34805 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 89, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |
34806 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN | |
34807 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 93, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 40 PLN | |
34808 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 50, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 90 PLN | |
34809 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |
34810 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.43 Mi.41 |
| 100 PLN | |
34811 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63, znaczek bez gumy, gwarancja. | Fi.43 Mi.41 |
| 20 PLN | |
34812 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 35 PLN | |
34813 |
1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.82/93, lewy górny znaczek z niekatalogowanym błędem nba poz.82 "złamana nóżka A w POLSKA", gwarancja Mikstein, z opisem pozycji Schmutz. | Fi.43 Mi.41 |
| 600 PLN | |
34814 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikulski. | Fi.43 B1 Mi.41 |
| 80 PLN | |
34815 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.45 "cienkie Z" (Fi.220.-), poza lekkimi przebarwieniami bardzo ładny stan, gwarancja i opis Landre. | Fi.43 B1 Mi.41 |
| 150 PLN | |
34816 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 24 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 60 PLN | |
34817 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 60 PLN | |
34818 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 25 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 160 PLN | |
34819 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 180 PLN | |
34820 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 15 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie. | Fi.43B1 Mi.41 |
| 180 PLN | |
34821 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 30 z błędem "uszkodzone A", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.43B3 Mi.41 |
| 150 PLN | |
34822 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 66, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.43No Mi.41K |
| 2 400 PLN | |
34823 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą z usterką na poz.95 "ścięta górna końcówka litery S", sygnatura firmowa, gwarancja, opis i sygnatura sprawdzająca SM Mikstein, dodatkowo bardzo ciekawy odręczny rachunek Prof.Miksteina za powtórne zbadanie i oznaczenie stempelkiem SM z 16 lipca 1946 roku. | Fi.44 Mi.42 |
| 6 000 PLN | |
34824 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.52, w bardzo ładnym stanie, czytelnie skasowany, kolorowy fotoatest Mikulski. | Fi.44 Mi.42 |
| 3 200 PLN | |
34825 |
| 60 PLN | |
34826 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 38 na wycinku przekazu pocztowego (skartu) z Krosna. | Fi.45I Mi.43 |
| 150 PLN | |
34827 |
| 250 PLN | |
34828 |
| 280 PLN | |
34829 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.32, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45I Mi.43 |
| 90 PLN | |
34830 |
| 120 PLN | |
34831 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 100 z błędem "uszkodzona litera P w POLSKA", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.45IB Mi.43 |
| 400 PLN | |
34832 |
| 180 PLN | |
34833 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, Gryżewski, Schmutz. | Fi.45IB1 Mi.43 |
| 190 PLN | |
34834 |
| 450 PLN | |
34835 |
| 100 PLN | |
34836 |
| 500 PLN | |
34837 |
| 450 PLN | |
34838 |
| 100 PLN | |
34839 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 38, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.45II Mi.43 |
| 1 800 PLN | |
34840 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem formą IIB poz.96, lekki ślad podlepki, piękny stan, gwarancja i opis Taipale. | Fi.45II Mi.43 |
| 800 PLN | |
34841 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 7 z błędem "uszkodzone CZT", nakład znaczka z tym błędem około dwudziestu sztuk!, bardzo ładny stan zachowania z ledwie widocznym śladem po podlepce, fotoatest Schmutz. | Fi.45IIB4 Mi.43 |
| 9 000 PLN | |
34842 |
| 80 PLN | |
34843 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 12 z nadrukiem typ 5, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.46a Mi.44 |
| 120 PLN | |
34844 |
| 40 PLN | |