Auction 79. Polish People's Republic 1952-1989

22252

1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok.

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
70 PLN
22253

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
180 PLN
22254

1964 Igrzyska olimpijskie w Tokio, blok na białym papierze i z białą gumą.

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
22255

Fi.bl.42 (31)
Mi.Bl.34
80 PLN
22256

1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, blok z bardzo rzadką odmianą perforacji - dodatkowy otwór perforacyjny ponad górną perforacją poziomą, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.bl.42 MK1 (31)
Mi.Bl.34
300 PLN
22257

1964 igrzyska olimpijskie w Tokio, czysty blok - rzadka odmiana numeratora - gwiazdka ośmiopromienna zamiast sześciopromiennej.

Fi.bl.42 MK2
Mi.Bl.34
240 PLN
22258

Fi.bl.42
Mi.Bl.34
200 PLN
22259

1964 ilustrowana karta pocztowa wysłana 9.9 z Zakopanego do Warszawy, znak opłaty unieważniony kasownikiem okolicznościowym z szarotką; bardzo dobry stan zachowania; temat - KOLEJ ŻELAZNA; KWIATY.

Fi.Cp236a
20 PLN
22260

1964 "Wodzowie" arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania pierwszej powojennej polskiej serii i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64, ostemplowany na kopercie 18.X w Lublinie kasownikiem wystawowym.

60 PLN
22261

1964 nalepki z okazji wystawy filatelistycznej Jagellonica 64 w arkusiku.

20 PLN
22262

40 PLN
22263

1964 arkusz nalepek z okazji wystawy filatelistycznej w XX-lecie MO.

15 PLN
22264

1964 arkusz nalepek z okazji wystawy filatelistycznej w 20-lecie PRL.

15 PLN
22265

1965 "50 LAT WARSZAWSKIEGO RUCHU FILATELISTYCZNEGO" dekoracyjna karta ostemplowana okolicznościowo 31.I w Warszawie.

Fi.1291
Mi.1439
10 PLN
22266

1965 "MIĘDZYNARODOWY MEETING WYŚCIGÓW KONNYCH" warszawa 25, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 29.8; temat - KONIE.

Fi.1301
Mi.1449
15 PLN
22267

1965 20.rocznica wyzwolenia Warszawy; znaczek metrykalny z oznaczeniem walca (1 walec, 1 nakład, 1 moletowanie) znajdującym się po 7 znaczku w arkuszu, kasowane z pełną gumą, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.1412
Mi.1561
20 PLN
22268

1965 rocznik kopert FDC (Fi. ponad 120,70).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
70 PLN
22269

1965 rocznik znaczków czystych (Fi.104,80).

Fi.1412-1503
Mi.1561-1652
70 PLN
22270

Fi.1424 B1
Mi.1573
30 PLN
22271

1965 100-lecie UIT, usterka na lewym znaczku "kropka przy S".

Fi.1435
Mi.1584
15 PLN
22272

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.1438-45 ark.
Mi.1587-94
550 PLN
22273

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek za 50 gr z błędem "ŚWIAT zamiast ŚWIATA" (6 pozycja w arkuszu) na kopercie FDC; gwarancja.

Fi.1440 B1
Mi.1589I
50 PLN
22274

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, kasowana parka znaczków za 50 gr., dolny z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA", gwarancja.

Fi.1440 B1
Mi.1589
25 PLN
22275

1965 Mistrzostwa Świata w klasie Finn, znaczek z błędem "brak litery A w ŚWIATA - ŚWIAT", gwarancja i oznaczenie Walocha.

Fi.1440B1
Mi.1589
10 PLN
22276

Fi.1447
Mi.1596
270 PLN
22277

1965 konferencja ministrów łączności w Pekinie, góra arkusza z przywieszką.

Fi.1447
Mi.1596
35 PLN
22278

1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie, górna część arkusza ze znaczkami rozdzielonymi przywieszką z dodatkowym rzędem znaczków i marginesami, na lewym marginesie przed 1 znaczkiem oznaczenie walca, czyste, bardzo dobry stan zachowania (Fi.450.-).

Fi.1447Pw
Mi.1596Zf
500 PLN
22279

Fi.1447Pw
Mi.1596Zf
50 PLN
22280

Fi.1463-71
Mi.1612-20
200 PLN
22281

1965 Storczyki, komplet arkusików 10-znaczkowych, czyste (Fi.350.-).

Fi.1463-71
Mi.1612-20
300 PLN
22282

Fi.1466
Mi.1615
150 PLN
22283

1965 Medale Polaków na Igrzyskach Olimpijskich w Tokio, komplet arkusików, czyste (Fi.100.-).

Fi.1472-79
Mi.1623-30
70 PLN
22284

1965 medale Polaków na Igrzyskach olimpijskich w Tokio, arkusik znaczka za 90 gr. z plamą srebrnej farby drukarskiej na lewym marginesie.

Fi.1476 ark.
Mi.1627
35 PLN
22285

1965 zwierzęta leśne, seria w narożnych czworoblokach.

Fi.1486-94
Mi.1635-43
45 PLN
22286

1965 zwierzeta leśne, pełna seria

Fi.1486-94
12 PLN
22287

1965 zwierzęta leśne, znaczek ze skokiem perforacji na dole znaczka, gwarancja i opis Walocha.

Fi.1492
Mi.1641
100 PLN
22288

1965 dawne pojazdy konne, górny znaczek z usterką "plama pod ogonem konia".

Fi.1495
Mi.1644
10 PLN
22289

1965 Siedem wieków Warszawy, narożny czworoblok bloków z marginesem i oznaczeniem walca, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.bl.46(35)
Mi.Bl.37
60 PLN
22290

Fi.1044-46 ND
Mi.1188-90 Schwarzdr.
25 PLN
22291

1966 "WYSTAWA FILATELISTYCZNA KOSMOS 2 - SIERADZ", dekoracyjna całość z nalepkami wystawowymi.

Fi.1405
Mi.1555
20 PLN