Auction 78. Overprint editions 1918-1919

9336

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Strzemieszyc.

Fi.23a
Mi.23a
130 PLN
9337

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Radomia.

Fi.23a
Mi.23a
80 PLN
9338

1918 drugie wydanie lubelskie, list polecony z Radomia 23.1.19 do Wiednia, na odwrocie stempel odbiorczy, bardzo dobry stan zachowania i prezencja, gwarancja.

Fi.23a
Mi.23a
5 000 PLN
9339

Fi.23aNo
Mi.23AK
140 PLN
9340

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann.

Fi.23b
Mi.23B
50 PLN
9341

Fi.23b
Mi.23B
380 PLN
9342

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Piotrkowa, brzegowe uszkodzenie nadruku, gwarancja.

Mi.23
40 PLN
9343

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.24
Mi.24
30 PLN
9344

Fi.24
Mi.24
25 PLN
9345

Fi.24
Mi.24
120 PLN
9346

Fi.24
Mi.24
25 PLN
9347

Fi.24
Mi.24
80 PLN
9348

Fi.24
Mi.24
30 PLN
9349

Fi.24
Mi.24
80 PLN
9350

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu pocztowego z Janowa.

Fi.24
Mi.24
85 PLN
9351

Fi.24
Mi.24
20 PLN
9352

Fi.24
Mi.24
20 PLN
9353

Fi.24
Mi.24
20 PLN
9354

Fi.24 MK
400 PLN
9355

1918 drugie wydanie lubelskie, ślad po zagięciu narożnika, gwarancja Berbeka.

Mi.25II
35 PLN
9356

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Mi.25I
45 PLN
9357

Fi.25a
Mi.25I
35 PLN
9358

Fi.25a
Mi.25I
40 PLN
9359

Fi.25a
Mi.25II
20 PLN
9360

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
9361

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
9362

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter TA, gwarancja Jungjohann.

Fi.25a B10
Mi.25I
36 PLN
9363

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem odwróconym - typ z beleczkami zasłaniajacymi stary nominał (Fi.450.-), ładny stan, przedwojenne sygnatury, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.25a No
Mi.25I
360 PLN
9364

Fi.25b
Mi.25I
100 PLN
9365

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.450.-), bardzo ładny stan, gwarancja Kwaśniewski, z opisem Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I
320 PLN
9366

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
9367

Fi.25b B10
Mi.25I
380 PLN
9368

1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, prawy brzegowy z błędem "brak liter TA" (Fi.1980.-), gwarancja.

Fi.25b B10
Mi.25I
1 200 PLN
9369

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem niebieskoczarnym z błędem B17 (uszkodzone O w wyrazie Polska), gwarancja i opis Berbeka.

Fi.25b B17
Mi.25I
380 PLN
9370

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowymi uszkodzeniami nadruków na lewym brzegu, gwarancja Mikulski.

Fi.26
Mi.25II
320 PLN
9371

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
9372

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
9373

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z obiegu brzegowym uszkodzeniem nadruku, gwarancja Krawczyk.

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
9374

Fi.27a
Mi.26
60 PLN
9375

Fi.27a
Mi.26
30 PLN