Auction 78. Postal stationery

15484

1945 całostka z hasłem propagandowym 7b z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp92
70 PLN
15485

1945 całostka z hasłem propagandowym 7b z obiegu pocztowego z Chełmna, stempel cenzury wojskowej nr 1512.

Fi.Cp92
100 PLN
15486

1945 całostka z hasłem propagandowym 8 z obiegu pocztowego z Kalisza.

Fi.Cp92
80 PLN
15487

Fi.Cp92
80 PLN
15488

Fi.Cp92II
100 PLN
15489

Fi.Cp92II
100 PLN
15490

Fi.Cp92II
100 PLN
15491

1945 całostka z hasłem propagandowym 2 z obiegu pocztowego z Łodzi, stempel cenzury wojskowej nr 1061.

Fi.Cp92II
80 PLN
15492

1945 całostka z hasłem propagandowym 1a, całostka uszkodzona.

Fi.Cp92II
10 PLN
15493

Fi.Cp92II
90 PLN
15494

1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Opoczna.

Fi.Cp92II
80 PLN
15495

1945 całostka z hasłem propagandowym 4 z obiegu pocztowego z Łodzi.

Fi.Cp92II
80 PLN
15496

Fi.Cp92II
100 PLN
15497

Fi.Cp92II
70 PLN
15498

Fi.Cp92II
80 PLN
15499

Fi.Cp93s
30 PLN
15500

Fi.Cp93s
20 PLN
15501

1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Radomia.

Fi.Cp93u
40 PLN
15502

1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp93x
40 PLN
15503

1945 kartka na kartonie kremowym z obiegu pocztowego z Otwocka.

Fi.Cp93x
30 PLN
15504

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie poziomym.

Fi.Cp94A
30 PLN
15505

Fi.Cp94A t.1
40 PLN
15506

1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym; dofrankowana i wysłana 30.3.46 z Sochaczewa do Łodzi, znaki opłaty unieważnione kasownikiem prowizorycznym.

Fi.Cp94A typ1
20 PLN
15507

1945 Belweder, całostka z sygnaturą w układzie pionowym.

Fi.Cp94B
40 PLN
15508

Fi.Cp95AI typ1
15 PLN
15509

Fi.Cp95AII
30 PLN
15510

Fi.Cp95AIz
60 PLN
15511

1946 Belweder 3 zł, sygnatura w układzie poziomym, karta wysłana 17.3 z Poznania do Warszawy.

Fi.Cp96IA
10 PLN
15512

Fi.Cp97
30 PLN
15513

Fi.Cp97
40 PLN
15514

Fi.Cp97-98
80 PLN
15515

Fi.Cp97-98
50 PLN
15516

1947 kartka upamiętniająca ofiary w Oświęcimiu.

Fi.Cp98
30 PLN
15517

Fi.Cp98
30 PLN
15518

1947 Polacy walczący w Hiszpanii.

Fi.Cp102I
40 PLN
15519

1947 całostka z obiegu pocztowego z Kamiennej Góry.

Fi.Cp102I
20 PLN
15520

Fi.Cp102II
20 PLN
15521

1948 całostka z obiegu pocztowego z Andrychowa.

Fi.Cp97
30 PLN
15522

1948 całostka z obiegu pocztowego z Pruszcza Gdańskiego.

Fi.Cp98
40 PLN
15523

1948 całostka z obiegu pocztowego z Warszawy.

Fi.Cp98
40 PLN