Auction 80. Overprint editions 1918-1919

25972

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
25973

Fi.25a Ndwo
Mi.25I DD
4 000 PLN
25974

Fi.25b
Mi.25I
100 PLN
25975

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
25976

Fi.25bB10
Mi.25I
150 PLN
25977

Fi.25b B17
Mi.25I
380 PLN
25978

Fi.26
Mi.25II
320 PLN
25979

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
25980

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
25981

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
25982

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem (niedodrukiem) nadruku z obiegu pocztowego, gwarancja Ways.

Fi.27a
Mi.26
40 PLN
25983

Fi.27aMK
Mi.26
180 PLN
25984

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 50/60 hal. z odwróconym nadrukiem (Fi.2400.-), dodatkowo lewy górny z błędem na poz.37 "brak kropki po HAL", a prawy dolny z błędem na poz.48 "zniekształcone S" (w sumie Fi.6000.-), stan idealny, gwarancja Jungjohann BPP

Fi.27a No B5+B8
Mi.26
3 000 PLN
25985

Fi.28
Mi.27
70 PLN
25986

Fi.28No
Mi.27K
3 500 PLN
25987

Fi.28No
Mi.27K
300 PLN
25988

Fi.28No B11
Mi.27K
900 PLN
25989

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, doskonały stan, Fischer 1.650,- zł, gwarancja Schmutz.

Fi.29No
Mi.28K
1 000 PLN
25990

Fi.29No
Mi.28K
1 000 PLN
25991

Fi.30
600 PLN
25992

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.38, bardzo ładny stan, kilka sygnatur, gwarancja Gryżewski, z opisem Mikstein.

Fi.30
Mi.29
1 200 PLN
25993

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.13, bardzo ładny stan, sygnowany ZAF KATOWICE, Michel, gwarancja i opis Mikstein, Mikulski.

Fi.31
Mi.30
1 700 PLN
25994

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie.

Fi.31
Mi.30
1 700 PLN
25995

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 31, ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie.

Fi.31
Mi.30
1 700 PLN
25996

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 56, ładny stan zachowania, gwarancja i oznaczenie Petriuk.

Fi.31
Mi.30
1 300 PLN
25997

1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47/58, znaczek z poz 47 z charakterystyczną usterką - silnie uszkodzonymi literami PP, stan idealny, gwarancja Mikstein.

Fi.32I
Mi.31
2 200 PLN
25998

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.55, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
160 PLN
25999

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków z nadrukiem pierwszej formy z poz. 7 i 17, znaczek z poz. 7 z ściętą literą P w POCZTA, znaczek z poz. 17 z silnie uszkodzonymi literami P, gwarancja i oznaczenie pozycji Miszczak.

Fi.32I
Mi.31
350 PLN
26000

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47 z charakterystycznie uszkodzonymi literami P, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.32I
Mi.31
150 PLN
26001

1919 wydanie krakowskie, znaczki za 25/80 hal. w tym jeden z odwróconym nadrukiem, znaczek za 6 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.24 "cienkie Z" oraz znaczek dopłaty za 5 hal z nadrukiem formą IIA poz.82 - skasowane unarodowionym kasownikiem Cieszyn 1 w dniu 26.I.19 na kopercie miejscowego listu ekspresowego; dekoracyjny walor w dobrym stanie zachowania (koperta pionowo zgięta, brak tylnej klapy); znaczki (z wyjątkiem zwykłego 25/80 hal.) gwarancja i opis Schmutz.

Fi.32I B1, 38, 38 No
Mi.31, 48
1 600 PLN
26002

Fi.32I B1
Mi.31
250 PLN
26003

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 16 z uszkodzonymi literami PP, gwarancja i oznaczenie pozycji Schmutz.

Fi.32II
Mi.31
500 PLN
26004

Fi.32II
Mi.31
700 PLN
26005

Fi.32II
Mi.31
340 PLN
26006

Fi.32IIE B
Mi.31
400 PLN
26007

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.26, w zasadzie bez podlepki, ale ze względu na smugę na gumie liczony jak bardzo ładny podlepkowy, sygnowany, gwarancja Gryżewski, z opisem Mikstein.

Fi.33
Mi.32
1 500 PLN
26008

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.20, gwarancja Mikstein, z opisem Miszczak.

Fi.34
Mi.33
600 PLN
26009

Fi.34
Mi.33
180 PLN
26010

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.91, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.34
Mi.33
200 PLN
26011

Fi.34
Mi.33
350 PLN