Auction 79. Polish People's Republic 1952-1989

22612

1987 sportowe sukcesy Polaków, parka z silnie z przesuniętą perforacją poziomą.

Fi.2971MK
Mi.3119
160 PLN
22613

Fi.2972MK
Mi.3120
250 PLN
22614

Fi.2983
Mi.3131
30 PLN
22615

Fi.2983
Mi.3131
300 PLN
22616

1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim na zamku w Warszawie, blok na prawidłowo opłaconym ekspresowym liście poleconym, wysłanym 6.6.1988 z Ostrowca Świętokrzyskiego do Opatowa, kasownik odbiorczy; wyjątkowo rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania; gwarancja; temat - PAPIEŻ JAN PAWEŁ II.

Fi.bl.88
Mi.Bl.102
1 600 PLN
22617

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
120 PLN
22618

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
320 PLN
22619

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102
800 PLN
22620

1987 "XXII MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH" Poznań 2, dofrankowana karta pocztowa ostemplowana okolicznościowo 18.X; temat - PIES.

Fi.Cp892, 2838
15 PLN
22621

1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok stemplowany rzadkim stemplem okolicznościowym.

Fi.bl.131 (bl.88)
Mi.Bl.102
120 PLN
22622

1987 spotkanie papieża Jana Pawła II z gen. Wojciechem Jaruzelskim, blok.

Fi.bl.131 (bl.88)
Mi.Bl.102
120 PLN
22623

1987 spotkanie Jana Pawła II z gen. W. Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok ze stemplem okolicznościowym z datą 8.06.1987..

Fi.bl.132
Mi.Bl.102
300 PLN
22624

1987 SOLIDARNOŚĆ - "Solidarność" Małopolska, Poczta "Homo Homini", Powstanie Styczniowe - bitwa pod Wągrowcem, blok za 200 zł.

40 PLN
22625

1988 rocznik kopert FDC (bez Bl.136(93); Fi.53.-).

Fi.2986-3041
Mi.3134-89
40 PLN
22626

1988 rocznik znaczków czystych (Fi.123,40).

Fi.2986-3041
Mi.3134-89
100 PLN
22627

Fi.2986-3104
Mi.3134-3252
170 PLN
22628

1988-89 kompletne roczniki, dodatkowo znaczek 3013 z usterką "uszkodzony górny szeryf litery K w POLSKA", znaczek 3048 z rolki z numerem na odwrocie, znaczek 3086 ze znacznym przesunięciem nadruku, blok 139 z błędem "żółta plama między nogami kosmonauty".

Fi.2986-3104, bl.136-139, bl.139B1
275 PLN
22629

Fi.3016B3
Mi.3163
120 PLN
22630

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, arkusz sprzedażny.

Fi.3023
Mi.3171
25 PLN
22631

Fi.3024
Mi.3172
25 PLN
22632

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, arkusz sprzedażny znaczka za 20 zł.

Fi.3024
Mi.3173
25 PLN
22633

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, pasek znaczków z bloku.

Fi.A3026-28
Mi.3174-6
60 PLN
22634

Fi.A3026-28
Mi.3174-6
55 PLN
22635

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty.

Fi.bl.137 (93)
Mi.Bl.107
70 PLN
22636

Fi.Cp984
15 PLN
22637

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok.

Fi.bl.137
Mi.Bl.107
35 PLN
22638

1988 SOLIDARNOŚĆ - "TO JEST CEGIEŁKA NA NAGROBEK BARBARY (Sadowskiej) I GRZEGORZA (Przemyka)", bloczek z dwoma znaczkami za 50 zł.

30 PLN
22639

1988 SOLIDARNOŚĆ - KW NSZZ "Solidarność" Zagłębia Miedziowego, bloczek za 300 zł "Zerwij kajdany, połam bat".

20 PLN
22640

1989 rocznik kopert FDC (bez Bl.137I(94I), 137II(94II), 138A(95A), 138B(95B); Fi.65,30).

Fi.3042-3104
Mi.3190-3252
70 PLN
22641

1989 rocznik znaczków czystych (Fi.104,60).

Fi.3042-3104
Mi.3190-3252
80 PLN
22642

1989 Konie, 30 zł - drugi najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny, czysty.

Fi.3046
Mi.3194
40 PLN
22643

1989 Konie, 70 zł - najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny, czysty.

Fi.3047
Mi.3195
80 PLN
22644

1989 20.rocznica pierwszego lądowania na Księżycu, nieząbkowany znaczek z bloku, czysty.

Fi.A3062
Mi.3206IIB
30 PLN
22645

Fi.3065B1
Mi.3213
25 PLN
22646

Fi.3086 Mk
Mi.3234
40 PLN
22647

Fi.3086No+2589
Mi.3234K+2752
750 PLN
22648

1989 głowy wawelskie (IX) znaczki drukowane z rolki, pasek siedmiu sztuk, w tym dwa, z numerami na odwrocie wydrukowanymi "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków uległo często uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste.

Fi.3088
Mi.3236
50 PLN
22649

Fi.3098FP
Mi.3246PFä
80 PLN
22650

1989 fałszerstwo na szkodę poczty znaczka za 1000 zł, widokówka ofrankowana parką fałszywych znaczków (Fi.500.-), przesłana miejscowo 9.IX w Warszawie, gwarancja Krawczyk.

Fi.3098FPt
Mi.3246PFa
400 PLN
22651

Fi.3098MK
Mi.3246
300 PLN