The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 80. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
25932

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze, lekki ślad podlepki, gwarancja Rachmanow, Schmutz.

Fi.22a No
100 PLN
25933

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 11 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22aNo
Mi.22aK
300 PLN
25934

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem w kolorze fioletowym z poz. 31 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22b
Mi.22b
240 PLN
25935

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z brzegowym, uszkodzonym po lewej stronie, nadrukiem w kolorze fioletowym, lekki ślad podlepki, gwarancja.

Fi.22b B
300 PLN
25936

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 10/30 hal. z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowym (Fi.600.-), lekki slad podlepki, sygnowany Rachmanow, Gryżewski, gwarancja Schmutz.

Fi.22b No
450 PLN
SOLD
25937

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem z poz. 31 z niedodrukiem lewej części nadruku, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.22bNo
Mi.22bK 
1 200 PLN
25938

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Noworadomska.

Fi.23
Mi.23
70 PLN
25939

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Piotrkowa.

Fi.23
Mi.23
70 PLN
25940

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Dąbrowy.

Fi.23
Mi.23
70 PLN
25941

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 dodatkowo z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
350 PLN
25942

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23No
Mi.23K
550 PLN
25943

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
180 PLN
25944

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.23No
Mi.23K 
220 PLN
25945

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 12 3/4, gwarancja i oznaczenie.

Fi.23a
Mi.23A
60 PLN
25946

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Opoczna.

Fi.23a
Mi.23A
120 PLN
25947

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Piotrkowa.

Fi.23a
Mi.23a
70 PLN
25948

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Radomia.

Fi.23a
Mi.23a
70 PLN
25949

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia 23.1.19 do Wiednia, na odwrocie stempel odbiorczy, bardzo dobry stan zachowania i prezencja, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23a
4 800 PLN
25950

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Schmutz.

Fi.23aNo
Mi.23AK 
140 PLN
25951

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 25/40 hal. z nadrukiem odwróconym, naturalna pionowa fałda w papierze (Fi.450.-), gwarancja Gryżewski.

Fi.23a No
Mi.23A 
250 PLN
25952

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann.

Fi.23b
Mi.23B
50 PLN
25953

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem ZL 11 1/2, gwarancja i oznaczenie.

Fi.23b
Mi.23B
380 PLN
25954

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem (niedodrukiem) nadruku, ząbkowanie 11,5.

Fi.23b
Mi.23B
80 PLN
25955

1918 drugie wydanie lubelskie, niekatalogowany znaczek z silnym abklaczem na odwrocie, ząbkowanie 11,5.

Fi.23b
Mi.23B
300 PLN
25956

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Piotrkowa, brzegowe uszkodzenie nadruku, gwarancja.

Fi.23
Mi.23
40 PLN
25957

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
25958

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
25 PLN
25959

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
120 PLN
25960

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
25 PLN
25961

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
80 PLN
25962

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
25963

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
80 PLN
25964

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał w połowie zamiast na dole znaczka, bardzo lekki ślad po podlepce, sygnowany Saliker, gwarancja Schmutz.

Fi.24 Mk
600 PLN
25965

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z odwróconym nadrukiem, cień sladu po podlepcebardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Schmutz.

Fi.24 No
120 PLN
25966

1918 drugie wydanie lubelskie, ślad po zagięciu narożnika, gwarancja Berbeka.

Fi.25
Mi.25II
35 PLN
25967

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Fi.25
Mi.25I 
45 PLN
25968

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I
32 PLN
SOLD
25969

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
25970

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN
25971

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz.

Fi.25a
Mi.25I 
30 PLN