Auction 80. Postal stationery

32325

1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowo-szarym gładkim, z napisem "Ob.", hasło propagandowe 12 - "Ziemie Odzyskane za Odrą ...", dobry stan zachowania.

Fi.Cp96IIa
50 PLN
32326

1947 Belweder 3 zł, karta na kartonie szarobiałym szorstkim grubym, bez napisu "Ob.", hasło propagandowe 12 - "Ziemie Odzyskane za Odrą ...", dobry stan zachowania.

Fi.Cp96IIb
60 PLN
32327

Fi.Cp97
30 PLN
32328

Fi.Cp97
40 PLN
32329

1947 wydanie dla upamiętnienia ofiar obozu w Oświęcimiu.

Fi.Cp97
25 PLN
32330

Fi.Cp97
35 PLN
32331

Fi.Cp97, 431B
40 PLN
32332

Fi.Cp97-98
80 PLN
32333

Fi.Cp97-98
50 PLN
32334

1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu.

Fi.Cp98
30 PLN
32335

Fi.Cp98
30 PLN
32336

Fi.Cp98
25 PLN
32337

Fi.Cp98
50 PLN
32338

1947 karta ilustrowana Belweder.

Fi.Cp99
30 PLN
32339

1947 całostka z ilustracją.

Fi.Cp100
30 PLN
32340

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp102I
40 PLN
32341

1947 całostka z obiegu pocztowego z Kamiennej Góry.

Fi.Cp102I
20 PLN
32342

1947 całostka z ilustracja i napisem z okazji kongresu PPS.

Fi.Cp102II
50 PLN
32343

Fi.Cp102II
50 PLN
32344

Fi.Cp102II
20 PLN
32345

1947 całostka z sygnaturą VIII 47.

Fi.Cp103
25 PLN
32346

1948 całostka z obiegu pocztowego z Andrychowa.

Fi.Cp97
30 PLN
32347

1948 całostka z obiegu pocztowego z Pruszcza Gdańskiego.

Fi.Cp98
30 PLN
32348

1948 całostka z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp98
30 PLN
32349

1948 całostka z sygnaturą VIII.47.

Fi.Cp103
20 PLN
32350

Fi.Cp103
60 PLN
32351

1948 całostka z sygnaturą VIII 47 z obiegu pocztowego z Wrocławia, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp103
30 PLN
32352

1948 całostka z sygnaturą VIII 47 z obiegu pocztowego z Pniew.

Fi.Cp103
30 PLN
32353

1948 całostka z sygnaturą VIII 47 z obiegu pocztowego z Andrzejowa, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp103
30 PLN
32354

1948 całostka z sygnaturą VIII 47 z obiegu pocztowego z Warszawy, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp103
30 PLN
32355

1948 zamek w Będzinie.

Fi.Cp104
30 PLN
32356

1948 karta ilustrowana zamek w Będzinie.

Fi.Cp104
30 PLN
32357

1948 całostka z sygnaturą z obiegu pocztowego z Łodzi, dziury po archiwizacji, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp104w
25 PLN
32358

1948 całostka z sygnaturą z obiegu pocztowego z Jasła, gwarancja Pelczar.

Fi.Cp104y
25 PLN
32359

1948 zamek w Lanckoronie, karta ilustrowana.

Fi.Cp105
90 PLN
32360

1948 zamek w Lanckoronie, rzadka całostka z obiegu pocztowego z Błaszek.

Fi.Cp105
200 PLN
32361

1948 wydanie ilustrowane - walczące trzy orły, zestaw 13 sztuk obiegowych całostek z różnymi ilustracjami.

Fi.Cp106
350 PLN
32362

Fi.Cp106
1 400 PLN
32363

Fi.Cp107
30 PLN
32364

1948 wydanie wielkanocne, zestaw 10 całostek obiegowych z różnymi ilustracjami.

Fi.Cp107
300 PLN