Auction 78. Overprint editions 1918-1919

9496

Fi.43
Mi.41
30 PLN
9497

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 81, gwarancja i oznaczenie.

Fi.43
Mi.41
20 PLN
9498

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 50, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43
Mi.41
40 PLN
9499

Fi.43
Mi.41
40 PLN
9500

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 98, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43
Mi.41
100 PLN
9501

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 85, gwarancja i oznaczenie.

Fi.43
Mi.41
35 PLN
9502

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 51, gwarancja Krawczyk, Jendroszek.

Fi.43
Mi.41
40 PLN
9503

Fi.43
Mi.41
400 PLN
9504

Fi.43
Mi.41
20 PLN
9505

Fi.43
Mi.41
35 PLN
9506

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 63, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.43
Mi.41
30 PLN
9507

Fi.43 B+B+B
Mi.41
700 PLN
9508

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z podwójnym nadrukiem pierwszą formą poz.83, bardzo ładny stan, gwarancja Mikstein, Wróbel, Danowski, sygnatura z opisem pozycji Schmutz.

Fi.43 Np
Mi.41
7 000 PLN
9509

Fi.43B1
Mi.41
60 PLN
9510

Fi.43B1
Mi.41
130 PLN
9511

Fi.43B1
Mi.41
60 PLN
9512

Fi.43B1
Mi.41
160 PLN
9513

1919 wydanie krakowskie, znaczek z odwróconym nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja Mikstein i Mikulski.

Fi.43No
Mi.41K
1 200 PLN
9514

Fi.43No
Mi.41K
1 500 PLN
9515

Fi.44
Mi.42
3 000 PLN
9516

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.96, w bardzo ładnym stanie (Fi.3300.-), gwarancja i opis Falkowski.

Fi.44
Mi.42
3 000 PLN
9517

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 90 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.59, lekki ślad podlepki, bardzo ładny stan, sygnowany, gwarancja Mikstein, podwójna gwarancja i kopia fotoatestu (wspólnego z 25 hal.) Mikulski.

Fi.44
Mi.42
5 400 PLN
9518

1919 wydanie krakowskie - FAŁSZERSTWO, znaczek za 90 hal. z fałszywym nadrukiem formą VB poz.11, sygnowany PHILATELIA KRAKÓW, kopia metryczki z opisem fałszerstwa sygnowanej Schmutz, na odwrocie stempelki FALSUM / Schmutz.

Fi.44 FFi
Mi.42
50 PLN
9519

Fi.45I
Mi.43
60 PLN
9520

Fi.45I
Mi.43
240 PLN
9521

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.54 (Fi.300.-), poza widocznym na skanie bardzo lekkim zgięciem na górnym marginesie po prawej w bardzo ładnym stanie, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.45I
Mi.43
240 PLN
9522

Fi.45I
Mi.43
120 PLN
9523

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5 z błędem "cienkie Z", złamany prawy górny narożnik, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45IB1
Mi.43
160 PLN
9524

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 45 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.45IB1
Mi.43
360 PLN
9525

Fi.45IB1
Mi.43
190 PLN
9526

Fi.45IB1
Mi.43
450 PLN
9527

Fi.45IB1
Mi.43
100 PLN
9528

Fi.45IB3
Mi.43
500 PLN
9529

Fi.45IB3
Mi.43
450 PLN
9530

1919 wydanie krakowskie, czworoblok znaczków za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.29/40, prawy górny znaczek z bardzo rzadkim błędem na poz.30 "uszkodzone A", bardzo lekkie zmatowienie po podlepce, gwarancja Mikstein, pozostałe z pełną oryginalną gumą bez śladu podlepki, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.45I B3
Mi.43
1 400 PLN
9531

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem formą IIB z błędem na poz.69 "duże wcięcie w S, lekko uszkodzone T i romb", wstępna faza wcięcia w S pokazana w opracowaniu Taipale'go, (inny błąd na tym znaczku Fi.26000.-), piękny stan, gwarancja i opis Taipale, Schmutz.

Fi.45II B
Mi.43
12 000 PLN
9532

Fi.46
Mi.44
80 PLN
9533

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IV, gwarancja Jungjohann.

Fi.46a
Mi.44
35 PLN
9534

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Berbeka.

Fi.46a
Mi.44a
80 PLN
9535

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IVA, gwarancja Schmutz.

Fi.46a
Mi.44a
35 PLN