Auction 80. Postal stationery

32285

1945 Znak opłaty z rysunkiem orła piastowskiego (z napisem ŁÓDŹ) z poddrukiem "MIEJSCE NA ZNACZEK" nadrukowany na formularzu kartkowym, hasło propagandowe 1a - W KAŻDEJ WSI - CZYTELNIA; karta skasowana grzecznościowo 17.III w urzędzie Katowice 1; dobry stan zachowania.

Fi.Cp91I
90 PLN
32286

Fi.Cp91I
120 PLN
32287

Fi.Cp91I
120 PLN
32288

Fi.Cp91I
120 PLN
32289

1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Torunia.

Fi.Cp91I
120 PLN
32290

1945 kartka z Kalisza do Rembertowa, hasło propagandowe nr 3.

Fi.Cp92
60 PLN
32291

Fi.Cp92
90 PLN
32292

1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Piłki.

Fi.Cp92
72 PLN
32293

Fi.Cp92
100 PLN
32294

1945 całostka z hasłem propagandowym 7b z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp92
70 PLN
32295

1945 całostka z hasłem propagandowym 8 z obiegu pocztowego z Kalisza.

Fi.Cp92
70 PLN
32296

Fi.Cp92
60 PLN
32297

Fi.Cp92II
90 PLN
32298

Fi.Cp92II
90 PLN
32299

Fi.Cp92II
90 PLN
32300

Fi.Cp92II
10 PLN
32301

Fi.Cp92II
80 PLN
32302

1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Opoczna.

Fi.Cp92II
63 PLN
32303

1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Łodzi.

Fi.Cp92II
70 PLN
32304

Fi.Cp92II
90 PLN
32305

Fi.Cp92II
60 PLN
32306

Fi.Cp92II
70 PLN
32307

Fi.Cp92s
350 PLN
32308

Fi.Cp93s
30 PLN
32309

Fi.Cp93s
20 PLN
32310

1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Radomia.

Fi.Cp93u
35 PLN
32311

1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Warszawy, od 1.09.45. taryfa wynosiła 1zł, karta wydana 12.07.45, tylko 48 dni używana bez dodatkowego znaczka za 50 gr.

Fi.Cp93x
50 PLN
32312

1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Otwocka.

Fi.Cp93x
30 PLN
32313

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp94A
30 PLN
32314

1945 całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp94A
20 PLN
32315

Fi.Cp94A t.1
40 PLN
32316

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym.

Fi.Cp94B
40 PLN
32317

Fi.Cp95A
25 PLN
32318

Fi.Cp95A
20 PLN
32319

1945 Belweder 1,50 zł, karta z prywatną ilustracją Święto Sportu Śląskiego, sygnatura w układzie poziomym, zezwolenie na druk nonparelem, skasowana 18.VI w Katowicach stemplem okolicznościowym "ŚWIĘTO SPORTU ŚLĄSKIEGO CZERWIEC 1946 SPORT TO ZDROWIE" (Myślicki 46 044); rzadki walor w doskonałym stanie zachowania.

Fi.Cp95AI
200 PLN
32320

Fi.Cp95AII
30 PLN
32321

Fi.Cp95AIz
60 PLN
32322

30 PLN
32323

1946 całostka z sygnaturą IX.46.

Fi.Cp96IA
25 PLN
32324

1946 Belweder 3 zł, karta na kartonie kremowo-szarym gładkim, sygnatura w układzie poziomym, dobry stan zachowania (delikatne nadgięcia - nie złamania).

Fi.Cp96IA
40 PLN