Auction 80. General Government

28008

1943 "Führer befiehl - wir folgen Den!" kasownik propagandowy z okazji 10 rocznicy dojścia Hitlera do władzy; znaczek ostemplowany okolicznościowo 30.I w Krakowie na odwrocie formularza Wysyłkowego Biura Filatelistycznego w Krakowie, sporządzonego z całostki polskiej z królem Kazimierzem Jagiellończykiem; dobry stan zachowania.

Fi.29; Fcp4
50 PLN
28009

Fi.41, 66; 33
40 PLN
28010

1943 kartka miejscowa z Krakowa z stemplem punktu dystrybucji znaczków pocztowych dla filatelistów.

Fi.72
20 PLN
28011

1943 kartka z Warszawy do Łodzi.

Fi.75
20 PLN
28012

1943 400. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika, znaczek na karcie skasowany okolicznościowo 24.V.

Fi.76; 31
20 PLN
28013

Fi.79, 87
100 PLN
28014

1943 600-lecie Lublina, seria znaczków na karcie ostemplowana okolicznościowo 26.X w Krakowie kasownikiem z okazji IV rocznicy utworzenia GG.

Fi.92-95; 34
30 PLN
28015

1943 urodziny Hitlera, narożnikowa czysta seria w parkach poziomych z oznaczeniem ENTWW.: + podpis projektanta (Fi.+50% dopłaty), bardzo dobry stan zachowania.

Fi.101-03 Pw3
40 PLN
28016

1943 urodziny Hitlera, seria znaczków na karcie ostemplowana 20.IV w Krakowie; dobry stan zachowania (punktowe przebarwienia).

Fi.101-03; 30
20 PLN
28017

1943 Mikołaj Kopernik - 400 rocznica śmierci, parka pionowa z prawym marginesem, skasowana okolicznościowo.

Fi.104
30 PLN
28018

Fi.104; 31
150 PLN
28019

Fi.104; 31
100 PLN
28020

Fi.104I
150 PLN
28021

Fi.104I
250 PLN
28022

Fi.104II
400 PLN
28023

Fi.104II ark.
250 PLN
28024

1943 400. rocznica śmierci Mikołaja Kopernika, arkusz.

Fi.104I ark.
120 PLN
28025

1943 3 rocznica NSDAP, seria czysta z gapami.

Fi.105-09 Pw1
60 PLN
28026

Fi.105-9 ark.
700 PLN
28027

Fi.106; 32
20 PLN
28028

Fi.110-2 ark.
400 PLN
28029

1943 portret Hitlera na jednolitym tle, czysta seria z gapami.

Fi.110-12 Pw1
40 PLN
28030

Fi.110-12 Pw1; 36
30 PLN
28031

1943 widoki zabytkowych budowli (IV), 2 zł - frankatura mieszana na paczkowym adresie pomocniczym o sygnaturze "DPO 414(3.41)" wysłanym 23.9 z Warszawy do miejscowości Wzdół Rządowy; dodatkowy stempelek "Zustellgebühr bezahlt"; datownik odbiorczy na odwrocie (słabo odciśnięty).

Fi.113, 74
60 PLN
28032

Fi.113-5nz
250 PLN
28033

1943 widoki zabytkowych budowli, znaczki cięte.

Fi.113-5nz
120 PLN
28034

Fi.113-5nz
180 PLN
28035

1943 widoki zabytkowych budowli (IV), czysta seria z gapami.

Fi.113-16 Pw1
40 PLN
28036

Fi.113-16 Pw1
40 PLN
28037

Fi.116; 34
20 PLN
28038

Fi.120-24
10 PLN
28039

1943 kartka nadana w agencji pocztowej w Kobyłce przez Warszawę do Lwowa.

Fi.Cp9
40 PLN
28040

1943 znaczki urzędowe, godło III Rzeszy na tle Wawelu, znaczek za 6 gr. z przesuniętą do górnego prawego rogu cyfrą wartości, gwarancja Miszczak, Schmutz

Fi.U25
300 PLN
28041

1943 miejscowa kartka urzędowa z Tarnowa, gwarancja Walocha.

Fi.U25
25 PLN
28042

1943 godło III Rzeszy na tle Wawelu, seria czysta znaczków urzędowych.

Fi.U25-36
30 PLN
28043

1943 znaczek makulaturowy z drukiem na pomarszczonym papierze, gwarancja.

Fi.U27MK
90 PLN
28044

Mi.791, 862
60 PLN
28045

200 PLN
28046

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji Łukownicy do Limanowej.

40 PLN
28047

1943 sądowy dowód doręczenia wysłany z agencji w Tymbarku do Limanowej.

40 PLN