Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
22372 |
1969 pierwsze lądowanie na Księżycu, arkusik sprzedażny. | Fi.1793 ark. Mi.1940 |
| 25 PLN | |
22373 |
1969 pierwsze lądowanie na księżycu, arkusik z błędem "kropka pod R w WYPRAWA". | Fi.1793 ark. B1 Mi.1940 |
| 30 PLN | |
22374 |
1969-77 zestaw arkusików o tematyce kosmos. | Fi.1793, 1983, 2392 ark. Mi.1940, 2040, 2539 |
| 45 PLN | |
22375 |
1969-1978 komplet arkusików kosmosu (Mi.110,50 euro, Fi.244.-). | Fi.1793-2417a ex Mi.1940-B.71 ex |
| 180 PLN | |
22376 |
1969 Malarstwo polskie (II) - komplet czystych znaczków z przywieszkami (wszystkie warianty; Fi.48.-). | Fi.1794-1801Pw Mi.1941-1948Zf |
| 40 PLN | |
22377 |
1969 Polska rzeźba ludowa, 20 gr arkusz sprzedażny, 3 sektor, z błędami na poz.15 "niebieska plamka nad prawym skrzydłem", poz.18 "biała plamka pod 2 w 20" i poz.30 "biała plamka nad prawym skrzydłem, a niebieska obok (w części nakładu)"; czyste w bardzo dobrym stanie zachowania; znaczki z błędami gwarancja. | Fi.1824 B Mi.1971 |
| 50 PLN | |
22378 |
1969 karnet - "WSPÓŁCZEŚNI PISARZE POLSCY". | Fi.1832-38 Mi.1979-85 |
| 30 PLN | |
22379 |
1969 współcześni pisarze polscy, seria 7 parek znaczków rozdzielonych przywieszkami z marginesami i dodatkowymi dwoma rzędami znaczków, rzadko spotkana w takiej formie; bardzo dobry stan zachowania (Fi.648.-). | Fi.1832-38Pw Mi.1979-85Zf |
| 600 PLN SOLD | |
22380 |
1969 współcześni pisarze polscy, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi długimi przywieszkami, z dodatkowymi dwoma rzędami znaczków, na trzech wartościach (60gr, 1,35zł, 3,40zł) na lewym marginesie oznaczenia walców; kasowane z pełną gumą, rzadko spotkane w takiej formie; bardzo dobry stan zachowania (Fi.350.-). | Fi.1832-38Pw Mi.1979-85Zf |
| 350 PLN | |
22381 |
1969 współcześni pisarze polscy, seria czystych znaczków z długimi przywieszkami, rzadko spotykana w takiej formie; bardzo dobry stan zachowania (Fi.490.-). | Fi.1832-38Pw Mi.1979-85Zf |
| 400 PLN | |
22382 |
1969 Malarstwo polskie (II) - komplet 8 bloków, zgodnie z najnowszym ujednoliceniem numeracji bloków odpowiadających przyjętej ogólnie definicji - patrz słowo wstępne do katalogu Fischer - "Od wydawcy" (Fi.70.-). | Fi.bl.57-64 Mi.Klb.1941-48 |
| 50 PLN | |
22383 |
1970-1971 TOM IX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 340 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.1839-1994 Mi.1986-2141 |
| 190 PLN | |
22384 |
1970-1979 komplet czystych roczników obejmujący wszystkie podstawowe znaczki i bloki, nie zawierający: odmian, znaczków z przywieszkami, arkusików (Fi.ponad 841,60). | Fi.1839-bl.66 Mi.1986-Bl.80 |
| 490 PLN | |
22385 |
1970 rocznik znaczków czystych (Fi.127,70). | Fi.1839-bl.76 Mi.1986-Bl.44 |
| 100 PLN | |
22386 |
1970 rocznik kopert FDC (bez Bl.65(Ark.1850); Fi.77,50). | Fi.1839-bl.76(39) Mi.1986-Bl.44 |
| 35 PLN | |
22387 |
1970 "FROMBORK/ OPERACJA 1001/ AKCJA LETNIA 70" znaczek na kopercie skasowany okolicznościowo 7.8, stemplem o tematyce harcerskiej. | Fi.1849 Mi.1996 |
| 10 PLN | |
22388 |
1970 karnet - "100 ROCZNICA URODZIN LENINA". | Fi.1849-51 Mi.1996-98 |
| 30 PLN | |
22389 |
1970 100 rocznica urodzin Lenina, ilustrowana koperta, ostemplowana okolicznościowo 1.V w Warszawie. | Fi.1850 Mi.1997 |
| 10 PLN SOLD | |
22390 |
1970 "ZHP HUFIEC KOZIENICE" znaczek na ozdobnej kopercie ostemplowany okolicznościowo 9.V. z okazji rocznicy bitwy pod Studziankami; temat - HARCERSTWO. | Fi.1858 Mi.2000 |
| 10 PLN | |
22391 |
1970 życie i działalność Mikołaja Kopernika, brak podpisu Mikołaja Kopernika na prawo od portretu, niekatalogowane. | Fi.1868MK Mi.2015 |
| 700 PLN | |
22392 |
1970 życie i działalność Mikołaja Kopernika, arkusz sprzedażny ze znaczkiem makulaturowym z zalanym drukiem litery A w wyrazie POLSKA, wyłapanym przez kontrolę jakości i przedziurkowanym jeszcze w drukarnii, oryginalne, arkusz złożony. | Fi.1868MK Mi.2015 |
| 230 PLN | |
22393 |
1970 Polska na morzu 1939-1945, seria znaczków metrykalnych z oznaczeniem walca (1 walec, 1 nakład) znajdującym się nad 4 znaczkiem w arkuszu, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1882-84 Mi.2029-31 |
| 40 PLN | |
22394 |
1970 stacja automatyczna Łuna 16 na orbicie, arkusik z powtarzalną usterką w postaci czerwonej plamy nad literami TY w PLANETY, gwarancja. | Fi.1893I ark. Mi.2040KB |
| 50 PLN | |
22395 |
1970 Stacja automatyczna Łuna 16 na orbicie - komplet znaczków z przywieszkami, czyste. | Fi.1893Pw Mi.2040Zf |
| 40 PLN | |
22396 |
1970 stacja automatyczna Łuna 16 na orbicie, arkusik bez pełnej perforacji poziomej na lewym marginesie. | Fi.1993II ark. Mi.2040KB |
| 90 PLN | |
22397 |
1970 Miniatury w zbiorach Muzeum Narodowego - komplet 8 bloków, zgodnie z najnowszym ujednoliceniem numeracji bloków odpowiadających przyjętej ogólnie definicji - patrz słowo wstępne do katalogu Fischer - "Od wydawcy" (Fi.60.-). | Fi.bl.67-74 Mi.Klb.2017-24 |
| 40 PLN | |
22398 |
1970 miniatury w zbiorach Muzeum Narodowego, arkusik znaczka za 60 gr. z błędem "żółte kółko pod literami le w klejnoty" na górnej przywieszce. | Fi.bl.69 B Mi.2019 |
| 30 PLN | |
22399 |
1970 100-lecie urodzin W.I.Lenina, karta pocztowa z dodatkowym napisem z okazji Wystawy Filatelistycznej "LENIN 100" ostemplowana okolicznościowo w Warszawie. | Fi.Cp437I |
| 10 PLN | |
22400 |
1970 "MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA LENIN I JEGO IDEE", karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 18.X w Krakowie. | Fi.Cp460 |
| 10 PLN | |
22401 |
1970 XXIII Wyścig Pokoju, 6 kopert z kasownikami wszystkich etapów (V-X) na terenie Polski: Wrocław, Warszawa, Płock, Włocławek, Bydgoszcz, Poznań; temat - KOLARSTWO. | |
| 30 PLN | |
22402 |
1971 karnet - "IX OGÓLNOPOLSKI RAJD BIUR PROJEKTÓW". | Fi.1557 Mi.1705 |
| 20 PLN | |
22403 |
1971 rocznik kopert FDC (Fi.65.-). | Fi.1903-94 Mi.2050-2141 |
| 35 PLN | |
22404 |
1971 rocznik znaczków czystych (Fi.148.-). | Fi.1903-94 Mi.2050-2141 |
| 120 PLN | |
22405 |
1971 Statki pod polską banderą, znaczki za 60 gr dolny rząd arkusza z pustopolami; znaczki i pustopola w bardzo dobrym stanie zachowania, marginesy lekko podgięte. | Fi.1904 Mi.2051 |
| 120 PLN | |
22406 |
1971 zamki polskie, znaczek z przesuniętą perforacją. | Fi.1918 Mi.2065 |
| 20 PLN | |
22407 |
1971 VI Zjazd PZPR, seria: pasek trzech znaczków z pustopolem z prawej strony, dwa sześciobloki z pustopolami u góry i u dołu, czyste. | Fi.1977-84 Mi.2124-31 |
| 60 PLN | |
22408 |
1971 VI Zjazd PZPR, kompletny arkusz znaczków z pustopolami u dołu, czyste, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1979-84 Mi.2122-31 |
| 120 PLN SOLD | |
22409 |
1971 pakiet reklamowy - FABRYKA MASZYN ŻNIWNYCH W PŁOCKU. | Fi.1979-84 Mi.2124-29 |
| 40 PLN | |
22410 |
1971 50 rocznica III Powstania Śląskiego, blok ostemplowany okolicznościowo, z pełną oryginalną gumą. | Fi.bl.77(40) Mi.Bl.45 |
| 25 PLN | |
22411 |
1971 Dzień Znaczka - kobieta w malarstwie polskim - komplet 8 bloków, zgodnie z najnowszym ujednoliceniem numeracji bloków odpowiadających przyjętej ogólnie definicji - patrz słowo wstępne do katalogu Fischer - "Od wydawcy" (Fi.80.-). | Fi.Bl.79-86 Mi.Klb.2110-17 |
| 80 PLN SOLD | |