z błędem poz.6 "biała kropka na policzku łyżwiarki", gwarancja Krawczyk.

Fi.1316 B
Mi.1464 
40 PLN
6239

1964 statki żaglowe, znaczek z silnie przesuniętą perforacją - częściowo sygnatura na górze znaczka.

Fi.1320MK
Mi.1468
40 PLN
6240

1964 koty, znaczek z przesuniętą perforacją pionową już na ramkę.

Fi.1327
Mi.1475
40 PLN
6241

1964 koty, znaczek za 40 gr. z błędem "krótszy wąs kota", gwarancja.

Fi.1328 B2
Mi.1476 
40 PLN
6242

1964 koty, znaczek ze zdojonym ("podwójnym") drukiem barwy zielonej - podwójna ramka i najlepiej widoczne podwójne sygnatury, gwarancja Walocha.

Fi.1332Dp1
Mi.1480
600 PLN
6243

1964 koty, znaczek z usterką "plama na prawej ramce".

Fi.1333
Mi.1481
10 PLN
6244

1964 koty, znaczek z usterką "plama na cyfrze 0 w nominale".

Fi.1335
Mi.1483
10 PLN
6245

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, seria z odmianami papieru x i v.

Fi.1337-41
Mi.1485-9
25 PLN
6246

1964 600-lecie Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie, górny lewy znaczek z błędem "podwójne moletowanie liter AZ w KAZIMIERZ".

Fi.1337s
Mi.1485 
30 PLN
6247

1964 ptaki wodne, serie z odmianami papieru x i v.

Fi.1342-50
Mi.1490-8
50 PLN
6248

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 "kokardka za hełmem", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1365 B1, B2, B5
Mi.1513
40 PLN
6249

1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, czysty.

Fi.1365 B1, B5, B
Mi.1513 
50 PLN
6250

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365 B2
Mi.1513 
9 PLN
SOLD
6251

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, lewy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1365B1
Mi.1513 
9 PLN
SOLD
6252

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "ścięte cyfry 64".

Fi.1365s
Mi.1513 
20 PLN
6253

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy dolny znaczek z błędem "kokardka za hełmem".

Fi.1365t
Mi.1513 
20 PLN
6254

1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, prawy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964".

Fi.1375 B1
Mi.1513 
10 PLN
6255

1964 Międzynarodowy Kongres Astronautyczny w Warszawie, znaczek z błędem "wcięte dolne ramię litery K w POLSKA" na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1378 B1
Mi.1526
40 PLN
6256

1964 100. rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz sprzedażny.

Fi.1379
Mi.1527 
20 PLN
6257

1964 Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I), komplet czystych znaczków z przywieszkami z lewej i prawej strony.

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
20 PLN
6258

1964 FDC "Walka i Męczeństwo Narodu Polskiego (I)", seria znaczków z przywieszkami.

Fi.1384-88Pw
Mi.1533-37Zf
20 PLN
6259

1964 kwiaty ogrodowe, arkusik znaczka za 90 gr. ze spektakularnym błędem w procesie wykończenia produkcji - podwójnym ząbkowaniem grzebieniowym na górnym marginesie, gwarancja firmowa.

Fi.1397 ark.
Mi.1546
250 PLN
6260

1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Fi.130.-).

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
100 PLN
6261

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
85 PLN
6262

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
35 PLN
6263

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
80 PLN
6264

1964 Zimowa Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, stemplowany blok.

Fi.bl.41
Mi.Bl.32
55 PLN
6265

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok na papierze kremowym.

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
100 PLN
6266

1964 Igrzyska olimpijskie w Insbrucku, blok kasowany okolicznościowo, rzadszy jak na kopercie FDC.

Fi.bl.41 (30)
Mi.Bl.31
120 PLN
6267

1964 Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, bloczek na kopercie pierwszego dnia obiegu.

Fi.bl.41 FDC
Mi.Bl.32
100 PLN
6268

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
25 PLN
6269

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
80 PLN
6270

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, bloczek z niewielką podlepką na marginesie liczone jako czwórka z bloku.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
45 PLN
6271

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
70 PLN
6272

1964 XVIII Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
180 PLN
6273

1964 XVIII Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok na kopercie FDC (jednej z najrzadszych "podstawowych").

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
200 PLN
6274

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
60 PLN
6275

1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze i z białą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
6276

1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze z grubą żółtawą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
6277

1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, blok czysty - bardzo rzadka odmiana numeratora "gwiazdka ośmioramienna zamiast sześcioramiennej".

Fi.bl.42 MK2 (31)
Mi.Bl.34
240 PLN