Auction 74. Overprint editions 1918-1919

17005

Fi.23No
Mi.23K
180 PLN
17006

Fi.23No
Mi.23K
180 PLN
17007

Fi.23No
Mi.23K
240 PLN
17008

Fi.23a
50 PLN
17009

Fi.23aNo
Mi.23AK
150 PLN
17010

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z ząbkowaniem 11,5, gwarancja Koopmann.

Fi.23b
Mi.23B
50 PLN
17011

Fi.23b
Mi.23B
1 000 PLN
17012

Fi.24
Mi.24
20 PLN
17013

Fi.24
Mi.24
20 PLN
17014

Fi.24
Mi.24
20 PLN
17015

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk.

Mi.25I
50 PLN
17016

1918 drugie wydanie lubelskie, ślad po zagięciu narożnika, gwarancja Berbeka.

Mi.25II
35 PLN
17017

Fi.25 Non
Mi.25I
4 800 PLN
17018

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
17019

Fi.25a
Mi.25I
30 PLN
17020

1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja.

Fi.25a
Mi.25II
20 PLN
17021

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku nadrukiem z błędem "brak liter ZTA", znaczek bez gumy, gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.25aB9
Mi.25I
30 PLN
17022

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku nadrukiem z błędem "brak liter TA", gwarancja i oznaczenie Berbeka.

Fi.25aB10
Mi.25I
50 PLN
17023

Fi.25a B10
Mi.25I
40 PLN
17024

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.25b
Mi.25I
160 PLN
17025

Fi.25b
Mi.25I
80 PLN
17026

1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, prawy górny z błędem na poz.10 "brak liter ZTA", a prawy dolny z błędem na poz.20 "brak liter TA" (Fi.3960.-), gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.25b B9+B10
Mi.25I
2 000 PLN
17027

Fi.26
Mi.25II
350 PLN
17028

Fi.27a
Mi.26
80 PLN
17029

Fi.27a
Mi.26
35 PLN
17030

Fi.27a
Mi.26
30 PLN
17031

Fi.27a
Mi.26
360 PLN
17032

Fi.27a No
Mi.26
360 PLN
17033

Fi.28 B9
Mi.27
120 PLN
17034

1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem odwróconym i z zaawansowanym błędem na poz.50 "brak liter TA (a nawet ZTA), litery POC uszkodzone i zniekształcony orzeł", na odwróconym nadruku bardzo rzadkie (Fi.600.-), sygnowany, gwarancja i opis Mikstein, podwójna Berbeka.

Fi.28 No B10
Mi.27
500 PLN
17035

Fi.28No
Mi.27K
320 PLN
17036

Fi.28No B11
Mi.27K
1 000 PLN
17037

Fi.29
Mi.28
20 PLN
17038

Fi.29 B10
Mi.28
30 PLN
17039

Fi.29 B11
50 PLN
17040

Fi.30
Mi.29
1 400 PLN
17041

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 3 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.4 "cienkie Z", w bardzo ładnym stanie, prawie niewidoczny lekki ślad po podlepce, gwarancja Sutclife, z opisem Schmutz.

Fi.30 B1
Mi.29
2 200 PLN
17042

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 51, piękny stan zachowania, gwarancja Mikstein, Schmutz.

Fi.31
Mi.30
3 600 PLN
17043

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.87, poza widoczną na skanie naturalną lekką fałdą w papierze - pas grubszego gumowania, w pięknym stanie, sygnatura SM i gwarancja z opisem Mikstein, Ryblewski, Mikulski.

Fi.31
Mi.30
3 800 PLN
17044

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.15 "cienkie Z", piękny stan, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.31 B1
Mi.30
6 000 PLN