Auction 74. Overprint editions 1918-1919

16765

Fi.3B1
Mi.3
70 PLN
16766

Fi.3B2
Mi.3
40 PLN
16767

Fi.3B2
Mi.3
60 PLN
16768

1918 seria pomnikowa, dolny prawy znaczek znaczek z błędem "uszkodzona prawa część litery N", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.3B2
Mi.3
120 PLN
16769

1918 seria pomnikowa, lewy górny znaczek z błędem "kropka w k", gwarancja i oznaczenie.

Fi.3B3
Mi.3
50 PLN
16770

Fi.3B3
Mi.3
40 PLN
16771

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "P w POCZTA wyszczerbione".

Fi.3B4
Mi.3
25 PLN
16772

Fi.3B6
Mi.3
40 PLN
16773

Fi.3B8
Mi.3
40 PLN
16774

1918 seria pomnikowa, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja.

Fi.3No
Mi.3K
80 PLN
16775

Fi.3No
Mi.3K
300 PLN
16776

1918 seria pomnikowa, czworoblok z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikulski.

Fi.3No
Mi.3K
200 PLN
16777

Fi.3No
Mi.3K
160 PLN
16778

Fi.3NoB2
Mi.3K
100 PLN
16779

Fi.3No B2
Mi.3K
250 PLN
16780

1918 seria pomnikowa, sześcioblok znaczków z odwróconym nadrukiem, dolny prawy znaczek z błędem "kropka w k".

Fi.3No B3
Mi.3K
800 PLN
16781

1918 seria pomnikowa, parka z podwójnym ząbkowaniem poziomym między znaczkami, bardzo rzadkie, gwarancja Wiatrowski.

Fi.3s
Mi.3
2 500 PLN
16782

1918 seria pomnikowa, znaczek za 25 fen./10 gr. z niekatalogowanym błędem na poz. "uszkodzone stopki obu cyfr 2", gwarancja.

Fi.4 B
80 PLN
16783

1918 seria pomnikowa, arkusz znaczka za 25 fen., w arkuszu błędy: B1, B2, B8, B9, B10 i wiele innych usterek, doskonały materiał badawczy, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.4 B1, B2, B8-10
Mi.4
2 100 PLN
16784

Fi.4 P1
15 000 PLN
16785

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzona cyfra 2", gwarancja i opis.

Fi.4B
Mi.4
50 PLN
16786

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym tylko w końcowej fazie druku z poz. 37 "uszkodzone F", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4B
Mi.4
150 PLN
16787

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem występującym tylko w końcowej fazie druku z poz. 37 "całkowity brak litery F", bardzo rzadkie, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4B
Mi.4
300 PLN
16788

1918 seria pomnikowa, znaczek z poz. 6 "plama w c", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.4B
Mi.4
150 PLN
16789

Fi.4B1
Mi.4
100 PLN
16790

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja.

Fi.4B1
Mi.4
80 PLN
16791

Fi.4B9
Mi.4
200 PLN
16792

Fi.4B10
Mi.4
100 PLN
16793

Fi.4No
Mi.4K
400 PLN
16794

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jendroszek.

Fi.4No
Mi.4K
80 PLN
16795

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Melnik.

Fi.4No
Mi.4K
80 PLN
16796

1918 seria pomnikowa, sześcioblok znaczków z odwróconym nadrukiem.

Fi.4No
Mi.4K
700 PLN
16797

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym.

Fi.4No
Mi.4K
150 PLN
16798

Fi.4No
Mi.4K
130 PLN
16799

1918 seria pomnikowa, znaczek z nadrukiem odwróconym, gwarancja Jungjohann.

Fi.4No
Mi.4K
80 PLN
16800

Fi.5B
Mi.5
300 PLN
16801

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "Poezta", gwarancja i opis.

Fi.5B1
Mi.5
240 PLN
16802

1918 seria pomnikowa, znaczek rzadkim z błędem "ols w Polska uszkodzone" występującym tylko w części nakładu, wartość według katalogu Fischer ponad 800 zł, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.5B9
Mi.5
360 PLN
16803

1918 seria pomnikowa, znaczek z błędem "uszkodzone ols w Polska", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.5B9
Mi.5
500 PLN
16804

Fi.5B9
Mi.5
200 PLN