The new auction will start soon

Auction 68. Overprint editions 1918-1919

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
37716

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.25 "cienkie Z", ledwo widoczny ślad po podlepce, sygnatura SM, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.34 B1
Mi.33 
300 PLN
37717

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą z rzadkim błędem na poz.73 "dwukropek", gwarancja i opis Schmutz.

Fi.34 B2
Mi.33 
1 200 PLN
37718

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z błędem "uszkodzone A", gwarancja.

Fi.34 B3
Mi.33 
750 PLN
37719

1919 wydanie krakowskie, czworoblok z nadrukiem pierwszej formy z poz. 5/16, oba lewe znaczki z błędem "cienkie Z", stan idealny, gwarancja Mikstein.

Fi.34B1
Mi.33
3 500 PLN
37720

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 34 z błędem "cienkie Z", gwarancja Berbeka.

Fi.34B1
Mi.33 
750 PLN
37721

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 28, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.35
Mi.34
350 PLN
37722

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.97, sygnowany Witkowski, gwarancja i opis pozycji Schmutz.

Fi.35
Mi.34
100 PLN
SOLD
37723

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 82, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.35
Mi.34
100 PLN
37724

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 20, gwarancja Mikulski.

Fi.35
Mi.34
80 PLN
37725

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.26, niewielki ślad podlepki, sygnowany E(ysmont), gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.35
Mi.34 
200 PLN
37726

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 35 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein.

Fi.35B1
Mi.34 
250 PLN
37727

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 3, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.36
Mi.35
400 PLN
37728

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.49, kasowany na wycinku, gwarancja i opis Mikstein.

Fi.36
Mi.35 
600 PLN
37729

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 20 hal. z nadrukiem pierwszą formą, z błędem na poz.14 "cienkie Z", gwarancja i opis Mikstein, Kalinowski.

Fi.36 B1
Mi.35
800 PLN
37730

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.36B1
Mi.35
650 PLN
37731

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 44 z błędem "cienkie Z", ledwie widoczne na odwrocie poziome złamanie, gwarancja i oznaczenie.

Fi.36B1
Mi.35 
1 600 PLN
37732

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 73 z błędem "dwukropek", znaczek z dużymi ubytkami gumy i plamką na dole znaczka, gwarancja i oznaczenie Mikstein, Miszczak.

Fi.36B2
Mi.34
1 500 PLN
37733

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 73 z błędem "dwukropek", rzadkie - znaczków z tym błędem przedrukowano tylko 53 sztuki, gwarancja Mikstein, Jungjohann.

Fi.36B2
Mi.35 
1 600 PLN
37734

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem formą IIB poz.10, ledwie widoczny lekki ślad po podlepce, co rzadkie "idealnie centrowany" (opis z atestu), sygnowany, gwarancja i fotoatest (wspólny z 90 hal.) Mikulski.

Fi.37II
Mi.36 
8 000 PLN
37735

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Melnik.

Fi.38
Mi.48
30 PLN
37736

1919 wydanie krakowskie, kompletny stu znaczkowy arkusz z nadrukiem III formy, drobne rozdarcia perforacji i kilka znaczków z niewielkimi śladami na gumie, ogólnie bardzo ładny stan, znaczki w narożnikach gwarancja Ryblewski.

Fi.38
Mi.48
2 000 PLN
37737

1919 wydanie krakowskie, gwarancja Schmutz.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
37738

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
20 PLN
37739

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
37740

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
37741

1919 wydanie krakowskie, gwarancja.

Fi.38
Mi.48
25 PLN
37742

1919 wydanie krakowskie, list opłacony znaczkiem za 25/80 hal., wysłany 3.II z Bielska do Czech; bardzo dobry stan zachowania (biała plamka po lewej stronie koperty występuje tylko na skanie), gwarancja Falkowski.

Fi.38
Mi.48 
400 PLN
37743

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z prawdopodobnie brzegowym błędem "uszkodzona litera P w POLSKA" i pionowa kreska po lewej, lekki mikroskopijny ślad po podlepce, sygnowany Tiebauer, gwarancja Mikstein, Perzyński.

Fi.38 B
Mi.48
100 PLN
37744

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25/80 hal. z bardzo rzadkim błędem "brak dolnej części litery S", gwarancja Witkowski, Mikstein.

Fi.38 B
Mi.48
1 600 PLN
37745

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 25/80 hal. z bardzo rzadkim błędem "brak połowy litery L", gwarancja Gryżewski.

Fi.38 B
Mi.48 
1 600 PLN
37746

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 6, gwarancja Mikstein,.

Fi.39a
Mi.37
900 PLN
SOLD
37747

1919 wydanie krakowskie, kasowany znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.94, ze skartu unieważniony bardzo rzadkim kasownikiem rusztowym, ładny stan, sygnowany Witkowski, gwarancja i opis Schmutz..

Fi.40
Mi.38
150 PLN
37748

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 83, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.40
Mi.38
90 PLN
37749

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 16, krótkie ząbki z lewej strony, gwarancja i oznaczenie.

Fi.40
Mi.38
220 PLN
SOLD
37750

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.78, lekki ślad podlepki, sygnatura Kronenberg, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.40
Mi.38 
120 PLN
37751

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 40 hal. z podwójnym nadrukiem pierwszą formą poz.71, lekki ślad podlepki, poza naturalnym wtrąceniem w papierze w bardzo ładnym stanie, gwarancja Mikstein, z opisem Mikulski.

Fi.40 Np
Mi.38 
11 000 PLN
37752

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 60, gwarancja Melnik.

Fi.41
Mi.39
50 PLN
37753

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 17, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.41
Mi.39
50 PLN
37754

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, gwarancja i oznaczenie.

Fi.41
Mi.39
60 PLN
37755

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.40 kasowany w Zakopanem gdzie znaczki te były w obiegu, gwarancja i opis Krawczyk.

Fi.41
Mi.39
60 PLN