Auction 81. Overprint editions 1918-1919

34805

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 89, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43
Mi.41
100 PLN
34806

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 97, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43
Mi.41
40 PLN
34807

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 93, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43
Mi.41
40 PLN
34808

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 50, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43
Mi.41
90 PLN
34809

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.43
Mi.41
100 PLN
34810

Fi.43
Mi.41
100 PLN
34811

Fi.43
Mi.41
20 PLN
34812

Fi.43
Mi.41
35 PLN
34813

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.82/93, lewy górny znaczek z niekatalogowanym błędem nba poz.82 "złamana nóżka A w POLSKA", gwarancja Mikstein, z opisem pozycji Schmutz.

Fi.43
Mi.41
600 PLN
34814

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikulski.

Fi.43 B1
Mi.41
80 PLN
34815

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.45 "cienkie Z" (Fi.220.-), poza lekkimi przebarwieniami bardzo ładny stan, gwarancja i opis Landre.

Fi.43 B1
Mi.41
150 PLN
34816

Fi.43B1
Mi.41
60 PLN
34817

Fi.43B1
Mi.41
60 PLN
34818

Fi.43B1
Mi.41
160 PLN
34819

Fi.43B1
Mi.41
180 PLN
34820

Fi.43B1
Mi.41
180 PLN
34821

Fi.43B3
Mi.41
150 PLN
34822

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 66, piękny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Mikstein.

Fi.43No
Mi.41K
2 400 PLN
34823

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą z usterką na poz.95 "ścięta górna końcówka litery S", sygnatura firmowa, gwarancja, opis i sygnatura sprawdzająca SM Mikstein, dodatkowo bardzo ciekawy odręczny rachunek Prof.Miksteina za powtórne zbadanie i oznaczenie stempelkiem SM z 16 lipca 1946 roku.

Fi.44
Mi.42
6 000 PLN
34824

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.52, w bardzo ładnym stanie, czytelnie skasowany, kolorowy fotoatest Mikulski.

Fi.44
Mi.42
3 200 PLN
34825

Fi.45I
Mi.43
60 PLN
34826

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 38 na wycinku przekazu pocztowego (skartu) z Krosna.

Fi.45I
Mi.43
150 PLN
34827

Fi.45I
Mi.43
250 PLN
34828

Fi.45I
Mi.43
280 PLN
34829

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.32, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.45I
Mi.43
90 PLN
34830

Fi.45I
Mi.43
120 PLN
34831

Fi.45IB
Mi.43
400 PLN
34832

Fi.45IB1
Mi.43
180 PLN
34833

Fi.45IB1
Mi.43
190 PLN
34834

Fi.45IB1
Mi.43
450 PLN
34835

Fi.45IB1
Mi.43
100 PLN
34836

Fi.45IB3
Mi.43
500 PLN
34837

Fi.45IB3
Mi.43
450 PLN
34838

Fi.45IB10
Mi.43
100 PLN
34839

Fi.45II
Mi.43
1 800 PLN
34840

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem formą IIB poz.96, lekki ślad podlepki, piękny stan, gwarancja i opis Taipale.

Fi.45II
Mi.43
800 PLN
34841

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 7 z błędem "uszkodzone CZT", nakład znaczka z tym błędem około dwudziestu sztuk!, bardzo ładny stan zachowania z ledwie widocznym śladem po podlepce, fotoatest Schmutz.

Fi.45IIB4
Mi.43
9 000 PLN
34842

Fi.46
Mi.44
80 PLN
34843

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVB z poz. 12 z nadrukiem typ 5, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.46a
Mi.44
120 PLN
34844

Fi.46a
Mi.44
40 PLN