37636 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.22a Mi.22a |
| 25 PLN | |
37637 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 20 PLN | |
37638 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok z brzegowym uszkodzeniem nadruków, gwarancja Schmutz. | Fi.22a Mi.22a |
| 180 PLN | |
37639 |
| 25 PLN | |
37640 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczków za 10/30 hal., lewe z nadrukiem brzegowym: górny z nikłą zniekształconą gwiazdką, dolny z występującym tylko na tej wartości błędem z poz.41 "zniekształcony orzeł, brak lewej gwiazdki i HA zamiast HAL." (Fi.540.-); bardzo ładny stan; sygnowany, gwarancja. | Fi.22a B4 |
| 240 PLN | |
37641 |
| 150 PLN SOLD | |
37642 |
1918 drugie wydanie lubelskie, kasowany znaczek za 10/30 hal. z nadrukiem w kolorze fioletowym, bardzo ładny stan, sygnatura orzełek/PHILATELIA KRAKÓW, gwarancja Witkowski, Gryżewski. | Fi.22b |
| 160 PLN SOLD | |
37643 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem w kolorze fioletowym, stan gabinetowy, gwarancja. | Fi.22bNo Mi.22bK |
| 700 PLN | |
37644 |
| 1 200 PLN | |
37645 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, nadruk z poz. 41 z brzegowym uszkodzeniem nadruku, stan idealny, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.23No Mi.23K |
| 350 PLN | |
37646 |
| 180 PLN | |
37647 |
| 180 PLN | |
37648 |
| 240 PLN | |
37649 |
| 150 PLN | |
37650 |
| 50 PLN | |
37651 |
1918 drugie wydanie lubelskie, czworoblok znaczka z ząbkowaniem 11,5, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.23b Mi.23B |
| 1 000 PLN | |
37652 |
1918 drugie wydanie lubelskie, perforacja 12 1/2, gwarancja Rachmanow. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN | |
37653 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku. | Fi.24 Mi.24 |
| 25 PLN | |
37654 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.24 Mi.24 |
| 20 PLN | |
37655 |
| 20 PLN | |
37656 |
| 20 PLN | |
37657 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.24 Mi.24 |
| 40 PLN | |
37658 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. - frankatura mieszana (Fi.4000.-) ze znaczkiem za 5 hal. wydania koronowego; list polecony wysłany 5.II.1919 z Ostrowca do Wiednia, opłacony zgodnie z prowizoryczną taryfą zagraniczną - za list polecony 25+25 hal. - wprowadzoną dnia 15.I w śpiesznym tempie na drodze telegraficznego porozumienia z Międzynarodowym Związkiem Pocztowym w Bernie; wskutek agresji czeskiej na południe Polski - Zaolzie, 23.I wstrzymano ruch pocztowy z zagranicą odbywający się tą drogą; zaczęto go stopniowo przywracać od 25.II; oferowany walor pomimo blokady granic zdołał dotrzeć do adresata, dekoracyjna całość w doskonałym stanie zachowania; gwarancja Schmutz. | Fi.24 |
| 4 000 PLN | |
37659 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/60 hal. z silnie przesuniętym w pionie nadrukiem - nominał na górze zamiast na dole znaczka, brak części nadruku, załamania papieru będące przyczyną błędu, gwarancja Schmutz. | Fi.24 MK |
| 400 PLN | |
37660 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski. | Fi.25 Mi.25I |
| 50 PLN | |
37661 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Petriuk. | Fi.25 Mi.25I |
| 50 PLN | |
37662 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.25a Mi.25I |
| 20 PLN | |
37663 |
| 30 PLN | |
37664 |
| 30 PLN | |
37665 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.25a Mi.25II |
| 20 PLN | |
37666 |
| 40 PLN | |
37667 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym, podlepki, gwarancja Rachmanow, Bojanowicz. | Fi.25aNo Mi.25IIK |
| 60 PLN SOLD | |
37668 |
| 80 PLN | |
37669 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym (Fi.260.-), bardzo ładny stan, gwarancja Kwaśniewski, z opisem Schmutz. | Fi.25b Mi.25I |
| 200 PLN | |
37670 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, z błędem na poz.40 "brak TA i prawej kreski" (Fi.320.-), gwarancja Łaszkiewicz, z opisem Schmutz. | Fi.25b B10 Mi.25I |
| 260 PLN | |
37671 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków za 45/80 hal. z nadrukiem w kolorze niebieskoczarnym, prawy brzegowy z błędem "brak liter TA" (Fi.1160.-), gwarancja. | Fi.25b B10 Mi.25I |
| 550 PLN | |
37672 |
| 350 PLN | |
37673 |
| 400 PLN | |
37674 |
1918 drugie wydanie lubelskie, pasek znaczków z poz. 1, 11, 21 z brzegowym uszkodzeniem przesuniętych nadruków, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 300 PLN | |
37675 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.27a Mi.26 |
| 80 PLN | |